Zaloguj się do konta

Hiszpania wygrywa Euro 2012

utworzono: 2012/07/01 22:44
maras74

Hiszpania pokazała klasę w finale demolując Włochów 4:0. Dzisiejszy mecz rozwiał wątpliwości. Szybkość, dokładność, precyzja. BRAVO [2012-07-01 22:44]

danon1973

No fakt, Hiszpania niepokonana. Szkoda ;)... bo kibicowałem Włochom. Jeszcze w pierwszej połowie prowadzili w miarę równorzędną walkę, ale w drugiej to już siedli chłopaki... a po zejściu jednego z boiska już w ogólne nie istnieli.
Mimo wszystko gratuluję Hiszpanom historycznego wyniku :)
[2012-07-01 23:13]

Wachta

Dobry zespół dobry mecz, zwłaszcza czwarta bramka jak Torres podał Mata-cie (?). Który z Polaków w takiej sytuacji by nie strzelał tylko podał piłkę partnerowi? Żaden.
[2012-07-01 23:46]

to jest własnie klasa ,mogł zaj.. w brame bo i tak mieli juz wygrany mecz ale po co :) jak lepiej podac wtedy wpadnie setka ,zaden polski piłkarz by w takiej sytuacji sie tak nie zachował,co do meczu to pewnie nikt o tym nie bedzie pamietał ale pierwsza połowa była bardzo wyrównana ,mogła sie skończyc zupełnie inaczej a w drugiej połowie włosi sie podłamali i sie skoncyło cztery zero , Hiszpania wygrała zasłużenie ale wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania.
[2012-07-02 01:01]

Bernard51

Hiszpania wygrywa i slusznie bo ladna pilke graja (jak to ktos nazwal gra w dziada)jakies 20 min skutecznie Wlosi przeszkadzali i podania ich byly nie celne lub przecinali podania,Ale puzniej juz weszli w swój diabelski taniec "ja tobie ty mnie"-tysiaca podan , ale trzeba przyznac opanowali to do perfekcji. Cracovia w latach 60 podobna? pilke grala tysiaca podan ale nic z tego nie wynikalo trzeba sie bylo z pierwszaliga pozeganac.
Sercem bylem za Wlochami ale nic nie moge powiedziec aby ich w jakis sposób usprawiedliwic za ten mecz bo Hiszpanie byli po za zasiegiem ich wczorajszych mozliwosci.
I taka jest prawda Hiszpania zasluzenie ma MISTRZA!!
[2012-07-02 05:21]

eXotic

Hiszpania ma bardzo dobrych piłkarzy , którzy myślą w czasie gry i nie kopią na oślep  pierwszej lepszej piłki , starają się rozegrać i zmusić rywala aby to on popełnił błąd i mieli dość miejsca aby oddać strzał. Dużo pracy na pewno włożył w to ich trener dlatego wielki szacun dla niego. Szkoda , że u nas nie ma takich piłkarzy i trenera , choć może piłkarze i tacy są tylko nie ma kto ich mądry po prowadzić.

Pozdrawiam.

[2012-07-02 22:23]

kamil11269

To było wiadome, że Hiszpania wygra Euro 2012. Gdy po meczu Włochów  w półfinale wiedziałem, że z Hiszpanią trochę dostaną. W grupie mieli remis, ale moim zdaniem Hiszpanie wszystko jeszcze raz przeanalizowali i mamy 4:0 dla Espani
[2012-08-13 08:28]