Zaloguj się do konta

Haczyki do ochotki

utworzono: 2014/12/08 21:12
Lujski

Witam - czy ktoś mógłby mi pomóc jakie sie stosuje haczyki do ochotki (nigdy na ochotke nie łowilem, nie mam doswiadczenia - tylko slyszalem ze takie haczyki maja mikrozadziory)chodzi mi o konkretne modele i wielkosc jaka stosujecie - niechodzi mi o pęczkowanie ochotki, jokersa tylko o haczyki do jednej, dwóch ochotki
Pozdrawiam [2014-12-08 21:12]

spines21

http://forum.wedkuje.pl/f,mocne-haczyki-do-ochotki,323006,0.html http://forum.wedkuje.pl/f,wielkosc-haczyka-do-ochotki,10316,0.html [2014-12-08 21:32]

zwirek71

od 18 do 24 w kolorze czerwonym
[2014-12-09 10:28]

CZzesio

Cześć :) Do ochotki to cieniutkie druciaczki , czerwone ... a model ...np.

TRABUCCO NEXUS seria 810

[2014-12-09 16:59]

Roach Shop

Haczyk zawsze dobierasz do przynęty. Czy ma mikro zadzior czy nie nie ma to znaczenia.
Często łowiłem hakami bezzadziorowymi bo łatwiej wypinało się ryby, co jest bardzo ważne zwłaszcza przy szybkościowym łowieniu.

Kolor czerwony również nie jest wyznacznikiem, aczkolwiek są to modele dedykowane do połowu na tą przynętę. Można łowić na ochotkę haczykiem w kolorze np. brązowym co bardziej wyróżni przynętę od jej otoczenia.

Na pojedynczą ochotkę stosuj haczyki 22-24
Dwie ochotki 18/20-22

Tak naprawdę ciężko określić dokładny rozmiar haczyka ze względu na to, że w jednej firmie haczyk nr 20 ma się nijak do innej firmy z haczykiem w tym samym rozmiarze.

Na pewno nie szukaj grubych haków bo zwyczajnie rozwalisz larwę. Raczej cienkie i ultra cienkie do lepszej prezentacji przynęty.

Jeżeli chodzi o firmy, to w naprawdę wiele posiada coś w ofercie dotyczącej twoich wymagań a są to m.in Owner, Drennan, Milo, Maver, Sensas, Traper, Gamakatsu, i wiele wiele innych.

Pozdrawiam
[2015-01-06 18:03]

Lujski

kupilem Owner sode rozmiar 20 - kolor czerwony nr. 50286mam nadzieje ze mi sie sprawdza :):)
Pozdrawiam [2015-01-06 19:40]

mienta

Mój faworyt jeśli chodzi o haczyki do ochotki

[2015-01-06 21:19]

LYSY

Milo 305, Drennan Red Roach, Drennan Red Bream, Red match itd [2015-01-16 22:58]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia