Zaloguj się do konta

Gubin- Nysa Łużycka

utworzono: 2012/10/23 11:43
wirefree

Czesto jestem przejazdem w Gubinie , warto zatrzymac sie na chwile i pospiningowac w gore i dół mostu granicznego ?  Trzeba to zglaszac w straznicy !   [2012-10-23 11:43]

sultan

Zgłaszać nigdzie nie trzeba a Nysie możesz trafić klenia,pstrąga ,okonia ale ogólnie to z rybą jest cieńko.
[2012-10-23 17:23]

wirefree

Dzisiaj bylem sie rozejrzec, zaraz za mostem jest matecznik i wolno lowic dopiero za tym mostkiem do niemiec dla pieszych ? [2012-10-23 18:32]

DOBRY76

3.2. Zabrania się łowić ryby w ustalonych dla nich okresach i oznakowanychmiejscach ochronnych, takich jak tarliska, krześliska, zimowiska, mateczniki.Zabrania się połowu ryb w obrębach ochronnych i hodowlanych
d/ łowić ryb w odległości mniejszej niż 50 m od: jazów, śluz, tam, zapór, przepławekoraz innych urządzeń służących do piętrzenia wody. Zakaz ten nie dotyczy budowlihydrotechnicznych służących regulacji brzegów lub dna, np. ostrogi, opaski i progidenne, 
to powinieneś wiedzieć  kolego- wiec sam sobie odpowiedz na to pytanie [2012-10-24 14:14]

wirefree

A gdzie ja napisałem ze bedę łowił 50m przed i za zaporą ? Uprzedzając twoj nastepny wpis , tak wiem że kropki maja teraz okres !



[2012-10-24 14:19]

DOBRY76

to nie był złośliwe,chodziło mi o to ze 50m od mostu jest wyspa z tym mostem dla pieszych, wiec tam nie wolno lowic, nie mam teraz karty  ze soba ale z tego co pamiętam to chyba do konca wyspy nie wolno łowic. a przed mostem normalnie, w tamtym roku starszy wedkarz lowił na zywca i mial kaczora wiec ryby tam są. ale nie byłem tam nigdy, jak juz to na wysokości ul sportowej i tam  było srednio z rybami [2012-10-26 08:34]

Gendun

koledzy ja jestem z Gubina (mieszkalem ta 30 lat) jak chceecie naprawde polowic na sportowej za boiskiem miejskim (najlebsze miejscowki) to zrubcie wywiad u miwjscowych. Jak wam sie to uda to macie murowany szal a puzniej nie pojeta sastysfakcje i chec powrotu w to miejsce:-)  [2013-01-06 21:33]

DOBRY76

kolego  @gendun nie muszę tego robić ,37lat mieszkam w gubinie ,a od 7 na sportowej.nie jest to ta sama rzeka co 12- 15 lat temu ale miejsca są tam super i na rybę  też można tam liczyć [2013-01-10 17:15]