Zestaw castingowy za ok.700 zł.

/ 4 odpowiedzi
Hej,
mam w planach kupić sobie wreszcie swoją pierwszą wędkę castingową. Macie może jakieś rady ? Zamierzam łowić szczupaki i okonie. Patrząc na przynęty jakich urzywałem to maksymalny ciężar 35g spokojnie wystarczy. Mogę na wędkę i kołowrotek wydać około 700zł
grisza-78

Z góry muszę cię zniesmaczyć, że za 700 zł nie skompletujesz niczego porządnego, chyba, że trafisz na sprzęt używany w bardzo dobrym stanie. 7 stów wystarczy na porządny multik, ale zostaje kwestia kija....  Gdybyś mógł trochę zwiększyć budżet, to proponuję to, co zaproponować powinienem, czyli  Tatula. Cena zaczyna się m/w od 650 zł. Kwestia kija, w sumie bardziej otwarta, ale jednak na sam początek trzeba wydać co najmniej 200 zł na najzwyklejszy kij. Sprawdź Dragony - seria Jerk Pro Cast są po około 2 stówy i nie są najgorsze, sam mam jednego z nich. Daj znać, jak złożysz zestaw. Pozdrawiam i życzę powodzenia w castingu, pięknej i innej metodzie naszego hobby. (2017/04/11 22:57)

pawcio123

Hej myslalem o tym multi http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/team-dragon-hs200il-a75-p1612-k12569.html i tym wedzisku http://www.sklepwobler.pl/wedki-okuma-black-rock-cast-id-389.html (2017/04/11 23:25)

grisza-78

Szczerze mówiąc, nie znam żadnego multika od Dragona. Ze te prawie 4 stówki, gdybyś dobrze poszukał, możesz dostać Shimano Citicę z drugiej reki. To  bardzo dobry multik , jednak nie będzie już na gwarancji. Sam używam i chwalę bardzo. Jeśli jednak kupisz tego Dragona, będziesz miał łatwo dostępny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie będzie to górna półka, nawet średnia raczej nie, ale zawsze to nowy sprzęt. Nię będę ci w głowie mieszał. (2017/04/14 08:45)

misiekbd

Mam ten multiplikator z dragona i jestem bardzo zadowolony. To mój pierwszy multik i się na nim uczyłem i bardzo żadko zdarzają się brody. Ławie na przynęty 20-50g. Tylko ja mam go podpiętego pod kijek też dragona- magnum TI zander cast. Bardzo fajny kijek bo pracuje już przy mniejszych rybach, ale to akurat "jak kto lubi". (2017/04/15 00:13)