Zaloguj się do konta

Gumy Soft 4 Play-kolory na okonie

utworzono: 2012/04/13 14:39
Orsi1

Witam.O skuteczności gum soft 4play już się przekonałem na jesieni ubiegłego roku.Jednak chciałbym się dowiedzieć jakie kolory u Was najlepiej się sprawdzają .Do tej pory łowiłem na kolor zander ale widzę że na łowisku jest kupa okoni i nimi może głównie żywić się szczupły.Czy w tym przypadku sprawdziłby się kolor perch ??  [2012-04-13 14:39]

jaras67

Polecam Ci na okonia kolor FUNGUS ROACH łowię nim okonie na jeziorze i również szczupaki na rzece. W zeszłym roku na moich łowiskach pobił pozostałe kolory tych gumek. Na okonia rozmiar 9,5 cm na główce 3,5 gr. Super pracuje pod warunkiem ze dobrze go uzbroisz.
[2012-04-13 18:56]

szogun1

SiemaMI na Pajki najlepiej sie sprawdzil kolor fire tiger.Okoni niestety nie zlowilem na 4playe
[2012-04-13 20:45]

maciek2544

Zobacz mój wpis o tych gumach , a u mnie Tiger i wszystkie jasne z 4Play , ale zbrojone tym systemikiem z kotwicą. Na szczupaka rozmiar 13-19cm.  [2012-04-19 23:44]

Boże o tych gumach już chyba z piąty wątek. Może warto pierw poszukać a nie zaśmiecać forum?
http://forum.wedkuje.pl/post/savage-gear-nowe-przynety-soft4play/215236/0
http://forum.wedkuje.pl/post/sevage-gear-4play/400417/0
http://forum.wedkuje.pl/post/gumy-soft-4play/428134/0
http://forum.wedkuje.pl/post/gumy-soft-4play/434735/0
[2012-04-19 23:51]

Orsi1

Niestety w żadnym z tych wątków nie ma odp na moje pyanie. [2012-04-20 17:10]

zamówiłem właśnie 7gum mają dotrzeć do mnie w poniedziałek więc we wtorek rano pierwsze testy po powrocie napisze co się udało lub nie złowić
[2012-09-28 14:14]

bazyl9095

fungus roach najbardziej polecam na okonia . na szczypaka wacham sie miedzy fire tiger a fluo orange  ... ale brałbym fluo orange .
[2012-11-18 16:41]

Imatyta

Właśnie dostałem 5 owych gum (wybrałem Fire Tiger, Perch, Fungus Roach, Rainbow Smolt i Pearl Silver), lecz niestety na razie mogę je przetestować chyba jedynie w wannie :P Lód puścił, ale nie przepadam za zimnem i muszę czekać na wiosnę :( Jednak muszę stwierdzić, iż owe gumy są naprawdę wykonane z wielką dbałością i sądzę (i mam nadzieje) że powinny przynieść niezłe efekty. Zastanawiam się nad ciężarem dla 9,5cm sztuki, ale myślę że 5g główka wystarczy.
[2012-12-27 12:09]

bazyl9095

Właśnie dostałem 5 owych gum (wybrałem Fire Tiger, Perch, Fungus Roach, Rainbow Smolt i Pearl Silver), lecz niestety na razie mogę je przetestować chyba jedynie w wannie :P Lód puścił, ale nie przepadam za zimnem i muszę czekać na wiosnę :( Jednak muszę stwierdzić, iż owe gumy są naprawdę wykonane z wielką dbałością i sądzę (i mam nadzieje) że powinny przynieść niezłe efekty. Zastanawiam się nad ciężarem dla 9,5cm sztuki, ale myślę że 5g główka wystarczy.

ZDECYDOWANIE WYSTARCZY JA TEZ MAM 5 GRAM .. :p ALE BARDZO WAZNE JEST ABY PRZEBICIE GUMY SIADŁO ZA 1 RAZEM ROWNO BO JA MIAŁEM TAK ZE PIERWSZA GOME DOBRZE PRZEBIŁEM ZA 23 RAZHM :) :d:d: I SPRZEDAŁEM KOLEDZE BO BYŁO TO TAIE SIETI ZE JA JUZ JEJ NIE CHCIAŁEM .. :D ALE ZEBY KTOS NIE POMYSLAŁ ZE JESTEM JAKIS CIOTA .. TE GUMY TO NIE JAKIES KOPYTO KTORO PRZEBIJE SIE BYLE JAK I I TAK PLYWA IDEALNIE .. TO JEST BARDZO TRUDNO PRZEBIC :D ALE JA SIE UDA TO EFEKTY BARDZO ZADOWALAJĄCE :00 POZDRO ;0 [2013-02-20 21:12]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia