Gumy Savage Gear Soft zapytanie

/ 13 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam, jestem wędkarzem spiningowym, dokonałem zakupu na allegro takich o przynęt, bardzo polecanych przez moich znajomych, zamówiłem 8 sztuk 13cm, głównie łowię na rzekach Nogat,balewka oraz zdarzy się i jezioro Narie,Korsuń.
Proszę o pomoc w wyborze, na chwilę obecną jestem zdecydowany na Fire Tiger iż takie kolory to podstawa Nogatu, pozdrawiam

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

wedkarz2309

Na pierwszy rzut oka, najbardziej przypadł mi do gustu DIRTY ROACH, ale myślę, że wszystkie warto przetestować i ryby "pokażą", które im najbardziej pasują:) (2012/10/09 11:46)

fredibb

Ja też dokonałem zakupu tych przynęt i osobiście wybrałem -  DIRTY ROACH, FUNGUS ROACH oraz SMOLT. Na razie bez efektu brań, ale muszę popracować nad techniką i może wtedy...

Zakupiłem także tej firmy gumy kopyto SAVAGE GEAR CANNIBAL SHAD 10 CM w kolorach FIRETIGER ORAZ GLOW i muszę powiedzieć że ładnie pracują i oto wczorajszy efekt (2012/10/09 12:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

lukaszb80

Merkur ja zakupiłem Fire Tiger oraz Perch. Jako zbrojenie używam haków offsetowych ze względu na dużą liczbę zaczepów o roślinność podwodną. Jak na razie na Fire Tiger jeden szczupak 44cm i to w pierwszym rzucie:) Przynęta pracuje super. W przypadku użycia haków zamiast kotwiczek proponuję ci lekko dociążyć ciężarkami które są w zestawie. (2012/10/09 12:46)

juras 28

Witam ja osobiscie polecam orange fluo i fungus roach posiadam te kolorki w dwoch rozmiarach 9,5 cm oraz 13 i ku mojemu zaskoczeniu pokusily sie na nie pstragi ale szczupaki tez wpadaly. na fungus roach 13cm dostalem kropka okolo 50cm piekny byl niestety spiety to pewnie wina uzbrojenia jakie stosuje<glowka jig hak nr 6> pojedynczy hak to za malo. praca gum super i te kolorki tobie polecam. a ten maly pukna na orange 9,5 (2012/10/09 14:22)

89krzysztof

80% sandaczy, które ostatnio złowiłem było najedzone okoniami. W związku z tym wybrałbym "perch", ale "dirty roach" też wygląda fajnie. I może ewentualnie "pearl silver". (2012/10/09 14:47)

Draq

Na fungus roach też szczupak uderza, nawet duże okonie  trafiają się na tę gumkę tylko w wersji 9cm. Na percha też miałem dużo brań szczupaka, ale małego bo tylko zawsze ogonki mam poucinane... jedno chybione branie i jest po przynęcie jak szczupak w ogon uderzy. Też z początku pierwszego kupiłem tigera, ale póki co jeszcze nie miałem na niego brania. (2012/10/09 15:50)

mszpetman

Ja mam 9cm Dirty Roach i 13 Perch. Na 13 miałem kilka brań. Ciężko je się prowadzi bo mają specyficzną akcję. Z Savage Gear mam też Minnow w kolorze okonia to na niego już zębate łapałem. Ogólnie Savage Gear ma bardzo ciekawą ofertę gumisiów (2012/10/10 12:20)

jaras67

Polecam gumę w kolorze FUNGUS ROACH łowię nią okonie i szczupaki sprawdziła się w jeziorze jak i w rzece. Cała moc tej gumy zależy od poprawnego uzbrojenia. (2012/10/11 12:49)

Merkur

Jaras a jaką metodą Ty zbroisz ? (2012/10/11 18:14)

jaras67

Zbroję normalna główką gamakatsu,ale guma na haku musi być założona nie prosto tylko wygięta w łuk wtedy przy podbijaniu odchodzi bardzo wyraźnie na boki nie w lini prostej. (2012/10/11 18:56)