Zaloguj się do konta

Guide Select Reno Killer 240. 14-42g

utworzono: 2012/03/21 21:47

Witam. Chodzi mi głównie  o wędki z tej serii guide select czy są warte swojej ceny i czy naprawdę lepiej czuć banie? Bo tak się zastanawiam nad tym wszystkim. Czytałem gdzieś czy oglądałem o tych tubach rezonansowych i niby  całkiem fajna sprawa. czekam na jakieś opinie. pozdrawiam Joah. [2012-03-21 21:47]

ZanderHunter

Poczytaj tutaj kolego,miłej lektury...:)

http://forum.wedkuje.pl/post/wedziska-na-metnookie-seria-guide-select-od-dragon/327997/0
[2012-03-21 22:03]

zaraz poczytam.  [2012-03-21 22:05]

Witam. Chodzi mi głównie  o wędki z tej serii guide select czy są warte swojej ceny i czy naprawdę lepiej czuć banie? Bo tak się zastanawiam nad tym wszystkim. Czytałem gdzieś czy oglądałem o tych tubach rezonansowych i niby  całkiem fajna sprawa. czekam na jakieś opinie. pozdrawiam Joah.

To co pisałem o tym kijku w wątku przytoczonym przez Andrzeja mogę z perspektywy poprzedniej jesieni tylko potwierdzić. A kij jest super wytrzymały. Nawet nie sądziłem że taką orkę ze mną wytrzyma bez jakiegokolwiek uszczerbku "na zdrowiu" Ale podkreślam: jest to kij specjalistyczny na naprawdę ciężką orkę.
[2012-03-21 22:12]

Cezytałem czytałem wiec pomyślałem że na gumy 11cm i główkę max 20g będzie akurat gs Gnom. co o tym myślicie? [2012-03-21 22:31]

ZanderHunter

Cezytałem czytałem wiec pomyślałem że na gumy 11cm i główkę max 20g będzie akurat gs Gnom. co o tym myślicie?

Gnom jak najbardziej się nadaje ogromna moc w tych kijkach drzemie...:)
[2012-03-21 22:47]

Cezytałem czytałem wiec pomyślałem że na gumy 11cm i główkę max 20g będzie akurat gs Gnom. co o tym myślicie?

Gnoma właśnie sprzedałem kupując za to HM 80 Midnight Express. Co mogę napisać o tym kijku-Gnomie? Mocny jak cholera, za mocny do Twoich potrzeb bo tak na dobrą sprawę zaczyna fajnie pracować od 25g główki z gumami 4" i 5". Jego końcowy zakres rzutowy to AŻ 50 g główka + 4" guma! Fakt już się nie rzuca na maxa ale spokojnie można tak ciężkim zestawem walnąć do wody. Optimum pracy to 25-40g z gumami 4" i wąskimi 5"(kształt jak Lunatic czy Ohio). Jeśli chodzi o serię Guide Select i Twoje potrzeby to radzę zejść do CW. max 25g. Niby tylko 3 gramy ale jest to naprawdę duży przeskok mocy tych kijów.
[2012-03-22 00:05]

ZanderHunter

Gnoma właśnie sprzedałem kupując za to HM 80 Midnight Express. Co mogę napisać o tym kijku-Gnomie? Mocny jak cholera, za mocny do Twoich potrzeb bo tak na dobrą sprawę zaczyna fajnie pracować od 25g główki z gumami 4" i 5". Jego końcowy zakres rzutowy to AŻ 50 g główka + 4" guma! Fakt już się nie rzuca na maxa ale spokojnie można tak ciężkim zestawem walnąć do wody. Optimum pracy to 25-40g z gumami 4" i wąskimi 5"(kształt jak Lunatic czy Ohio). Jeśli chodzi o serię Guide Select i Twoje potrzeby to radzę zejść do CW. max 25g. Niby tylko 3 gramy ale jest to naprawdę duży przeskok mocy tych kijów.

A może GS Veltica 2.60m cw.5-25g bardzo fajny kijek użytkowałem go rozważ jeszcze Stinga 2.70m cw.4-21g lub Butcher 2.60m 4-21g trochę krótszy nie ma wpływu na odległość rzutów ale lepsze wyważenie gdyż ta seria GS ma specyficzną wadę i leci mocno na tzw.pysk przyczyna to odchudzony dość mocno dolnik kwestia przyzwyczajenia ale myślę jednak że Sting byłby optymalny dla Ciebie kolego @joach mój szwagier go używa i bardzo sobie chwali..:))) a co do rezonansu to działa w tych kijkach znakomicie..:) i nie jest to żaden chwyt marketingowy...

P:)
[2012-03-22 11:16]

Kolego Dawidzie "Joah" Andrzej dobrze prawi jeśli chodzi o tą serię. Sam zresztą podkreślam że kijki te są źle wyważone choć ja już przywykłem do tego. No i poleca ci chyba najodpowiedniejsze modele do Twoich potrzeb. I nawet jeśli masz zamiar łowić tylko z brzegu to lepiej bierz krótszą wędkę. Zasięg rzutowy praktycznie ten sam ale komfort łowienia dużo lepszy. Pozdro!
[2012-03-22 12:45]

toten

"a co do rezonansu to działa w tych kijkach znakomicie..:) i nie jest to żaden chwyt marketingowy..."

Proszę nie wprowadzać kolegi w błąd.

GS nie ma rezonansu!

Pierścienie rezonansowe to taki pseudo rezonans który nie daje nic albo prawie nic.

I z pewnościa jest to chwyt marketingowy!

[2012-03-22 15:29]

ZanderHunter

"a co do rezonansu to działa w tych kijkach znakomicie..:) i nie jest to żaden chwyt marketingowy..."

Proszę nie wprowadzać kolegi w błąd.

GS nie ma rezonansu!

Pierścienie rezonansowe to taki pseudo rezonans który nie daje nic albo prawie nic.

I z pewnościa jest to chwyt marketingowy!

A Ja mam odmienne zdanie...:))) a prawie robi czasami ogromną różnicę...:)

P:)
[2012-03-24 22:05]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia