Gumy Mighty Bite 5 zmysłów

/ 31 odpowiedzi
A1986

http://www.mydeal.pl/caly_kraj-zestaw_przynet_wedkarskich_mighty_bites-13214.html

Nie bez powodu na tym zdjęciu jest napisane <<KIT>> tam na drugim dużym koło includes

(dla czepialskich wiem że oznacza to "zestaw obejmuje")

Raczej znaczy to "zestaw zawiera" a nie "zestaw obejmuje":) (2013/07/12 13:32)

Grzeechu1

co w tym jest - kij na okoni,kija na sandacza,do łowienie z opau,do łowienia na blachy, jeszcze trochę to będą robić kija do łowienia przy wschodnim wietrze, a inne przy zachodnim :)

Kiedyś był zwykły szklak i na niego łowiło się praktycznie wszystkimi metodami , i co najważniejsze łapało się ryby.

Myśle,ze to  zwykły marketing i wyciąganie kasy,na tym polega biznes.

Druga sprawa to ,że ryb było kiedyś duuuuużo więcej.

A teraz Pzw nas doi co rok podwyżka składek, wędkarzy co raz więc, a ryb nie wiele.
Nie wspomnę o zarybianiu, którego praktycznie nie ma. (2013/07/21 08:47)

robban

W wodach gdzie są reklamowane, wystarczy wrzucić byle "gwoździa" a basy wieszają się jeden po drugim. Reklama przypomina tę sprzed kilkunastu lat o latającej przynęcie, która nie zrobiła  u nas kariery. Guma, jak guma. Kopyta lepsze i tańsze. 

Co do Kopyt , przyznaje racje. Niezawodne gumy , a to ostatni wynik . 104 i 7kg. (2013/07/21 15:01)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

PrzemoSpin

Widziałem tą reklamę, gumy fajnie wyglądają ale przyznam że przynęty najbardziej lubię kupować w sklepach wędkarskich, gdzie mogę je dokładnie obejrzeć i zobaczyć czy są warte swojej ceny.
PrzemoSpin
----------
C&R !!! (2013/07/25 09:45)

CYTRYNA777

KOLO MIODEK JESTEŚ NR 2 (2013/10/28 19:10)

Jakub Woś

Mam już zestaw tych gum, na jesieni bedę w stanie napisać coś więcej. (2014/04/16 19:19)