Zaloguj się do konta

Gumy Soft 4play

utworzono: 2012/02/21 18:48

Witam.Przeglądając allegro zauważyłem dziwne gumki dokładnie Soft 4play dlatego chciałem się zapytać czy ktoś miał z nimi do czynienia i z jakimi efektami. Połamania   [2012-02-21 18:48]

rybak2000

co prawda nigdy sie z tym nie zetknąłem ale widziałem je w wmh, i pisze że są skuteczne

[2012-02-21 18:16]

mszpetman

Witam.Przeglądając allegro zauważyłem dziwne gumki dokładnie Soft 4play dlatego chciałem się zapytać czy ktoś miał z nimi do czynienia i z jakimi efektami. Połamania  

Pytam o to samo, czy ktoś na nie łapał i z jakimi wynikami. Zastanawiam się własnie czy nie kupić sobie kilka sztuk na wypróbowanie. I czy lepiej zbroić je w haki offsetowe czy w zwykłe jigi?

[2012-02-21 19:00]

lulkos

próbowałem w zeszłym roku męczyć trochę soft4playe ale z marnym skutkiem. kilka rybek się trafiło ale w porównaniu z klasykami typu kopyto relax czy ripper manns to wypadły nad wyraz blado. łowilismy na kilka sposobów - na zwykłych główkach, na offsetach jak i na lipskullach. wszędzie wychodziło 'tak se'
[2012-02-21 19:28]

Orsi1

A ja się z lulkosem nie zgodzę. Przynęty te są rewelacyjne i warte swojej ceny .Super działają w opadzie jak i powolnym zwijaniu (chyba nawet najlepiej w powolnym zwijaniu.)jej praca przypomina pracę prawdziwej rannej rybki :Pna wiosnę mam zamiar kupić 19cm wersję perch :Dmam 9 cm i 13 a obie sprawiają się znakomicieNaprawdę godne polecenia [2012-02-21 21:48]

Orsi1

heh zapomniałem dodać na 3 wypadach weszło 16 szczupłych więc jak dla mnie nie ma porównania co do mann'sa  [2012-02-21 21:50]

maciekn

Ostatnio był ten temat poruszany więc poszukaj go bo dużo opinii tam było na ich temat ;).
[2012-02-21 23:28]

szogun1

Ostatnio był ten temat poruszany więc poszukaj go bo dużo opinii tam było na ich temat ;).

Święte słowa kolego  [2012-02-22 08:25]

to poszukam, ja też widziałem je na filmik i praca była bardzo dobra , przypominająca ruchem prawdziwą rybkę więc może pokuszę się i zainwestuje w kilka sztuk żeby je przetestować  [2012-02-22 14:58]

charlesv

Ja te gumy będę testował na wiosnę - szczególnie obiecująco zapowiada się kolor pearl silver:)
Na pewno nie jest to guma cud która na każdym łowisku da nam mnóstwo ryb, bo takiej przynęty nikt jeszcze nie wymyślił.
[2012-02-24 21:18]

Z pewnością  [2012-02-26 12:58]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia