Guma 12,5 i 15 cm na szczupaka.

/ 35 odpowiedzi / 7 zdjęć
rubinx


A polecam na pewno się nie zawiedziesz.Sporo miałem na niego brań, myślę że jeszcze więcej niż na standardowego fishuntera. Sprawdź koniecznie. (2016/10/23 22:36)

rubinx


ja zakupiłem FLYING FISHUNTER 10,5cm oraz SAVAGE GEAR CANNIBAL 10cm wszystkie na główkach 10g czy nie za duże obciążenie? Canibal ładnie pracował w wodzie natomiast Fishuntera nie miałem okazji sprawdzić jeszcze
 

Zacytowanie mi się nie umieściło w odpowiedzi, żeby było jasne o czym pisałem ;) (2016/10/23 22:38)

radoslaw-cywinski


bardziej sprawdziły ci się neutralne kolory czy jaskrawe? bo przymierzam się do kupna? (2016/11/02 09:50)

luxxxis


W tym roku do grona moich "killerów" dołączyła dragonowska Mamba,ta to "kopie" w wędzisko....Nieraz i nie dwa była złotym lekiem na niemrawe ,zmulałe drapieżniki.Zbrojona w "made in ja". (2016/11/02 11:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

rubinx


Piękna sztuka. Mi za to dragonowskie mamby nie podeszły, jakieś za twarde i do wszystkiego się nie nadadzą tak mi się wydaje. Na sandacze może ok, do agresywnego opadu, choć przeważnie celuje w okonie i szczupłe. No w każdym razie nie dla mnie, fajnie że tobie się sprawdzają. (2016/11/02 13:08)

luxxxis


Piękna sztuka. Mi za to dragonowskie mamby nie podeszły, jakieś za twarde i do wszystkiego się nie nadadzą tak mi się wydaje. Na sandacze może ok, do agresywnego opadu, choć przeważnie celuje w okonie i szczupłe. No w każdym razie nie dla mnie, fajnie że tobie się sprawdzają.
No coś ty? ten śledż jest piekny? bez jaj...Mamba w orginale,na główce,na moich płytkich łowiskach była zwykłą gumą,ja potrzebowałem powolnego ściągania i pracy idealnej tj.korpus w delikatniutkim lusterku a dupsko-ogon w majestatycznym zamiataniu,całość bez okręcania się wokół własnej osi ,na główce rzędu 1g -niemożliwe.Ale na własnym druciku poszła jak ta lala,gdy zrezygnowałem z główek na rzecz systemików to odkryłem jej nowe możliwości."Piękniś" poniżej:)
  (2016/11/02 16:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

rubinx


bardziej sprawdziły ci się neutralne kolory czy jaskrawe? bo przymierzam się do kupna?
 

A mam i takie i takie, w zależności chyba od upodobań szczupłych różnie biorą ;)
Podrzucam Ci zdjęcie moich ulubionych klasycznych  fishunterów, kolor fluo jakoś na farcie najczęściej zakończony sukcesem (2016/11/03 14:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

rubinx


Piękna sztuka. Mi za to dragonowskie mamby nie podeszły, jakieś za twarde i do wszystkiego się nie nadadzą tak mi się wydaje. Na sandacze może ok, do agresywnego opadu, choć przeważnie celuje w okonie i szczupłe. No w każdym razie nie dla mnie, fajnie że tobie się sprawdzają.
No coś ty? ten śledż jest piekny? bez jaj...Mamba w orginale,na główce,na moich płytkich łowiskach była zwykłą gumą,ja potrzebowałem powolnego ściągania i pracy idealnej tj.korpus w delikatniutkim lusterku a dupsko-ogon w majestatycznym zamiataniu,całość bez okręcania się wokół własnej osi ,na główce rzędu 1g -niemożliwe.Ale na własnym druciku poszła jak ta lala,gdy zrezygnowałem z główek na rzecz systemików to odkryłem jej nowe możliwości."Piękniś" poniżej:)
 

Dla mnie każda sztuka odłowiona samodzielnie po wielkim trudzie jest piękna, bez względu na okazałość i rozmiary ;) Tyle radochy. BTW widać, że masz doświadczenie. (2016/11/03 14:03)

SlawekNikt


Mamba w orginale,na główce,na moich płytkich łowiskach była zwykłą gumą,ja potrzebowałem powolnego ściągania i pracy idealnej tj.korpus w delikatniutkim lusterku a dupsko-ogon w majestatycznym zamiataniu,całość bez okręcania się wokół własnej osi ,na główce rzędu 1g -niemożliwe.Ale na własnym druciku poszła jak ta lala,gdy zrezygnowałem z główek na rzecz systemików to odkryłem jej nowe możliwości.
Luxxxis jakie te systemiki montujesz ? Co w "deseń" z linku poniżej ?
http://allegro.pl/systemik-szczupakowy-dozbrojka-dragon-18kg-4-6cm-i6350965596.html (2016/11/03 15:10)