Zaloguj się do konta

Haczyk do metody włosowej

utworzono: 2013/01/27 07:59
kuba234p

Chce łowić na  kukurydze na włosie ale mam tylko haczyki proste (nie samozacinające) nadadzą sie takie? [2013-01-27 07:59]

Ja łowie na haki nr 6-4 z oczkiem haki nie muszą być samozacinające zwykły hak z oczkiem związany węzłem bez węzła  [2013-01-27 11:11]

Chce łowić na  kukurydze na włosie ale mam tylko haczyki proste (nie samozacinające) nadadzą sie takie ?

jakie to sa haczyki samozacinające :) ???  haczyki z prostym oczkiem są najbardziej uniwersalne , możesz je stosować zarówno do kulek pływających , tonących jak i np. kukurydzy . Haczyki z oczkiem odgiętym do zewnątrz bardzo dobrze sprawdzają sie przy sztywnych przyponach np. z fluorokarbonu , do kulek pływających bardzo dobre są haczyki z oczkiem wygiętym w stronę ostrza ;)
[2013-01-27 11:15]

Chce łowić na  kukurydze na włosie ale mam tylko haczyki proste (nie samozacinające) nadadzą sie takie ?

jakie to sa haczyki samozacinające :) ???  haczyki z prostym oczkiem są najbardziej uniwersalne , możesz je stosować zarówno do kulek pływających , tonących jak i np. kukurydzy . Haczyki z oczkiem odgiętym do zewnątrz bardzo dobrze sprawdzają sie przy sztywnych przyponach np. z fluorokarbonu , do kulek pływających bardzo dobre są haczyki z oczkiem wygiętym w stronę ostrza ;)

takie haczyki masz na mysli pisząc samozacinajace  ??? [2013-01-27 11:20]

kuba234p

samozacinajace mam na myśli takie z wygiętym ostrzem na bok [2013-01-27 14:23]

samozacinajace mam na myśli takie z wygiętym ostrzem na bok

w takim razie moim zdaniem nie jest to konieczne ;)
[2013-01-27 14:46]