Zaloguj się do konta

Haczyki Korda czy Fox?

utworzono: 2013/01/10 11:11
florentyna

witam serdecznie !
stoje przed wyborem haczykow fox-a i kordy . . .
a wiedz moje pytanie :
ktore wybierzecie ??

KORDA KAPTOR KURV SHANK B

http://www.rockworld.pl/k,29,haki/pk,63,korda/p,1749,korda-kaptor-kurv-shank-b-.html

czy foX

Fox Arma Point SSC

http://www.silesiacarphunter.pl/?610,fox-arma-point-ssc

[2013-01-10 11:11]

michol

Cześć Tak samo jak i korda tak i fox cieszą się ogromna popularnością wśród wędkarzy lecz jakbym miał Ci podpowiedzieć to nie kupiłbym kordy kaptor tylko zwykłą korde, kształtem niczym się nie różnią. Ten model kaptor jest piekielnie ostry ale coś za coś bardzo szybko się tępią, ponieważ samo ostrze jest wykonane w jakiś inny sposób (nie wiem dokładnie o co tam chodzi ) niż w podstawowym modelu. Hak praktycznie 2- 3 rybach jest do kosza. Cena podstawowego modelu jest korzystniejsza a hak na dłużej Ci wystarczy.
Co do foxa to są to solidne i mocne haki 
Więc czy kupisz korde czy foxa to zrobisz dobry wybór.
Pozdrawiam Michoł [2013-01-10 11:59]

florentyna

dziekuje michale za wypowiedz !
moze ktos inny sie jeszcze wypowie??
[2013-01-10 20:10]

Cześć!
Ja mam zamiar zaopatrzyć się w Korda Kontinental. Na wiosnę zrobie testy i się odezwę, jednak polecił bym kordę:)
Pozdrawiam Damian
[2013-01-10 20:59]

TB robi też bardzo dobre haki:) [2013-01-10 21:09]

TB robi też bardzo dobre haki:)

zgadza się , co do kordy to się sparzyłem i używam ostatnio tylko tb  a od tego sezonu carp rusa ;)
[2013-01-10 21:19]

skasowałem z telefonu zdjęcie wide gape kordy po holu  bo bym wstawił to byście zobaczyli jak ryba wyprostował ten haczyk :)
[2013-01-10 21:27]

zgadza się , co do kordy to się sparzyłem i używam ostatnio tylko tb a od tego sezonu carp rusa ;)

Cześć Piotr. Z TB głównie z jakiej serii używałeś haków i jakie ci się najlepiej sprawdziły? Bo ja z Executor i jak dla mnie rewelka w porównaniu z innymi firmami:) [2013-01-10 22:16]

zgadza się , co do kordy to się sparzyłem i używam ostatnio tylko tb a od tego sezonu carp rusa ;)

Cześć Piotr. Z TB głównie z jakiej serii używałeś haków i jakie ci się najlepiej sprawdziły? Bo ja z Executor i jak dla mnie rewelka w porównaniu z innymi firmami:)

kupiłem od kolegi przez przypadek :)  executory i super heawy ( kolega wysprzedawał sprzęt bo przerzucił się na sumy ) i powiem Ci super haki w dobrej cenie , szukałem mocnych haków gdyż łowie na mocno zarośniętej wodzie a korda jak napisałem wyżej mnie zawiodła  a te haki zdały egzamin na 5 ;)  , mam zamiar wypróbować też Tb ewoluszyn
[2013-01-10 22:22]

Cześć Piotr. Z TB głównie z jakiej serii używałeś haków i jakie ci się najlepiej sprawdziły? Bo ja z Executor i jak dla mnie rewelka w porównaniu z innymi firmami:)

kupiłem od kolegi przez przypadek :) executory i super heawy ( kolega wysprzedawał sprzęt bo przerzucił się na sumy ) i powiem Ci super haki w dobrej cenie , szukałem mocnych haków gdyż łowie na mocno zarośniętej wodzie a korda jak napisałem wyżej mnie zawiodła a te haki zdały egzamin na 5 ;) , mam zamiar wypróbować też Tb ewoluszyn

