Zaloguj się do konta

Hat trick Kowalczyk

utworzono: 2011/12/31 16:37

Brawo Justyna :))
[2012-12-30 20:03]

No dzisiaj Justyna pokazała klasę. Wygrała i to w jakim stylu!!! Dzisiejsza przewaga daje jej duży komfort psychiczny przed niedzielną wspinaczką  na Alpe Cermis. [2013-01-04 17:05]

    Jeden z najlepszych pucharowych weekend'ów w historii startów w PŚ Justyny Kowalczyk. O ile wczorajsze zwycięstwo nie było niespodzianką - o tyle dzisiejsze 2 drugie miejsce takową jest. Spodziewałem się raczej miejsca poza pierwszą co najmniej piątką - a tu ci taka miła niespodzianka. ... rozwiń cało Spokojnie, bez szarżowania, nawet w nielubianej technice, pokazała, że jest Wielka. Terese na mecie padła na twarz i ociekała śliną, widać było, że mimo wczorajszego odpoczynku dobiegła na rezerwach. Za kilka dni będziemy trzymać za Justynę kciuki ... rozwiń całość w Val di Fiemme, coś mi mówi, że to będą dla Niej udane mistrzostwa!!! [2013-02-17 12:58]

Zander51

A co powiecie na medal Moniki Hojnisz ? !
[2013-02-17 13:01]

Dziewczyny lubią brąz........ [2013-02-17 13:18]

Pora odświeżyć ten wątek. Dzisiaj Justyna pokazała klasę. Udowodniła że w Norwegii też można wygrać.Odniosła zwycięstwo w pięknym stylu. To była demolka. Jak utrzyma tę formę do lutego to na olimpiadzie będziemy mieli z niej pociechę. Zresztą w to nie wątpię!!!! [2013-12-07 21:06]

Skopała dupska Norweżkom na ich terenie. Super że jeszcze Kalla je wyprzedziła. Może trochę teraz spokornieją!! [2013-12-08 08:37]

Dziś zaczyna się Tour de Ski. Jednak szanse na zwycięstwo Justyny w tej prestiżowej imprezie drastycznie zmalały. Poprzez zmianę trasy biegu a przede wszystkim stylu którym odbywać ma się bieg organizatorzy robią wszystko aby wygrała Marit Biergen. W końcu tę imprezę musi wygrać wreszcie Norweżka. Skoro nie można z Justyną wygrać uczciwie konkurując ,to toś trzeba było wykombinować. I wykombinowali. Co o tym pomyśle FIS sądzicie panowie? [2013-12-28 09:03]

Właśnie ogłosili że Justyna  wycofała się z Tour de Ski. [2013-12-28 10:37]

Trochę szkoda ,bo nie będzie co oglądać specjalnie no i raczej bez punktów nie wygra po raz kolejny (który to raz ?5?6??) Kryształowej Kuli.
Ale w sumie ma dziewczyna racje .po co ma w takiej "szopce" startować????

A co do tych przekupnych dziadów z Fis to jak to mówią "CH..... im w doope" [2013-12-28 11:01]

bluehornet

I bardzo dobrze - nie zmienia się zasad gry paręnaście godzin przed " meczem " ...
Organizatorzy teraz dopiero maja " zgryza " ...
Z drugiej strony AstMarit w ubiegłym roku też opuściła Tour - rzekomo w celu przygotowania się do MŚ ...
[2013-12-28 11:03]

Nie jestem do końca przekonany czy ta decyzja jest na pewno słuszna. Rozumiem sprzeciw Justyny i widzę winę organizatorów, ale jednak nie rozumiem dlaczego cały sztab zdecydował sie zaburzyć harmonogram przygotowań do Soczi (jednym z punktów tych przygotowań było TdS). Oby tylko ta decyzja nie miała skutków na olimpiadzie, bo na kryształową kule to w tym momencie chyba iei ma co liczyć. Mimo to szanuje decyzje Justyny. A co do samych zawodów: problem ze śniegiem?-Jak jest problem z organizacją jakichkolwiek zawodów zawody przenosi się w inne miejsce. Jak dla mnie działacze FIS bardzo chcą by wreszcie Tour de Ski wygrali Norwegowie i trzeba było im to tylko ułatwić. [2013-12-28 11:24]

grisza-78

Tak czy siak - TdS bez Kowalczyk to jak wielki szlem bez Nadala, czy Djokovica. Pewnie wygra babo - chłop. Niech się Norwedzy cieszą.
[2013-12-28 11:38]

marciin 2424

Justyna to nasza królowa śniegu a Małysz to król powinni wziąć ślub(: Ale by kulig zrobili (:
[2013-12-28 11:48]

I bardzo dobrze - nie zmienia się zasad gry paręnaście godzin przed " meczem " ...
Organizatorzy teraz dopiero maja " zgryza " ...
Z drugiej strony AstMarit w ubiegłym roku też opuściła Tour - rzekomo w celu przygotowania się do MŚ ...

