Zaloguj się do konta

Haczyki Korda czy Fox?

utworzono: 2013/01/10 11:11

Z haczyków dobre są: CAYMAN oraz KAMATSU. Tanie i niezawodne.


Cześć. Kamatsu to najgorsze haczyki jakie miałem, normalnie się prostowały i pękały. Już nigdy więcej ich nie kupię...



To jest ewidentna nieprawda.Albo mylisz haczyki albo zmyślasz. Kamatsu to bardzo mocne haki - pomimo niskiej ceny.Każdy kto używa tych haczyków i nie patrzy tylko na logo firmy, ale i również na własności praktyczne produktu - potwierdzi moje słowa.


Nic nie zmyślam i nie mylę. To były napewno Kamatsu i piszę ci naprawdę jak było. Dla mnie te haki to porażka. Nie chcesz to nie musisz wierzyć... proste



Każdy ma swój gust. Mnie nie zawiodły ,ale muszę przyznać ,że cena jest naprawdę śmiertelnie niska....
[2013-01-12 21:00]

Z haczyków dobre są: CAYMAN oraz KAMATSU. Tanie i niezawodne.


Cześć. Kamatsu to najgorsze haczyki jakie miałem, normalnie się prostowały i pękały. Już nigdy więcej ich nie kupię...



To jest ewidentna nieprawda.Albo mylisz haczyki albo zmyślasz. Kamatsu to bardzo mocne haki - pomimo niskiej ceny.Każdy kto używa tych haczyków i nie patrzy tylko na logo firmy, ale i również na własności praktyczne produktu - potwierdzi moje słowa.


Nic nie zmyślam i nie mylę. To były napewno Kamatsu i piszę ci naprawdę jak było. Dla mnie te haki to porażka. Nie chcesz to nie musisz wierzyć... proste



Każdy ma swój gust. Mnie nie zawiodły ,ale muszę przyznać ,że cena jest naprawdę śmiertelnie niska....


He he, no cena jest śmieszna:) [2013-01-12 21:22]

trebron

Cześć,
z haczyków TB mogę Wam polecić "Speicmen 2XS" bardzo mocne i chwytliwe haki oraz "Demon Carp Hook". Używam ich od około trzech lat i nie miałem z nimi żadnego problemu.
[2013-01-13 10:38]

trebron

Odnośnie serii WINNER to kolega używa do feedera "Professional Feeder Hook F X6" oraz "Professional Match Hook M X2" i sobie je chwali. [2013-01-13 10:41]

a łowił z was ktoś na crankedy carp rusa ??? zamówiłem właśnie te haki i będę je testował w tym roku , podobno  nie ma  na rynku  haka który by się szybciej obracał od crankeda


[2013-01-13 15:30]

 
[2013-01-13 15:35]

Woa-VooDoo

 


Ja również będe je sprawdzał , porobiłem już 10 cm włosy i czekają na sezon :)

[2013-01-13 16:59]

Woa-VooDoo

Aha , ktoś pisał o Kamatsu i Caiman

W takim razie, powinieneś odwiedzić stoisko Caimana w zabrzu i zobaczyć pełną ofertę :)
[2013-01-13 17:00]

ja czekam na dostawę ;) , widzę że łowisz też  na longshank nailer :)

[2013-01-13 17:06]

Zionbel

Aha , ktoś pisał o Kamatsu i Caiman

W takim razie, powinieneś odwiedzić stoisko Caimana w zabrzu i zobaczyć pełną ofertę :)

Cześć .Gdzie w Zabrzu ???Ja czaje że na Załężu jest ale w Zabrzu nie wiem gdzie.A co sądzisz o Caimanie jako marce????? [2013-01-13 21:04]

a łowił z was ktoś na crankedy carp rusa ??? zamówiłem właśnie te haki i będę je testował w tym roku , podobno  nie ma  na rynku  haka który by się szybciej obracał od crankeda


Cześć!
Oskar kupił je w tym roku i są na prawdę fajne. Na przełowioną komercję będą świetne.

Pozdrawiam Damian :)

[2013-01-14 14:55]

Woa-VooDoo

Aha , ktoś pisał o Kamatsu i Caiman

W takim razie, powinieneś odwiedzić stoisko Caimana w zabrzu i zobaczyć pełną ofertę :)

Cześć .Gdzie w Zabrzu ???Ja czaje że na Załężu jest ale w Zabrzu nie wiem gdzie.A co sądzisz o Caimanie jako marce?????


Targi karpiowe w zabrzu :)
http://www.markoz.pl/pil.html

Dla mnie kamatsu i caiman nie są warte .
[2013-01-14 15:53]

a łowił z was ktoś na crankedy carp rusa ??? zamówiłem właśnie te haki i będę je testował w tym roku , podobno  nie ma  na rynku  haka który by się szybciej obracał od crankeda


Cześć!
Oskar kupił je w tym roku i są na prawdę fajne. Na przełowioną komercję będą świetne.

