Zaloguj się do konta

Hai Killowicze

utworzono: 2011/12/17 16:30

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

ryukon1975

Witam z rana wszystkich.
Cały jestem w skowronkach.:) Zbliża się wielki dzień.Dzień wielkiego KILL-a.
Widzę wśród nas nowe twarze,to cieszy.:)
[2011-12-23 06:12]

Bromar

Witam z ranka, ze słonecznego Wrocławia, jak miło wyjść z domu i odetchnąć tym wiosennym powietrzem i wsłuchiwać się w poranny śpiew ptaków ...............

Oj, chyba coś trochę pomyliłem pory roku, ale co ja na to poradzę, że u mnie słońce wstało już dawno, trawka się zieleni.................. kurde co oni mi do tej kawy dolali ......:)))))))
[2011-12-23 06:55]

Jędrula

Witam z ranka, ze słonecznego Wrocławia, jak miło wyjść z domu i odetchnąć tym wiosennym powietrzem i wsłuchiwać się w poranny śpiew ptaków ...............

Oj, chyba coś trochę pomyliłem pory roku, ale co ja na to poradzę, że u mnie słońce wstało już dawno, trawka się zieleni.................. kurde co oni mi do tej kawy dolali ......:)))))))

Taaaaaa KAWY ?! Jak zwykle już z rana walisz berbeluchę ! Acha i to u mnie w stolicy świeci słońce a ja właśnie spininguję i o , o , o - pobicie było !

[2011-12-23 08:04]

Bromar

Taaaaaa KAWY ?! Jak zwykle już z rana walisz berbeluchę ! Acha i to u mnie w stolicy świeci słońce a ja właśnie spininguję i o , o , o - pobicie było !

Jądrek................. bobicie, to Ty będziesz miał jak się nad wodą spotkamy, berbeluchy nie pijam bo mnie po niej zgaga męczy.........  i proszę abyś się nie ośmieszał i to coś na co inni wołają Wodzi - coś tam, czy jakoś tak nie nazywał stolicą. Stolicę mamy jedną i zawsze jest i bedzie nią Wrocław ........... :)))))))))))
[2011-12-23 08:11]

ryukon1975

Korepetycje z geografii.
Stolica jest tam gdzie przebywa Władca a Władca jest jeden.
Amen.

[2011-12-23 08:18]

Bromar

Krzysiu co ty jarasz od rana, bo widzę, że masz coś lepszego niż ja i Jądrek ...:))))
[2011-12-23 08:31]

ryukon1975

Nie wiem co to ,jeszcze w ciemnościach nocy coś wpadło przez granicę z Ukrainy.
Towarek pierwsza klasa.:)))))
Nie dziele się z nikim.:)))
Będę miał udane Święta.:)))))
[2011-12-23 08:37]

Jędrula

Możecie wszyscy rżnąć głupa ale i tak jest powszechnie wiadomo , że stolicą Polski był , jest i bezapelacyjnie będzie Wodzisław Ślaski .

[2011-12-23 08:42]

Bromar

Możecie wszyscy rżnąć głupa ale i tak jest powszechnie wiadomo , że stolicą Polski był , jest i bezapelacyjnie będzie Wodzisław Ślaski .

Tobie Jądrek, to się już chyba udzieliło od tych zwierzątek którymi się opiekujesz w tym swoim zoo, całe szczęście, że jutro Wigilia, może wtedy przemówisz takim normalnym ludzkim głosem............... :))))))
[2011-12-23 08:45]

ryukon1975

A gdzie jest takie COŚ ???
[2011-12-23 08:46]

Bromar

Nie wiem co to ,jeszcze w ciemnościach nocy coś wpadło przez granicę z Ukrainy.
Towarek pierwsza klasa.:)))))
Nie dziele się z nikim.:)))
Będę miał udane Święta.:)))))

Chytrus..............chytrus............:))))
[2011-12-23 08:46]

Jędrula

Widzę , że Koledzy Marek i Krzysiek chcą koniecznie przed świętami w trąbę zarobić ??????

[2011-12-23 08:52]

ryukon1975

Widzę , że Koledzy Marek i Krzysiek chcą koniecznie przed świętami w trąbę zarobić ??????

Kolega Jędrek też chyba dawno nie dostał kopa w "cztery litery".:)))
[2011-12-23 08:55]

Jędrula

Przeproście mnieeeee ! :((((((((((((

[2011-12-23 08:57]

ryukon1975

Przeproście mnieeeee ! :((((((((((((

Twoje małpki i słonie Cię przytulą ,i będziesz szczęśliwy.:) Trauma po rozmowie z nami minie.:)
[2011-12-23 08:59]

Jędrula

Małpki mi robią coś innego :)))))) [2011-12-23 09:04]

ryukon1975

Małpki mi robią coś innego :))))))

Tego się obawiałem,nie chciałem jednak nic sugerować.:)))))
[2011-12-23 09:11]

Bromar

A gdzie jest takie COŚ ???

Jądrek kiedyś tłumaczył mi, jak mam do niego trafić gdybym chciał go odwiedzić........... to było jakoś tak, cytuję

" jedź tak jak lecą ptaki, jak zobaczysz, że zawracają to zostaw auto, przesiądź się na rower bo droga będzie wąska i jedź jeszcze trzy godziny prosto, tylko nie jedź juz za ptakami, bo one do mnie nie dolatują " koniec cytatu........... :))))))
[2011-12-23 09:12]

spines21

Coby kolegę Jędrulę troszku odstresować zapodaję dla niego pioseneczkę [2011-12-23 09:33]

Bromar

To teraz Jacku, spodziewaj się przyspieszonego oddechu Jądrka na karku ............:)))
[2011-12-23 09:53]

KLEPA683

Widzę że koledzy tak sami sobie palom fajkowe ziele oj nieładnie

pozdro ze stolicy i pamiętajcie że stolica to pszów

a ty jędrak to powinieneś najlepiej wiedzieć

super pogoda w sam raz na rybiszony

[2011-12-23 10:25]

roman76

ech koledzy co wy możecie na tych waszych uboczach wiedzieć o stolicy????????wiem że każdy ma jakieś marzenia ale żeby aż takie????????????? od dawien dawna wiadomo gdzie jest stolica,a nie jakieś tam wodzi czy coś czego nie idzie napisać,hehe pozdrawiam i bez fochów mi tu bo załatwie zmiane awatarka
[2011-12-23 10:56]

Piotr 100574

Witam wszystkich ze stolicy Killów PROSZOWIC ,słoneczko zaczyna wyłazić za chmurek:)))))))bym se pokillał ale nie ma czasu:((((((( [2011-12-23 10:57]

Bromar

Witam wszystkich ze stolicy Killów PROSZOWIC ,słoneczko zaczyna wyłazić za chmurek:)))))))bym se pokillał ale nie ma czasu:(((((((

Piotrek................ Ty znów poszedłeś u smoka sprzątać......................:))))))))
[2011-12-23 11:16]

Piotr 100574

W Proszowicach jest wejście do piekła Marku a nie do jaskini smoka ,ktoś cię źle poinformował ,Twardowskiego poczytaj:)))))widzę jaja se robisz z poważnego kolegi:)))))) [2011-12-23 11:23]