Być może gdyby nie ta decyzja w przyszłym sezonie wszystko byłoby łyżwą. A tak następnym razem się dwa razy zastanowią.
[2013-12-28 12:17]

Ja sie tylko dziwię Marit ,Therese i innym "sportowcom" że w takiej "szopce" w ogóle chcą wziąć udział.Widać że mają "parcie na medale"Gdyby Tym wszystkim "sportowcom" zależało na SPORCIE to by sie wszyscy wycofali.

[2013-12-28 12:31]

grisza-78

No i chłop wygrał, ale za to pani Jaśkowiec na 3-cim miejscu ;) To piękny, polski akcent na rozpoczęcie TdS.
[2013-12-28 15:12]

No Sylwia Jaśkowiec to mnie zaskoczyła...tego sie chyba nikt nie spodziewał. [2013-12-28 15:31]

grisza-78

Tylko żeby nie było jak z Kornelią Marek ( teraz K.Kubińska) w Vancouver - tam zdaje się polka była w pierwszej dziesiątce i od razu wzięto ją na kontrolę antydopingową. Efekt kontroli zna każdy, kto się trochę narciarstwem interesuje.
[2013-12-28 15:58]

Biergen też się zapewne zdziwiła że polka na podium. [2013-12-28 18:06]

A Johaug daleko.... [2013-12-28 18:22]

grisza-78

Biergen też się zapewne zdziwiła że polka na podium.




Zdziwił się, a nie zdziwiła ;)

[2013-12-28 18:59]

No fakt!

[2013-12-28 19:08]

perwer

Ja szanuje oczywiście zaangażowanie i sukcesy Justyny ,ale ten numer mnie nie przekonuje.
 Żadnemu sportowcow,i w tym żadnej innej Polce to nie przeszkadza ,a Justynie tak...Właśnie teraz prawdziwy sportowiec powinien pokazać charakter . Troche mi to wygląda na focha -zawody nie są po de mnie ,to nie startuje ...To co to za sportowiec ?
 Ja rozumiem że wszystko zrobiono pod Norweżki i trener Jusrtyny już widzi spisek ,ale albo jest się sportowcem ,albo gwiazdorem z fochami ...
 Co mnie najbardziej wkurza ,to brak w mediach sukcesu pani Jaśkowiec ,a tylko magluje sie brak startu gwiazdy ...Ja lubie sportowca  dopóki nie gwiazdorzy ,a jest sportowcem... [2013-12-28 20:30]

"Troche mi to wygląda na focha -zawody nie są po de mnie ,to nie startuje ...To co to za sportowiec ?"
To według ciebie zawodnicy to robocopy jakieś ? mają startować i koniec? żadnego zdania nie mogą mieć? rozkaz startować????
W tamtym sezonie w tds nie startowala biergen bo "kłopot"  z sercem czy z czymś (oczywiście ściema) w tym sezonie też nie ma paru zawodniczek z czołówki (min kalli)
" Żadnemu sportowcow,i w tym żadnej innej Polce to nie przeszkadza ,a Justynie tak..." słuchałeś wypowiedzi wierytelnego??? były i inne głosy sprzeciwu od innych ekip ale zostali przez dyrektora fis zakrzyczani .
A Justyna podniosła "larmo" bo ją najdobitniej słychać bo jest jedną z najlepszych biegaczek świata i sie nie boi że podpadnie.

Tak  naprawde  Justynie  (i naszej ekipie bo to nie była tylko jej decyzia)  chodziło głównie to te "zawody" nie są zgodne z regulaminem (co prawda go nie czytałem) ale regulamin mówi że ma być pół na pół czyli 5 biegów klasykiem i 5 biegów łyżwą a tym czasem zmieniono regulamin i łyżwą jest 6 biegów a klasykiem tylko 4 .

Tylko Kowalczyk miała szanse w walce o kryształową kule  ale nastąpiło czary-mary norwegów i (w fis też siedzą) no i  już nie ma szans "dzięki" nieuczciwemu zagraniu . [2013-12-28 21:07]