Hamulec walki w kołowrotku.

/ 5 odpowiedzi
Witam kolegów wędkarzy,chce kupić kołowrotek na szczupaczki.
Ostatni słyszałem coś o jakimś hamulcu walki,co on daje?
Czy jest przydatny,czy to jakiś nowy chwyt reklamowy?
SpiningZiom


Daj sobie spokój z tym hamulcem walki, wg mnie czym kreciol ma wiecej bajerów tym wiecej rzeczy moze sie zepsuc.

Kup sobie sprawdzony kolowrotek z hamulcem przednim badz tylnim i juz sprawa z glowy.

Mnie mówil kolega ze sklepu wedkarskiego ze to jakis chwyt reklamowy i ze to raczej badziew.

(2010/05/12 21:49)

u?ytkownik26041


kup sobie do spinera kolowrotek z przednim lub tylnim hamulcem wystarczy ci wzupelnosci tylko w miare dobrej firmy bo jezeli bedziesz duzo spiningowal szybko go zajedziesz hamulec walki jest dobry stosuja go karpiarze (2010/05/12 22:10)

krzychu21


Ja polecam . Zarówno do spina, jak i do odlełościówki a w szczególności do pickera. Jak nauczysz się nim dobrze posługiwać to będziesz poleceł każdemu wędkarzowi.ja mam shimano i tą markę bym ci polecał.pozdro. (2010/05/12 22:35)

spines21


na żadnym z oglądanych przeze mnie młynków karpiowych nie widziałem hamulca walki.wolny bieg owszem,ale to całkiem co innego.hamulec walki przydaje się jak ryba nagle ruszy w nie właściwa stronę.na chwilę można zmienić ustawienie sprzęgła hamulca głównego.raczej jednak w spiningu się sprawdza.i jak pisał poprzednik w odległościówce.wytrawny łowca zębatych-Łysy Wąż piszę o kołowrotku z takim hamulcem w nowym wpisie.
Shimano Technium nad Narwią (2010/05/12 23:35)

u?ytkownik18637


Kup  Shimano 2500-3000 co do modelu sam zadecyduj w zależności od preferowanej sumy Na początek możesz kupić Catane lub Nexawe,A w przyszłości stradica

Pozdr  Michał

(2010/05/13 06:43)