Hai Killowicze 2

/ 227 odpowiedzi / 27 zdjęć
zbynio 33


Gdybym wyszedł dwadzieścia minut temu to teraz bym siedział pod mostem a jeszcze prawdopodobniej walił glową w filar za swoja głupotę.:) Pięknie leje.:)))

He he to by był podmost fishing. Ja dziś wziąłem się za zmianę foli, bo moja mi suszyła głowę o pomidory... i już dziś się nie wyrobie i nie mam chęci na rybki. (2016/05/05 18:59)

Artur z Ketrzyna


Ja może znowu na nockę z amurami się wybiorę :)))).

Jak tam zasiadka Zbynio?
Biorą? Złowiłeś już coś? (2016/05/05 19:11)

zbynio 33


Ja może znowu na nockę z amurami się wybiorę :)))).

Jak tam zasiadka Zbynio?
Biorą? Złowiłeś już coś?

Tobie odpowiem, bo nie gadam...:))). Artur siedziałem kilka nocek. Szału nie ma. Karpia brania nie miałem na PZW, a z tego co się orientuję to i na prywatnych drobny karp  u mnie bierze. W tym roku złowilem jednego amura, ale plany są większe... Dzielnie walczę dalej i może coś się uda wyhaczyć. Nie jestem zawodowcem tylko niedzielnym wędkarzem amatorem (nie mam aspiracji w tym kierunku i łowię tylko dla siebie i przyjemności), ale i tak mam lepsze wyniki od zawodowców co prowadzą strony stricte wedkarskie i się nabiją ze wszystkiego i wszystkich. Dobrze, że rodziny nie czepia.... Pozdrole. (2016/05/05 19:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Zbynio jade na lekcja takiego amatorskiego wedkowania. (2016/05/05 19:50)

kaban


Piękny "kleń"co do rekordu WW z dawnych lat i o ile nie został poprawiony masz ciagle szansę na medal :))) (2016/05/05 19:56)

u?ytkownik146847


Gdybym wyszedł dwadzieścia minut temu to teraz bym siedział pod mostem a jeszcze prawdopodobniej walił glową w filar za swoja głupotę.:) Pięknie leje.:)))




Kurka jak ja chciałbym żeby u mnie tak polało , suchoty i jeszcze raz suchoty , jak popada to przez chwile i zaraz sucho , niema jak nazbierać rosówek

  (2016/05/05 20:58)