Gumofilce

/ 8 odpowiedzi
Witam wszystkich,
mam pytanie czy na wczesne wiosenne poranki (każdy zapalony wędkarz wie co to znaczy)
bedzie mi ciepło w gumofilcach + skarpety wojskowe? wszyscy mi mówia że bedzie ciepło ale ja wole sie spytac wędkarzy którzy maja taki SPRZĘT.
Bedzie mi zimno czy nie bedzie? [CHODZI MI O STOPY, bo zaraz mi napiszecie "..a kurtka?" ,  "..a spodnie?" itp.]
arus


Kolego Mateuszu buciki jak najbardziej sie nadają co do marznięcia stóp niee masz czego sie obawiac moim zdaniem maja tylko jedną wadę są cholernie śliskie . (2011/02/07 08:21)

mlotek2222


Witam nie masz czego się obawiąc  stopa Ci nie zmarznie .Ja ubieram się podobnie a  w razie czego mam jeszcze jedną parę skarpet w plecaku.Pozdrawiam (2011/02/07 08:34)

jacenty75


Witam,

Ja w gumofilcach wędkuje również na lodzie jeżeli jest dodatnia temperaura i woda na lodzie. Pozatym można uzupenić je specjalnymi wkladkami (dostępnymi na pierwszym lepszym targowisku lub sklepie obuwniczym) albo zwyklą gazetą. Dla mnie osobiście gumofilce to najlepsze buty na wiosenne roztopy choć jak już wspomniano bardzo śliskie.

(2011/02/07 09:26)

pawelz


Jesli obawiasz sie o zdrowie, badz ze bedziesz marzl, kup sobie zamiast skarpet wojskowych skarpety z neoprenu. Na 100% bedzie Ci cieplo (2011/02/07 10:03)

nicponios


dzieki koledzy, o skarpetach z neoprenu juz wczesniej myslalem, zeby kupic sobie je do spodniobutow neoprenowych, bo w listopadzie po 5 godz brodzenia troszke w stopy bylo mi zimno. Dzieki za odp pozdrawiam i zycze udanego sezonu 2011 (2011/02/07 13:23)

nicponios


dzieki koledzy, o skarpetach z neoprenu juz wczesniej myslalem, zeby kupic sobie je do spodniobutow neoprenowych, bo w listopadzie po 5 godz brodzenia troszke w stopy bylo mi zimno. Dzieki za odp pozdrawiam i zycze udanego sezonu 2011 (2011/02/07 13:23)

polobmw


jeśli chcesz naprawdę dobre i sprawdzone rozwiązanie to do tych gumofilców nałóż ręcznie robione skarpety TYLKO Z PRAWDZIWEJ WEŁNY   nie z włuczki są naprawdę lepsze od neoprenów bo noga się nie poci ,a podczas chodzenia ,( nawet gdy jest chłodno ) to trochę się spoci i jak postoisz to będziesz się dziwił czemu ci jest jednak trochę chłodno   (2011/02/08 18:11)

uklejka


Używam skarpet z owczej wełny , długie do kolan ( jak wiadomo owcza wełna trochę gryzie , ale to nic nie szkodzi, lepiej pobudza krążenie krwi ) kupiłem od pani Góralki w górach. (2011/02/08 18:44)