Zaloguj się do konta

Haki bezzadziorowe - moje zdanie

utworzono: 2011/02/16 13:34

f.gfgg.gffdcd [2011-02-16 17:17]

gghvbcsefgyhyhnhgfbm /'';lkj
[2011-02-16 17:19]

za mało............ 100 musi być :) [2011-02-16 17:20]

Kużwaaaaaaaaa,mój mały dorwał się do klawiatury.....2,5 letni haker
[2011-02-16 17:28]

To musisz na golasa koło kompa chodzić? Boszszszszszeeeeeeeeeeeee..... Odziej się, ludzie patrzą z naprzeciwka, albo dziecko Cię tak zobaczy. [2011-02-16 17:30]

Ty Mastiff za blisko z Jędrkiem jesteś...gdyby mój mały istotnie dorwał się do klawiatury to by przepięcie serwera spaliło.Kiedyś,kiedyś,na lokalnej plaży,przebierałem slipy,ktoś coś tam dojrzał i teraz mówią na mnie trójnóg...Więcej nie powiem bo w kompleksy wpadniecie albo Jędrek żyć mnie nie da....:))
[2011-02-16 17:39]

Nawet żona musiała zrobić sobie kurs na operatora pompy.....
[2011-02-16 17:42]

łysy wąż

za mało............ 100 musi być :)






hehehehehehehehehe ;-))))))



[2011-02-16 17:44]

robertxxx62

Witam wszystkich ! Tak , jeśli chodzi z zadziorem czy bez to przy spinningu jest to bardzo istotne , ja osobiście przy połowie szczupaka woblerami usuwam zadziory , ponieważ jak się trafi mniejszy szczupły i głęboko łyknie  kotwiczkę to łatwiej mi jest go w miarę bez konfliktowo odczepić , oczywiście trzeba się liczyć że przy słynnej świecy szczupłego może się wypiąć :) Przy połowie pstrąga czy lipienia również polecam te haki , są to ryby delikatne i tu nie chodzi czy ktoś bierze czy nie , chodzi o te niewymiarowe . To jest moje zdanie na ten temat :) Pozdrawiam ! 
[2011-02-16 17:52]

bluehornet

za mało............ 100 musi być :)






hehehehehehehehehe ;-))))))


Kamil , dlaczego Cieszysz z wpisu Macieja ??? Napisał prawdę - My ,  " ciułacze punktów " musimy trzymać się razem !!!


[2011-02-16 17:55]

Noooooooooooooooooooooooooooooooooooo............................................................,....rypka  już je?????????????
[2011-02-16 17:57]

Ty Mastiff za blisko z Jędrkiem jesteś...gdyby mój mały istotnie dorwał się do klawiatury to by przepięcie serwera spaliło.Kiedyś,kiedyś,na lokalnej plaży,przebierałem slipy,ktoś coś tam dojrzał i teraz mówią na mnie trójnóg...Więcej nie powiem bo w kompleksy wpadniecie albo Jędrek żyć mnie nie da....:))




Na Ciebie też ?????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



[2011-02-16 18:04]

Sniper64

Cześć Chłopaki..:))
[2011-02-16 18:06]

Cześć Marek. Zajrzyj lepiej na temat "Kłusownik nad jez. Białym" w WIADOMOŚCIACH na stronę 1. :))))))))))))) [2011-02-16 18:09]

Cześć wyborowy
[2011-02-16 18:09]

kaban

Kiedyś zamieściłem podobny post dotyczący stricte spinningu.W moich wabikach 90% jest pozbawiona zadziora(reszta to te nieużywane lub kolekcjonerskie,czyli jak poprzednie) i nie widzę wielkiej różnicy w skutecznym holu.Nie kupuję specjalnych kotwic i główek a po prostu z użyciem narzędzia zwanego kombinerkami niweluję tenże zadzior i jest oki.Lubię wypuszczać rybki i to jest główny powód tego zabiegu.
[2011-02-16 18:11]

robertxxx62

Kiedyś zamieściłem podobny post dotyczący stricte spinningu.W moich wabikach 90% jest pozbawiona zadziora(reszta to te nieużywane lub kolekcjonerskie,czyli jak poprzednie) i nie widzę wielkiej różnicy w skutecznym holu.Nie kupuję specjalnych kotwic i główek a po prostu z użyciem narzędzia zwanego kombinerkami niweluję tenże zadzior i jest oki.Lubię wypuszczać rybki i to jest główny powód tego zabiegu.



Zgadzam się niema tu co się bać że ryby częściej będą się wypinać , jest większa możliwość ale tylko możliwość :) Ja również usuwam kombinerkami i również lubię wypuszczać rybki :)
[2011-02-16 18:21]

łysy wąż

za mało............ 100 musi być :)






hehehehehehehehehe ;-))))))


Kamil , dlaczego Cieszysz z wpisu Macieja ??? Napisał prawdę - My ,  " ciułacze punktów " musimy trzymać się razem !!!




Tak sobie przeglądam forum i jak zobaczyłem komentarz Kolegi Mastiffa ( nie spodziewając się takiego tekstu ) o mało z krzesła nie spadłem ;-)))
A jeszcze nie mogę się śmiać bo mnie żebra trochę bolą.... ;-))))




[2011-02-16 18:35]

No nie czaje skąd u Kolegów takie parcie na przekłamywanie historii. 

Już człowiek pierwotny zauważył, że jeśli jego dzida będzie zakończona czymś na kształt ostrza z z zadziorem, będzie ona o wiele bardziej skuteczna.

A proszę sobie pooglądać haki z XII, XIII wieku znajdywane w Polsce podczas wykopalisk. Praktycznie 90% takich znalezisk posiada zadziory!

Nie wmawiajcie proszę głupot samym sobie i innym, że hak gładki może być jednakowo skuteczny niż ten z zadziorem, bo logika sama przez się wskazuje ten drugi jako lepszy wynalazek.

Po jakiego grzyba używacie plecionek? Drogie są - żyłki są tańsze....... ale ze względu na pewne cechy używacie plecionek... bo skuteczniejsze.

Dla mnie takie zaparcia są co najmniej dziwne, bo choć rozumiem intencje używających haki bezzadziorowe, to jednak nie rozumiem tej ideologii dorabianej do spraw oczywistych.



[2011-02-16 18:48]

A tu haki  z wykopalisk w Polsce [2011-02-16 18:49]

A kto tu mówi o przekłamywaniu histori ?, wtedy łowili bo chcieli jeść, nie było im znane wędkarstwo sportowe a tym bardziej hak bezzadziorowy skąd czasami ostatni kęs mógłby spaść z haka , dziś nie ma takiej potrzeby masz ze sobą jakieś kanapki , herbatkę w termosie i łowisz albo sportowo i wypuszczasz rybkę lub zabierasz żeby ją zjeść. Wtedy łowili by przetrwać , dzis nie. [2011-02-16 19:10]

robertxxx62

Ale kolego GHOSTMIR tu nie chodzi o przekłamywanie historii , człowiek pierwotny nie mógł sobie pozwolić na ucieczkę zdobyczy i co się dało upolować to na ognisko , tu zależało jego życie . My nie mamy takiego parcia , nie chodzi tu nawet o NK itp. ale nawet o sam regulamin który nakazuje wypuszczać ryby niewymiarowe w jak najdelikatniejszy sposób i dlaczego nie korzystać z możliwości jak najmniejszego kaleczenia ryb . Pojedyncze haki jeszcze nie robią takiego problemu ale już kotwice tak , ten co spinninguje  zapewne wie . Znowu używanie dobrych plecionek i innych udoskonaleniach wędkarskich to już inna sprawa . 
[2011-02-16 19:13]

Dobrzeżze idę zaraz do roboty, bo ciśnie mi się na usta pewne określenie które nie jest odpowiednie żeby go tu napisać.

Usiłuję wykazać, że HAK BEZ ZADZIORA NIE MOŻE BYĆ SKUTECZNIEJSZY NIŻ TEN Z ZADZIOREM ba, nie jest nawet częściowo tak skuteczny.

Widzę, że tu trzeba jak dzieciom w przedszkolu tłumaczyć, że kolor jest zielony, nie trawkowy.

Ja już jaśniej nie potrafię napisać o co mi chodzi, a widzę że Koledzy usiłujecie mi uświadamiać jakieś pradawne potrzeba zaspokojenia głodu i takie tam bzdety. 

Ja zaś usilnie wykazuję, że już człek w jaskini zanim wymyślił koło, wiedział że grot z zadziorem jest bardziej skuteczny.

O nic więcej mi nie chodzi, a Koledzy łówcie sobie nawet na samą żyłkę - co mnie to ovchodzi.

[2011-02-16 19:48]

Sebastian Kowalczyk

Kolego Ghostmir zadałem Ci proste pytanie:
Czy łowiłeś kiedykolwiek na takie haki?
Ponieważ nie raczyłeś mi odpowiedzieć, mogę się tylko domyślać, że nie. Zamiast wklejać fotki pradawnych haków może warto samemu spróbować a dopiero potem przekonywać innych o ich nieskuteczności.

Brak zadziora jest rekompensowany specjalnym profilowaniem haka. Przy odrobinie wędkarskich umiejętności nawet dziecku ryba nie spadnie. :D
[2011-02-16 19:57]

Sebastian Kowalczyk

To miej więcej taki model, nawet pierwotni go już znali :)
[2011-02-16 20:00]