Trzeba będzie zrobić małe zakupy na ten sezon:) kupię sobie jeszcze Executory i te Evolutiony, o których piszesz. Dobre haki to podstawa:) [2013-01-10 22:35]

kupiłem od kolegi przez przypadek :) executory i super heawy ( kolega wysprzedawał sprzęt bo przerzucił się na sumy ) i powiem Ci super haki w dobrej cenie , szukałem mocnych haków gdyż łowie na mocno zarośniętej wodzie a korda jak napisałem wyżej mnie zawiodła a te haki zdały egzamin na 5 ;) , mam zamiar wypróbować też Tb ewoluszyn

Trzeba będzie zrobić małe zakupy na ten sezon:) kupię sobie jeszcze Executory i te Evolutiony, o których piszesz. Dobre haki to podstawa:)

daj spokój z tymi karpiami , zawsze coś brakuje  ile to kasy idzie :) , ja to trochę przesadziłem w tamtym roku  i w tym staram się kupować tylko drobiazgi ale mi to słabo wychodzi :)  . słyszałem że te ewoluszyn też są dobre  , ja  bede  w tym roku łowił na  centyriony 2000 i long shang nailer carp rasa no i właśnie na TB ;) No dobry haczyk to tak jak napisałeć to podstawa , widzisz kordę tak chwalą a mi się wyprostował , co prawda na dużej rybie ale mimo tego nie powinno to się stać .
[2013-01-10 23:11]

Trzeba będzie zrobić małe zakupy na ten sezon:) kupię sobie jeszcze Executory i te Evolutiony, o których piszesz. Dobre haki to podstawa:)

daj spokój z tymi karpiami , zawsze coś brakuje ile to kasy idzie :) , ja to trochę przesadziłem w tamtym roku i w tym staram się kupować tylko drobiazgi ale mi to słabo wychodzi :) . słyszałem że te ewoluszyn też są dobre , ja bede w tym roku łowił na centyriony 2000 i long shang nailer carp rasa no i właśnie na TB ;) No dobry haczyk to tak jak napisałeć to podstawa , widzisz kordę tak chwalą a mi się wyprostował , co prawda na dużej rybie ale mimo tego nie powinno to się stać .

Oj kasy idzie idzie na to, tym bardziej że ja jeszcze wedkuję innymi metodami to sam wiesz:) staram się być oszczędny:) A te carp russa long shang to słyszałem, że też są zajebiste:) A co do Kordy to na pewno nie powinno się coś takiego stać bo co to za hak, który się prostuje, przynajmniej będziesz już wiedział czego nie kupować:) i ja też:) [2013-01-11 09:29]

michol

, widzisz kordę tak chwalą a mi się wyprostował , co prawda na dużej rybie ale mimo tego nie powinno to się stać .

Piotrek a to był hak kaptor czy podstawowy model bo te kaptory nie zbierają najlepszych opini. [2013-01-11 10:54]

, widzisz kordę tak chwalą a mi się wyprostował , co prawda na dużej rybie ale mimo tego nie powinno to się stać .

Piotrek a to był hak kaptor czy podstawowy model bo te kaptory nie zbierają najlepszych opini.

czesc . to nie był kaptor , zwykły wide gape nr. 4 , zresztą jak pewnie wiesz to  ich najlepszy hak , pracowali nad nim podobno wiele lat , wyprostował się jak szpilka :)
[2013-01-11 13:19]

Cześć!
Dzis kupiłem Carp'r us continental 2 i jestem zadowolony. Mocne haki i bardzo chwytliwe.

Pozdrawiam Damian
[2013-01-12 17:10]

Z haczyków dobre są: CAYMAN oraz KAMATSU. Tanie i niezawodne.
[2013-01-12 19:05]

Cześć. Kamatsu to najgorsze haczyki jakie miałem, normalnie się prostowały i pękały. Już nigdy więcej ich nie kupię... [2013-01-12 19:22]

Zionbel

Siemako Damian.
Powiedz mi jakie haki z TB preferujesz ???Myśle o feederku. [2013-01-12 19:34]

Siemako Damian.
Powiedz mi jakie haki z TB preferujesz ???Myśle o feederku.

Siemka. Przy feederku głównie używam haków z Ownera, naprawdę dobre i też mocne haki, szczerze polecam. Tylko muszę poszukać jaka to seria to potem napisze:) pozdro:) [2013-01-12 19:42]

Zionbel

Siemako Damian.

Siemka. Przy feederku głównie używam haków z Ownera, naprawdę dobre i też mocne haki, szczerze polecam. Tylko muszę poszukać jaka to seria to potem napisze:) pozdro:)

Ja też mam na feederku teraz OWNERY. Ale wiem że TB ma tez serie dedykowaną do feederów.A Słyszałeś coś o hakach TB-WINNER ?????Tam jest naprawde duzo haków. [2013-01-12 19:46]

Siemako Damian.

Siemka. Przy feederku głównie używam haków z Ownera, naprawdę dobre i też mocne haki, szczerze polecam. Tylko muszę poszukać jaka to seria to potem napisze:) pozdro:)

Ja też mam na feederku teraz OWNERY. Ale wiem że TB ma tez serie dedykowaną do feederów.A Słyszałeś coś o hakach TB-WINNER ?????Tam jest naprawde duzo haków.

Nie, nie słyszałem. Zaraz Poszukam jakiś informacji o nich:) [2013-01-12 19:55]

Zionbel

Siemako Damian.

Ja też mam na feederku teraz OWNERY. Ale wiem że TB ma tez serie dedykowaną do feederów.A Słyszałeś coś o hakach TB-WINNER ?????Tam jest naprawde duzo haków.

Nie, nie słyszałem. Zaraz Poszukam jakiś informacji o nich:)

Na stronie Tb na pasku masz przejdż do sklepu Winner.Mysle ze dobry slep. [2013-01-12 20:04]

Cześć. Kamatsu to najgorsze haczyki jakie miałem, normalnie się prostowały i pękały. Już nigdy więcej ich nie kupię...

To jest ewidentna nieprawda.Albo mylisz haczyki albo zmyślasz. Kamatsu to bardzo mocne haki - pomimo niskiej ceny.Każdy kto używa tych haczyków i nie patrzy tylko na logo firmy, ale i również na własności praktyczne produktu - potwierdzi moje słowa.
[2013-01-12 20:06]

Cześć. Kamatsu to najgorsze haczyki jakie miałem, normalnie się prostowały i pękały. Już nigdy więcej ich nie kupię...

To jest ewidentna nieprawda.Albo mylisz haczyki albo zmyślasz. Kamatsu to bardzo mocne haki - pomimo niskiej ceny.Każdy kto używa tych haczyków i nie patrzy tylko na logo firmy, ale i również na własności praktyczne produktu - potwierdzi moje słowa.

Nic nie zmyślam i nie mylę. To były napewno Kamatsu i piszę ci naprawdę jak było. Dla mnie te haki to porażka. Nie chcesz to nie musisz wierzyć... proste [2013-01-12 20:26]

ja zamówiłem właśnie przed chwilą carp rusa centuriony 2000  i crankedy no i do nich mouth snaggery , ciekawe jak się sprawdzą :)
[2013-01-12 20:40]

Siemako Damian.

Nie, nie słyszałem. Zaraz Poszukam jakiś informacji o nich:)

Na stronie Tb na pasku masz przejdż do sklepu Winner.Mysle ze dobry slep.

Przejrzałem i powiem ci, że nawet ciekawe. Będziesz kupował? [2013-01-12 20:46]