Gumy Cabelas

/ 13 odpowiedzi
Witam czy warto kupić taki zestaw
http://allegro.pl/super-zestaw-gum-z-usa-100-szt-cabelas-i3088546338.html
Czy lepiej wybierać gumy pojedynczo Z góry dziękuje za pomoc :D
myslunio


Ja szczerze nie jestem zwolennikiem takich ''zestawow''. Wole sam sobie kazda sztuke wybrac z osobna :) Chociaz tak na pierwszy rzut oka nie wygladaja one najgorzej :) (2013/03/16 12:19)

dodoni


Jak sobie teraz o tym pomyśle to on przecież może zrobić zdjęcie tych gum a dać może zupełnie inne np te najgorzej się sprzedające :D (2013/03/16 12:22)

dodoni


a co powiecie na to ?
http://allegro.pl/125-twisterow-4cm-plus-dodatki-i3055890537.html (2013/03/16 12:24)

myslunio


Podtrzymuje to co napisalem nie jestem zwolennikiem robienia zakupow sprzetu na allegro bo raz zrobilem i tego pozalowalem wole dotknac zobaczyc i mam pewnosc a nie kupowac w ciemno :) (2013/03/16 12:37)

89krzysztof


Ja dostałem gumy ze stanów. Było tego chyba z 500 sztuk. Połowę rozdałem, a połowę z tego co zostało sprzedałem.
Większość z nich tylko fajnie wygląda, ale łowność jest niska. Raptem 2 - 3 kolory się sprawdziły.
Zdecydowanie bardziej wolę iść do wędkarskiego, kupić na sztuki takie jak chcę, a nie takie jak sprzedawca mi wciśnie w komplecie. (2013/03/16 12:53)

new-blaszak-bar


ja też szczerze odradzam lepiej samemu wybrać i mieć 20 gum ale porządnych niż całą kolekcje bez użytecznych :D  (2013/03/16 12:57)

kaban


Podtrzymuje to co napisalem nie jestem zwolennikiem robienia zakupow sprzetu na allegro bo raz zrobilem i tego pozalowalem wole dotknac zobaczyc i mam pewnosc a nie kupowac w ciemno :)




Też wolę sprawdzić organoleptycznie. Zakupy w ciemno bywają często nietrafione. Pozdrawiam. (2013/03/16 13:16)

78darekb


Ale szrot kup lepiej mniej przynet ale konkretnych i sprawdzonych np relax,dragon,fishunter (2013/03/17 08:38)

Esox_lucius1988


raz miałem okazje kupic podobny zestaw i nigdy w zyciu juz tego nie zrobie. nie dosc ze wiekszosc gum to było typowo okoniowych czyli małych, co zdjecie na aukcji tego nie odzwierciedlało. 2 sprawa to znikoma praca niektorych gum, bardziej nadaja sie na gumy boleniowe niz na szczupaka czy okonia. takze nie polecam choc nie ukrywam ze nie wszystkie gumki były do d**y.

inna sprawa to to ze pomimo tego nie zrezygnowałem całekim z zakupów z allegro, ostatnio kupiłem sporo gum berkleya i całkiem sporo lunaticów dragona i jestem w pelni zadowolony.

(2013/03/17 09:38)

piotrtr3


Na moim łowisku sprawdza się tylko kilka kolorów , więc kupuje tylko te parę kolorów lecz zmieniam jedynie modele i firmy , a taki mix kolorowych przynęt cieszy jedynie wędkarza jak spojrzy do pudełka i pomyśli sobie jak ja jestem przygotowany do wędkowania. (2013/03/17 10:38)

u?ytkownik37148


po co kupować 100 sztuk, skoro nawet wszystkie mogą okazać się mało skuteczne? Nie wiem jakie masz doświadczenie w spiningu i jak bardzo znasz swoje wody i ulubione kolorki ryb.
Ja bym zrobił tak. Nie kupowałbym gum, których nie znam w setkach sztuk. Kup dobre gumy od RELAX'a w "pewnych" kolorach, czyli takich które sprawdzają się na wielu łowiskach. Jakieś zółte fluo, herbata z pieprzem (to na okonie) fioletowe, niebiesko białe, zielone fluo, read head i perła. Mi się bardzo sprawdza relax z . Możesz kupić np po 3-4 sztuki po 2 mniejsze 2 większe, na różnych główkach. Sprawdź co jest łowne a co nie. Jeżeli sprawdzisz, że najlepiej łowi się na fluo, to w czasie sezonu dokupisz po prostu dany kolor + jakaś wariacja na jego temacie (czyli np. czarne paski na grzbiecie).Co do RELAX'a to miałem głównie kopyta na myśli.Z firm bierz te, które nie są zbyt drogie ale mają dobre opinie. Mikado Fishunter, RELAX'y, Dragony (Dragony chyba najdroższe z tych tutaj podanych, nie wiem dawno nie kupowałem)
Co do twisterów to ja używam Mikado i jestem bardzo zadowolony, dobra guma, wytrzymałe są, no i oferowane w takich kolorach jakie są łowne u mnie.Cenowo też nie są przesadnie drogie, ale wiadomo zawsze chciałby się taniej i lepiej :D.
Jak już sprawdzisz najpopularniejsze z łownych kolorów i dobierzesz odpowiednie główki zawsze możesz popróbować z innymi barwami. Guma to tylko narzędzie, sama ryby nie złowi. 
Pozdrawiam007 (2013/03/17 12:04)

damian54321


z tym się zgadzam ja preferuje twistery ale kopyt też często używam (2013/03/17 17:56)

psiokmok


fajne ja popieram żeby kupić (2013/03/22 09:17)