Pozdrawiam Damian :)


Jaki Oskar , gdzie ta komercja ??? :)
[2013-01-14 18:19]

kargul

osobiście polecam foxa fajne ostre haki co do kordy to model KURV shank się prostował i łamał
[2013-01-14 19:21]

a łowił z was ktoś na crankedy carp rusa ??? zamówiłem właśnie te haki i będę je testował w tym roku , podobno  nie ma  na rynku  haka który by się szybciej obracał od crankeda


Cześć!
Oskar kupił je w tym roku i są na prawdę fajne. Na przełowioną komercję będą świetne.

Pozdrawiam Damian :)


Jaki Oskar , gdzie ta komercja ??? :)

"Oskarkarp" w sobotę na targach w Świdniku. Co do komercji to Łowisko Wzory(lowisko-wzory.pl) Ja osobiście nie lubię tam łowić, ale On z Panem Romkiem są tam prawie co weekend. Jak chcesz coś więcej o tych hakach to napisz do Oskara

Pozdrawiam Damian :)
[2013-01-14 20:19]

a łowił z was ktoś na crankedy carp rusa ??? zamówiłem właśnie te haki i będę je testował w tym roku , podobno  nie ma  na rynku  haka który by się szybciej obracał od crankeda


Cześć!
Oskar kupił je w tym roku i są na prawdę fajne. Na przełowioną komercję będą świetne.

Pozdrawiam Damian :)


Jaki Oskar , gdzie ta komercja ??? :)

"Oskarkarp" w sobotę na targach w Świdniku. Co do komercji to Łowisko Wzory(lowisko-wzory.pl) Ja osobiście nie lubię tam łowić, ale On z Panem Romkiem są tam prawie co weekend. Jak chcesz coś więcej o tych hakach to napisz do Oskara

Pozdrawiam Damian :)

dzięki za miłe chęci ale już się trochę naczytałem o tych hakach i wygląda na to że będzie dobrze .... :)
[2013-01-14 20:36]

a łowił z was ktoś na crankedy carp rusa ??? zamówiłem właśnie te haki i będę je testował w tym roku , podobno  nie ma  na rynku  haka który by się szybciej obracał od crankeda


Cześć!
Oskar kupił je w tym roku i są na prawdę fajne. Na przełowioną komercję będą świetne.

Pozdrawiam Damian :)


Jaki Oskar , gdzie ta komercja ??? :)

"Oskarkarp" w sobotę na targach w Świdniku. Co do komercji to Łowisko Wzory(lowisko-wzory.pl) Ja osobiście nie lubię tam łowić, ale On z Panem Romkiem są tam prawie co weekend. Jak chcesz coś więcej o tych hakach to napisz do Oskara

Pozdrawiam Damian :)

dzięki za miłe chęci ale już się trochę naczytałem o tych hakach i wygląda na to że będzie dobrze .... :)

No to połamania.

Pozdrawiam Damian:)
[2013-01-14 21:07]

carpmaniac13

Witam! Potwierdzę to co koledzy przede mną wspominali jeśli chodzi o haki Kordy. Mnie również się hak z Kordy wyprostował i to wcale nie na dużym karpiu, około 5 kg, więc te haki omijam szerokim łukiem. Co do haków z Fox'a Arma Point, to nie miałem przypadków wyprostowań. Są bardzo ostre ale zauważyłem, że łowiąc nimi na żwirowni gdzie dno jest kamieniste, to po jednym łowieniu haki wyraźnie nie są już takie ostre jak wyjęte z pudełka, więc po jednym łowieniu szły do kosza. Zaczynając łowienie karpi zaczynałem od haków TB model Evolution i po sprawdzeniu Foxów, Kordy i innych wróciłem do starego dobrego TB :-) które nigdy mnie jeszcze nie zawiodły. Ofertę haków mają naprawdę szeroką i ceny również atrakcyjne w stosunku do w/w firm.
[2013-01-15 13:43]

Aha , ktoś pisał o Kamatsu i Caiman

W takim razie, powinieneś odwiedzić stoisko Caimana w zabrzu i zobaczyć pełną ofertę :)

przyszły haczyki ,zamówiłem centuriony nr. 4 i 6 i  crankedy nr. 6 i chyba następnym razem mimo że łowie na małe kulki to zamówię o numer większe a ty jakie nr. posiadasz ???
[2013-01-15 19:08]

ja kupiłem haki carp rusa i są świetne
 pozdrawiam
[2013-01-25 20:54]