Zaloguj się do konta

Gumy na na średnie ryby

utworzono: 2014/03/11 14:54
JKarp

Jkarp mnie nie interesują jakieś kody do gier, mnie nie interesują żadne gry, zadałem pytanie ogólne i odp (niektóre) są ogólne i dobrze a co do linku i wyszukiwarki to chodziło o średnie a nie duże ryby (coś ci to wyszukanie też nie wyszło) ale dobra bo widzę że już wszuscy się zaczynają denerwować niewiadomo o co ..... 
Mówisz, że nie wyszło - ale Ty nawet tego nie zrobiłeś .Proszę linki z tego mojego wyszukiwania: http://forum.wedkuje.pl/f,jaki-kolor-kopytka-rippera-na-szczupaka-i-okonia,524898,0.html http://forum.wedkuje.pl/f,w-jakie-dni-jasna-a-w-jakie-ciemna-guma-na-spina,285621,0.html http://forum.wedkuje.pl/f,charakterystyka-dobrej-gumy-konkurs,702008,0.html http://forum.wedkuje.pl/f,jak-odseparowac-drobnice-od-wiekszych-ryb,501743,0.html http://forum.wedkuje.pl/f,jakie-kopyto-kolor-i-rozmiar-na-szczupaka-na-rzeke,566459,0.html
To tak na poczekaniu sobie poszukałem. Trochę cierpliwości i poszukać - głęboko przy tym oddychamy żeby się nie denerwować bo to czas zajmuje.
5-7 cm kopytka i rippery. Kolory - kombinacje białego, niebieskiego, czarnego, czerwonego plus kilka jakiś oczojebów.Dragon, Relax, Mans, Mikado - firmy.JK [2014-03-12 10:07]

baits

Thomson Ty w każdym temacie, w którym piszesz zaraz się kogoś czepiasz. 


no trudno sie nie czepiać,jeżeli nie bedziemy walczyli z głupota i "ograniczeniem" to bedziemy mieli 100 tematów codziennie  typu:
jaka wędka do 100zł?
jaxon czy konger?
który kołowrotek lepszy:
-II-
-II-
-II-?
mie mozna tego tolerować,trzeba z tym walczyć,ja nie rozumiem jednego, wiekszość dzieciaków potrafi cuda na kompie zrobić a nie potrafi zwyczajnie poszukac..... ale to tylko lenistwo i wygoda wyręczeniem sie innym użytkownikiem,jestem zdania thompsona,głupote trzeba tępić.

  



[2014-03-12 10:22]

JKarp

mie mozna tego tolerować,trzeba z tym walczyć,ja nie rozumiem jednego, wiekszość dzieciaków potrafi cuda na kompie zrobić a nie potrafi zwyczajnie poszukac..... ale to tylko lenistwo i wygoda wyręczeniem sie innym użytkownikiem,jestem zdania thompsona,głupote trzeba tępić.
Dokładnie - masz rację. JK [2014-03-12 10:26]

Infernal1995

Jak chcecie z tym walczyc ? Napiszecie post w temacie zeby uzywal wyszukiwarki. Co to da ? Temat i tak bedzie utworzony i bedzie zasmiecal forum. Trzeba by bylo ustalic to z moderatorami by tematy walkowane kilkaset razy byly odrazu usuwane badz podlegaly jakies weryfikacji przed dodaniem.  [2014-03-12 11:24]

thomson86 kim ty w ogóle jesteś ?
jak czytam to forum i gdzieś jest jaka kolwiek odp od ciebie to mnie aż skręca i na żywo bym chyba nie wytrzymał, przecież ty jesteś tak gburowaty, chamski że tego się nie chce nawet czytać !!!!! nie chce ci się odpowiadać na moje pytanie to nie odpowiadaj !!!!!!! i jak bym chciał się dowiedzieć konkretnie jaka guma na jaką rybę to bym kołku wpisał w wyszukiwarkę, moje pytanie było ogólne i ogólnej odpowiedzi oczekiwałem ...... i od normalnych ludzi dostałem

"Na okonia nie mniej niż 5cm twisterki, kopytka itd. Na szczupaka przynajmniej 7 cm. Dragon, Manns, Relax mają sporo do zaoferowania"
 
dla normalnych dzięki i pozdrowienia..... a dla ciebie....
                                                     ekspert się znalazł .....


