Gumowoblery opinie

/ 3 odpowiedzi
Co sądzicie o gumowoblerach,bo ja jestem niezbyt przekonany do tej przynęty.Przedwczoraj to jest szesnastego listopada pojechałem z synem na nowo wybudowaną przystań kajakową,na Warcie.Pierwszy mój gumowobler Tomahawk za niebotyczną cenę jak dla mnie.Zakładam go,patrzę na wodę goni coś niemiłosiernie,a raczej ganiają.Woda aż się otwiera od uciekających na boki setek uklejek.Rzucam wobka z przekonaniem,że za pierwszym razem coś weżnie,a tu lipa.Drugi rzut,piąty,któryś następny i nic,w końcu gumowobek zaczepia się o jakiś badyl w wodzie i tam zostaje.Szlak mnie trafił '' bez kija nie podchodź ''.Woblera już nie zakładam jeden wystarczy.Syn mówi mi żebym założył jakąś gumkę.Zakładam zwykłe kopyto zielone z czerwonym ogonkiem za 1,50.Pierwszy rzut małe pobicie,jeszcze raz uderza zacinam coś siedzi, powoli holuje do brzegu i widzę szczupłego.Tak się zastanawiam czy opłaca się inwestować w takie krzyżówki.Prosił bym o opinie.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

egzekutor


ja cały czas eksperymentuje kupuje coś nowego bo ryba przyzwyczaja sie do np. gum. kupuj woblery za 50 zł jak i dziwadła na bazarze za 3 zł. w tym roku kupilem polączenie wahadla obrotówki grzechotki kopyta takie dziwadło dwa rzuty i dwa szczupłe jednak przy trzecim się zerwał. sprawdziłem setki takich rzeczy i doszedłem do wniosku, ze najbardziej sprawdzaja sie kopyta relaxa i dragona , woblery jaxona imitacja szczupaka popatrz na moje ostatnie rekordy wszystkie na woblera oraz wahadło alga 3. (2011/11/18 16:03)

bartbmp


Ja uważam, że w pudle warto mieć przynętę każdego typu. Pozwoli to lepiej dostosować się do łowiska. Jeśli chodzi o gumo wobler - łowiłem na soft4play i powiem, że miło się zaskoczyłem. Piękne branie, piękny szczupal i obcinka (fluorocarbon nigdy więcej ;/ )  Ale do czego dążę ... musiałem się dostać w płytkie zarośnięte miejsce zaraz przy trzcinach -jakieś 20 cm. Wobkiem, wahadłem, gumą nie dawało rady. A gumo-wobler soft4play zbrojony nie w woblera, ale w hak offsetowy dał radę. Także próbować :D (2011/11/20 17:09)

kuba2510


Bartbmp mógłbyś cyknąć fote tego gumowobka i wstawić do swoich zdjęć. (2011/11/20 17:43)