Hannover- Karta Wędkarska.

/ 2 odpowiedzi

Witam wszystkich wedkarzy jestem nowy na Forum i zwracam sie ogromna prosba do Was...

Od miesiaca jestem w Hannoverze przyjechalem tutaj z zona na stale jestemy w trakcie zalatwiania wszystkich dokumentow.

Problem polega na tym ze nie wiem jak wyrobic tutaj karte wedkarska bez zdawania niemieckiego egzamiu.

Przetlumaczlem polska karte zebralem komplet dokumentow ze zdjeciami bylem w biurze i niestety... nie udalo sie.

Pani powiedziala ze gdybym byl z zawodu rybakiem nie bylo by problemu.


Chodzi mi o to, ze w Hannoverze jest sporo polskich wedkarzy i jak juz czytalem na Forum podobno da sie przepisac karte. Bede wdzieczny jak mnie ktos naprowadzi w tej sprawie ...

Prosze Was o pomoc w zalatwieniu sprawy (podobno mozna to jakos przeskoczyc) pogoda sie zaczyna ladna robic a nie zamierzam siedziec w domu.


Pozdrawiam Was serdecznie

bartek-hannover


Podaj jakis kontakt na pw to zadzwonie i dokladnie ci to wyjasnie . (2015/03/17 17:22)

wirefree


Pisalem juz o tym kilka razy, jesli nie masz meldunku to dla turystow karta wazna 1 miesiac w roku. Ale jak jestes zameldowany to tylko egzamin i kolo wedkarskie. Inaczej nie da rady. Wiem bo mieszkam tu 2 lata i troche juz zwiedzilem akwenow i oddzialow wedkarskich w ratuszu. (2015/03/17 18:25)