Taaak? Nie wytrzymałbyś i co wtedy być mi zrobił? ''Na żywo''. Byś mnie zbił? Czy ja mam się już zacząć śmiać czy może jeszcze śmieszniejszego posta napiszesz?

[2014-03-12 11:38]

JKarp

Jak chcecie z tym walczyc ? Napiszecie post w temacie zeby uzywal wyszukiwarki. Co to da ? Temat i tak bedzie utworzony i bedzie zasmiecal forum. Trzeba by bylo ustalic to z moderatorami by tematy walkowane kilkaset razy byly odrazu usuwane badz podlegaly jakies weryfikacji przed dodaniem. 

Już dawno nie piszę " jaka, jaki, jakie, kolory, smaki, ziemie, gliny, wędki, żyłki, haczyki ... itd " ale jak widzę nadąsanych Kolegów, którym ktoś napisze kilka słów dosadnie i ci potem się obrażają to wtedy postanawiam coś napisać w takim stylu jak wyżej pierwszy raz napisałem.
Owszem na PW odpowiadam i to dość dużo tego jest. Czasem zapomnę, czasem przeoczę ale wystarczy jeden raz się przypomnieć i zawsze odpiszę.Wiem, że teraz tyle tego jest, że ciężko się połapać ale też jest tego w necie bardzo dużo - znaczy opisów, porad itd.Trzeba zadać sobie trudu, poszukać i poczytać zamiast " być zarobionym na fejsie " ... JK [2014-03-12 11:57]

Maciek Szczuka

" Gumy na na średnie ryby "
Google naprawdę nie gryzą....Poza tym co ma ktoś napisać - że ma być 4 cm i kolor zielony pomieszany z meksykańską czerwienią ...Kształt też dopisać?Po ile Wy macie lat ?Jakieś durne kody do gier potraficie odszukać. A nad wodę cholera i sami sprawdzić co działa a co nie działa. Jakby nie net pewnie byście sobie wędki i żyłki nie kupili bo nikt nie powiedziałby, że to dobre a to nie dobre. Wpisałem zapytanie w wyszukiwarkę na Wedkuje.pl : http://forum.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=jakiegumynaniedu%BFeryby
Miłej lektury - czy może też wybrać linki? Aaaa i jeszcze jedno - guma do bata nie nadaje się na " średnie ryby ".JK

Mam nadzieję że nie mówisz o wszystkich :] [2014-03-12 16:49]

JKarp

A jak myślisz ?Oczywiście, że nie o wszystkich :-)
JK [2014-03-12 16:57]

Maciek Szczuka

A to SPOKO :) [2014-03-12 18:25]

jabcok007

thomson86 nie nie zbił bym cię heh spokojnie....

a wracając do tematu poraz któryś powtarzam pytanie było ogólne, jak bym chciał poczytać z 5-10 stron o konkretnej gumie,haczyku,żyłce to bym w wyszukiwarce poszukał i przeczytał ale po prostu nie chce mi się ....
a jeśli chodzi o zaśmiecanie to po co żeście odpisywali ????? jak by nikt nie odpisał to temat by upadł a tak sami również to ciągniecie ......
[2014-03-13 08:41]

TheMechOne

Szczerze, to wole sam sie wybrac do sklepu, przejrzec, poszukac, doradzic sie, jesli czegos nie wiem. Najlepiej samemu wybrac lub kupic kilka "ogolnie przyjetych lownych kolorow" i glowek, i testowac na lowisku. No chyba, ze komus szkoda 1.80zl na kopytko. Kolory, ktore preferuja ryby zmieniaja sie podczas calego sezonu, i mysle, ze nie da sie lowic przez caly sezon na jeden okreslony kolor. Takze, im wiecej wariantow i technik podania przynety, tym wieksza szansa na rybe. Spinning wymaga eksperymentow, takie wnioski jak do tej pory wyciagnalem. ;) [2014-03-13 16:28]