Guma Mister Twister

/ 6 odpowiedzi
Tak więc pytanie odnośnie przynęty na którą niedawno trafiłem. Mianowicie "mister twister"- łowił ktos na te gumy? 
Jak się sprawdzają?
Dobrze pracują?
Eektywność?
Jak sie prowadzić?
Jakie uzbrojenie/ gramatura główki/ wielkość haka w odniesieniu do odpowiednich wiekości gumy?
Jakie drapieżniki ?
kolorystyka?

Jestem zainteresowany zamówieniem tej przynęty dlatego prosiłbym o odpowiedzi i opis.

Jeśli ktoś nie wie jaką gumę mam na myśli tu jest link do filmiku na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=e8Ir-F94f1s

Osobiście uważam, że wszystko z youtube jest NACIĄGANE i zaledwie graniczy z rzeczywistością dlatego chciałbym abyście podzielili sie ze mną własnymi odczuciami na temat tej przynęty.
Pozdrawiam.



fliper-89


jesli chcesz lowoc okonie i szczupaki radze ci bialego twisterka (2011/03/12 08:05)

AbbiD


jesli chcesz lowoc okonie i szczupaki radze ci bialego twisterka
(2011/03/12 08:17)

AbbiD


sory kolego ale zupełnie nie wstrzeliłeś się tym postem w temat... ja nie pytam o twistery czy kopyta ale o tę konkretną gume... "mister twister". (2011/03/12 08:19)

Tomekoo


jeśli masz możliwość zakupu myślę że warto sprubować przetestować na polskich wodach:)) ale jak na moje to moze być dobra zabawka na sandacze i okonie:)Pozdro (2011/03/12 15:34)

u?ytkownik36310


Dostałem kiedyś jedną gumę do jakiejś packzi jako bonus. Było to coś w podobie tylko, miało te płatki z obydwu stron i w orientacji pionowej. Killer na okuny. Z jednego miejsca wyjąłem ponad 15 sztuk w 15 minut i wszystkie 25 w góre. Zerwałem na zaczepie a na inne gumy już nie chiały brać. (2011/03/12 16:16)

Fish-Killer


To jest przynęta na bassy a nie a okonie czy szczupaki, chyba że zamierzasz bassy łowic.
Pracuje może i fajnie ale przy tak długim ogonku i zbrojeniu na pojedyńczy hak nie bedziesz miał zbyt dobrych wyników, ale duże straty w przynętach bo okonie raz dwa obskubią ogon z tego twistera, ale jak uważasz.

Pozdrawiam (2011/03/14 09:42)