Zaloguj się do konta

Haczyki Owner Chinu nr 6 rzeczny feeder

utworzono: 2011/07/12 20:46
pmizera87

Kupiłem haczyki Owner Chinu nr 6. Czy sprawdzą się one w rzecznym feederze? Chciałbym łowić większe ryby (leszcze, jazie, klenie), nie eleminując jednocześnie wyrosniętych krąpi i płoci. Haczyk można zobaczyć w katalogu JAXON. Jeśli nie macie dostępu do katalogu mogę wrzucić foto zakupionych haków.

[2011-07-12 20:46]

Po co dublujesz temat?! [2011-07-12 20:48]

pmizera87

Po co dublujesz temat?!


Pierwszy post to pytanie otwarte: jakich Koledzy używają haków.

Drugi post - pytanie zamknięte - o opinię na temat konkretnego modelu

[2011-07-12 20:52]

I treść taka sama oprócz pierwszego zdania! Mogłeś edytować post i zmienić, a nie zaśmiecać kolejnym O TYM SAMYM. [2011-07-12 20:55]

arekde

Kto pyta nie błądzi......a nie zaśmieca!

Niektórzy muszą poduczyć sie tolerancji.....bo nie wszystcy są tak mądrzy jak oni sami.

[2011-07-12 21:04]

Kto pyta nie błądzi......a nie zaśmieca!

Niektórzy muszą poduczyć sie tolerancji.....bo nie wszystcy są tak mądrzy jak oni sami.




Można było o to zapytać w jednym poście, tego samego dotyczącym. Ty znowu ze swoimi mądrościami? 



[2011-07-12 21:20]

ryukon1975

Owner ISEMA
Owner ISEMA RV
Gamakatsu 3310
Gamakatsu 3510

To serie których używam,rozmiar należy dobrać do potrzeb.Wszystkie to naprawdę dobre i mocne haki.Wyciągają duże mocne i medalowe ryby.Ja łowie na rzece głównie brzany,klenie,jazie,leszcze,świnki.
[2011-07-12 21:49]

pmizera87

Owner ISEMA
Owner ISEMA RV
Gamakatsu 3310
Gamakatsu 3510

To serie których używam,rozmiar należy dobrać do potrzeb.Wszystkie to naprawdę dobre i mocne haki.Wyciągają duże mocne i medalowe ryby.Ja łowie na rzece głównie brzany,klenie,jazie,leszcze,świnki.


Napisz mi proszę, jakiego właśnie rozmiaru uzywasz na leszcze, jazie i klenie? [2011-07-13 09:57]

pmizera87

I treść taka sama oprócz pierwszego zdania! Mogłeś edytować post i zmienić, a nie zaśmiecać kolejnym O TYM SAMYM.


No i zablokował mi mojego posta... Tutaj jeden Pan zaprowadza TOTALITARYZM i CENZURĘ na tym portalu... Już brak mi sił na to... Zastanawiam się nad odejściem z tego cyrku... [2011-07-13 10:04]

I treść taka sama oprócz pierwszego zdania! Mogłeś edytować post i zmienić, a nie zaśmiecać kolejnym O TYM SAMYM.


No i zablokował mi mojego posta... Tutaj jeden Pan zaprowadza TOTALITARYZM i CENZURĘ na tym portalu... Już brak mi sił na to... Zastanawiam się nad odejściem z tego cyrku...







To napisz jeszcze pięć tych samych postów na ten sam temat!  [2011-07-13 10:11]

ryukon1975

Nastawiam się na duże ryby i stosuję dość spore przynęty np. rosówki,dlatego używam haków nr.6-4.Wszystkie te ryby bez problemu poradzą sobie z tymi rozmiarami,jednak gdybyś łowił na małe przynęty spróbuj nr.8.
[2011-07-13 10:14]

Jędrula

I treść taka sama oprócz pierwszego zdania! Mogłeś edytować post i zmienić, a nie zaśmiecać kolejnym O TYM SAMYM.


No i zablokował mi mojego posta... Tutaj jeden Pan zaprowadza TOTALITARYZM i CENZURĘ na tym portalu... Już brak mi sił na to... Zastanawiam się nad odejściem z tego cyrku...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bo Kolego od tego jest , żeby cenzurować . Moderator ma między innymi takie zadanie na forum – nie wiem czy wiesz ? A druga sprawa jest taka , że redakcja od nas tego wymaga , Oni po pierwsze chcą mieć tu spokój a po drugie porządek . Dam Ci Kolego radę , wystarczy się dostosować do panujących tu zasad i gwarantuje , że nikt Ci grzebać w wątkach nie będzie . Uważam , że Kolega @Mastiff miał 100% racji w połączeniu Twoich wątków .


Wracając do tematu na większe przynęty ( rosówki , ślimaki , małże ) stosuję haki między 0,6 -0,8 a tradycyjnie 0,10 chyba , że rybki słabo żerują to schodzą na maxa do 0,12 .

[2011-07-13 10:19]

Witam . Bardzo dobrze Kolego postępujesz dublując temat - dzięki temu przynajmniej Twój post ma szansę być choć raz przeczytanym w innym wypadku nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek był w stanie odkopać jeden pojedynczy wątek . Uważam że należy zakładać po kilka zbliżonych merytorycznie wątków - po to by móc komunikować się z innymi skutecznie . Haki Chinu nr 6 nadają się do metod gruntowych : na leszcze , brzany , klenie , okonie , liny , duże gruntowe płocie .
[2011-07-21 22:17]