Haczyki zawodnicze na leszcza

/ 3 odpowiedzi
Zwracam się z uprzejma prośbą kolegów o podzielenie się doświadczeniem jeśli idzie o zawodnicze haczyki na leszcza .Dno czarne przynęta biały robak ewentulnie pinka. Za wszystkie podpowiedzi serdecznie dziękuje .Najbardziej mi w nich chodzi o pewny hol i szybkie wypinanie.
roman55

Zwracam się z uprzejma prośbą kolegów o podzielenie się doświadczeniem jeśli idzie o zawodnicze haczyki na leszcza .Dno czarne przynęta biały robak ewentulnie pinka. Za wszystkie podpowiedzi serdecznie dziękuje .Najbardziej mi w nich chodzi o pewny hol i szybkie wypinanie.

Witam

Jeśli chodzi o haczyki zawodnicze to polecam n/w do szybkościowego połowu rybek  których ja osobiście używam na zawodach i nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów

Proponowane haczyki:

Firmy  „DRENNAN” : RED BREAM, MORGAN POLEMASTER WIDE GAPE, SUPER CARBON MAGGOT

Firmy „Milo”: R163, AS Carbone 110, SIR DRAKE

Firmy „Mivardi” : M-325

Haczyki HIKARA Whip oraz Ignesti 303D

Z wędkarskim Pozdrowieniem

(2013/07/14 20:33)

duch czasu

Dziękuje za szybką odpowiedż chociaz w mojej okolicy ciężko o w.w wymienone postaram sie na necie zakupić.A czy kolega łowił może na haki gamakatsu 1040 lub 1139? Pozdrawiam i dziekuje ryszard c. (2013/07/18 22:12)

duch czasu

Bardzo proszę Pana administratora o zamknięcie posta dla mnie te informacje są już w zupełności wystarczające Dziękuje . (2013/07/21 15:35)