Zaloguj się do konta

Hai Killowicze

utworzono: 2011/12/17 16:30

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

kaban

Kuba jak będziesz łowiłm na płytkim idź w ślady luxa i bez główek jakichkolwiek. I pamiętaj "palenie tytoniu może uszkodzić nasienie i zmniejszać płodność". Takiego przekazu od luxa się nie spodziewałem:))) [2016-04-29 20:37]

pstrag222

Napewno jeszcze uzupełnie zapasy gum i po próbuje monteżu ich , mam czas .Bo na esoxa wyskocze potym całym bumm pierwszo majowym:)))
zbynio ciężka , ciężka:)))))

Oczywiście , ze tylko na płytkim bede szukał szczupaków, jutro uderzam na  dwa dni na rybki, więc dopiero po wekendzie  będę uzbrajał całą resztę sprzętu na szczupaki. [2016-04-29 21:52]

ryukon1975

Moje dzisiejsze łowy spinningowe zakończyły się szybciej jak trwało pakowanie się na nie. Przyszedłem nad rzekę policzyłem przepływajace gałęzie na niesamowicie "klarownej" wodzie rzuciłem może z 30 razy bo mi nowy kij nie dawał spokoju wyholowałem trochę trawy  i wróciłem do domu. Może bliżej wieczora wybiorę się z gruntówkami. [2016-05-01 06:22]

kaban

Ja Krzyś wczoraj sprawdziłem stan wody i stwierdziłem, że dziś zajmę się sportem narodowym i odpalam grilla. [2016-05-01 06:47]

ryukon1975

Dobrze wiedzieć Grześ że u Ciebie nie ma też rarytasów. Znaczy to ni mniej ni więcej tylko tyle że ja nie połowię spinningiem jeszcze z dwa dni, co jednak też nie jest pewne dlatego że zapora w Rzeszowe i "jej" działania sa nieprzewidyalne. [2016-05-01 07:20]

Cześć kilerzy , chwalić się proszę , u mnie jedno branie węgorzowe  z wieczora na martwą ukleje i jeszcze spitoliłem . Pierwsza nocka zaliczona i teraz odsypiam  [2016-05-01 16:36]

zbynio 33

Siemka Kilerzy. U mnie słabo z rybą. Ogólnie nikt nic nie łowił..... Widać było tylko, że mały boleń gonił ukleje. [2016-05-01 21:56]

zbynio 33

[2016-05-01 22:07]

pakul1206

Witam, u mnie wczorajsze rozpoczęcie wędkarskiej majówki wyglądało kiepsko, nastawiam się od początku na leszcze, drapieżniki zostawiam takim szczupakowym zboczeńcom jak np. luxxxus :) walę  skoro świt na świetną ubigłoroczną miejscówkę, dochodzę do pierwszego drzewa nad brzegiem a tam kartka niespodzianka "zawody, wypierd,,,ać", dymam z tymi tobołami jak najdalej aż w końcu , niemal książkowe miejsce, więc rozwijam się w nadzieii na co najmniej 50 cm sztuki, a tu znowu h...i , zestaw który w domu wyglądał i sprawdzał się świetnie w praktyce okazał się do dupy, a to stoper słabo trzyma, a to to gó...no z agrafką do wyminy spławików nie chodzi po żyłce jak trzeba, a to koralik blokował się na stoperku z żyłki, wszystko w pi..du, ryby ZERO, nawet ślepej płotki, na zawodach to samo, ZERO, najmniejsza płotka była na wagę zwycięstwa, jutro poprawka, leszcz jest i to ogromny i ja go kó..wa znajde w tym bajorze, krótko mówiąc ma przeje...ne :))) [2016-05-01 22:49]

pstrag222

Cześć wszystkim nie dawno wrócilem z 2 dni nad wodą,lipa i tyle sama drobnica kilkanascie linków ponizej 30cm.
Wędkarze obok łowili małe karpiki.
Ogólnie słabizna [2016-05-02 08:37]

kaban

Poniekąd mizeria, ale coś da się ułowć :) [2016-05-02 20:59]

ryukon1975

Zgadzam się da się złowić i to nawet dużo. Jednak w tych warunkach ciężko łowić coś świadomie i celowo. Na jeden zestaw z jednego miejsca wyjmuję rybę na 20 cm a następna ma 70 cm. Chaos i loteria, nie zmienia to faktu że ogólnie złowiłem dziś dużo ryb. Tylko że nadal szczupaka i bolenia które są planem na maj nie widziałem. Powstała też nowa dyscyplina wędkarska na deszczowe godziny, Podmost Fishing. [2016-05-02 22:52]

sauber

Zgadzam się da się złowić i to nawet dużo. Jednak w tych warunkach ciężko łowić coś świadomie i celowo. Na jeden zestaw z jednego miejsca wyjmuję rybę na 20 cm a następna ma 70 cm. Chaos i loteria, nie zmienia to faktu że ogólnie złowiłem dziś dużo ryb. Tylko że nadal szczupaka i bolenia które są planem na maj nie widziałem. Powstała też nowa dyscyplina wędkarska na deszczowe godziny, Podmost Fishing.

potrzeba matką wynalazku :) [2016-05-02 23:14]

zbynio 33

Dobry kilerzy. Taki podmost fishing to ja już uprawiałem :). Grześ dostałeś kilera od ryukona to cwaniakujesz :)))). Fajne foto..  [2016-05-03 06:23]

pstrag222

Cześc :)))
Fajny kleń kaban:)
ryukon super sobie miejscówke znalazłeś:)))
Widze , że wszedzie taka mała posucha jest [2016-05-03 10:14]

kaban

Jest coraz lepiej choć woda lekko mętna i trochę podniesiona. [2016-05-03 13:33]

luxxxis

Dupa tam lepiej....Esoxy żreć nie chcą to co ma być lepiej? katastrofa jakaś,szary spisek,inwazja obcych,maciar na przepustce....Dzisiaj zaś orałem jak dziki przez 6 godzin,wydłubałem aż 5 szt ledwo miarowych co jest niewyobrażalną klęską...Mam nadzieję że śpię i to się nie dzieje naprawdę,że się obudzę i popędzę na swoje bajoro ciąć byczony...Szlag by trafił taki maj...Jeszcze na domiar złego w sobotę muszę zwlec dupę do roboty,zagrabanicę jadę,do francji,na minimum 2 tyg z "tendencją" do nawet 1,5 miesiąca. Pocieszający jest tylko fakt że stacjonował będę nad zaje....stą na maxa wodą kleniowo--pstrągową więc natnę kropów i profesorów na kopy....
Szkoda tylko straconego maja .... [2016-05-03 18:14]

Cześć chopy , Lux nadgonisz szczupłe w pużniejszch miesiącach , ja dzisiaj nie odpuszczałem swojego bankowego miejsca na szczupłego , guma , blacha , wobler , obrotówka nie pomogły , tak  jak pisałeś coś musiało pier....ć [2016-05-03 19:55]

zbynio 33

Witam. Ja wczoraj na nocce byłem i trafiłem małego szczura amurka 9,30 kg. Dziś dzień miałem napięty. Niezwykłem się chwalić, ale później fotkę wstawię, trochę kiepska bo sam byłem. Szczupaki odpuściłem do następnego weekendu...Pozdrole :))) [2016-05-03 20:05]