Zaloguj się do konta

Gry wędkarskie na PC

utworzono: 2009/04/18 09:41
przemasryba

Cześć Chciałbym Się Dowiedzieć Jakie Są Dobre Gry Wędkarskie Na Pc I Z Kąd Można Te Gry Pobrać. Proszę O Pomoc. Pozdrawiam! [2009-04-18 09:41]

Ja bym ci raczej je odradzał. Grałem w kilka z nich to nie dosyć, że szybko się nudził to na dodatek niczego wartościowego z nich nie wyciągnąłem. [2009-04-18 09:49]

ketiw125

zgadzam się z kolegą;/. [2009-04-18 13:33]

tomeczekxx5

W niektórych kioskach ruchu ukazała się gra Wędkarz 1,2 tę grę ci polecam tam jest 45 gatunków ryb i duży wybór sprzętu wędkarskiego i 32-wie plansze do przejścia. Pozdro........ [2009-04-18 16:48]

przemasryba

A W Kiosku Ruchu Ukazały Się Teraz Te Gry Czy Już Dawno???? [2009-04-18 20:24]

przemi4

Fishing simulator 2 najlepszy symulator wędkarski. Co najlepsze można grać online www.fs2.fora.pl zapraszam [2009-04-18 21:06]

Polecam Pro Bass Fishing.
Łowi się tylko spiningiem albo muchą.
Dobre też jest Wędkarz 1 i 2 i 3. [2009-04-18 21:40]

Boron

Wędkarz 3 - mam tą grę i nie polecam jej jest bardzo nierealistyczna a pozatym np sandacz 30kg :OO i wogóle nie wiem dlaczego, ale nie mogę urzywać woblerów ;| [2009-04-19 10:44]

Zaczoł sie sezon wiosenny nie lepiej pojechac na ryby i zlowić prawdziwe,niz siedziec przed komputerem [2009-04-19 11:56]

dariuszdyl

A jak wracasz z pracy i już nie opłaca Ci się lecieć na rybki ;-) to można chociaz mieć jakąś namiastkę wędkarstwa ;-) Ze wszystkich gierek w jakie grałem polecam jednak Fishing Simulator 2. Możemy łowić 4 metodami w różnej konfiguracji - spławek, spinning, mucha i grunt. Do wyboru mamy masę łowisk i sprzętu, zanęt i przynęt. Są też różne łowiska - jeziora. rzeki i morza oraz oceany ;-) [2009-04-19 13:40]

tomeczekxx5

Nie wiem jak u ciebie czy ta gra wędkarz 1,2 jest w kioskach ruchu bo u mnie w Piekarach się pokazała np jak nie bedzie u ciebie w kioskach tej gry to możmy to inaczej załatwic podasz mi adres a ja ją p......am i ja wyśle.Pzdro..... [2009-04-19 14:48]

Nie umiem grać w FS 2. Próbuję i mi nie wychodzi.
Pozdr. [2009-04-19 14:55]

tomeczekxx5

Jak mogę polecić dwie stronki z grami wędkarskimi sam czasami w je gram jak się nudzę w domu.

http://www.otobranie.pl/grywedkarskie.php

http://archiwum.fishing.pl/filemanager/list/6/

Pozdrawiam i życzę udanych połowów.
[2010-01-06 10:15]

withanight88

ProPilki2 wedkarstwo podlodowe. Złowilem leszcza 1,9 kg i szczupaka 1,5 kg [2010-01-06 10:59]

tomeczekxx5

no w tą gierkę gram i jest super
[2010-01-06 23:46]

Waldi Fish

Gra w wędkarstwo ma się tak do realnego wędkowania, jak baraszkowanie z kobietą w komputerze do tej samej czynności w życiu realnym. Haha!
[2010-02-09 17:04]

ketiw125

kciał  bym   wiedzieć  jak  mozna  najciesciej  zlowic   karpia.POZDRO

o co Ci z tym dokładnie chodzi kolego?  Czy chodziło Ci oto na jaką przynętę można złowić karpia , gdzie można go złowić, czy o coś innego??

[2010-03-01 18:02]

marcino

Ja gram w FS2 i fajna gierka(polecam jest wiele możliwości i rozbudowania gry przez dodatki - nowe akcesoria i łowiska) , ale też grywam w Pro Pikki 2 . Wiadomo ,że nic nie zastąpi wody i powietrza , ale chodzi o gierki . [2010-03-13 22:08]

rzepek

dobra gra na pc to pro bass fishing 2003 to moim zdaniem najlepsza gra wentkarska [2010-04-02 09:58]

A jakieś oceny Rapala Pro Fishing?
[2010-04-02 11:24]

kristofer2312

czesc zgadzam sie co do propilkkow teraz jest 0,8 jest super gra kolego pozdrowionka [2010-05-13 06:27]

Myszkowski

Ja na zacząłem grać w gry wędkarskie w zimę kiedy było bardzo zimno i nudno ,  szczerze mówiąc szybko się nudzą ; ] .
Grałem w "Rapala  pro fishing" oraz w ''sport fishing professional " Nie polecam ; ))
[2010-05-29 22:38]

pisaq

Rapala Pro Fishing może być. Wadą jest to, że łowimy tylko i wyłącznie na woblery Rapali.
Również nie podoba mi się sposób prowadzenia przynęty, w sumie nie mamy nic do powiedzenia. Przestajemy kręcić korbką, a wobler płynie i płynie. Jak zrobimy luz na żyłce to nie idzie go wybrać. Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić i walka z "kingiem" to coś pięknego :)

Alternatywą jest Pro Bass Fishing. Tutaj mamy różnego rodzaju sprzęt, w tym różne przynęty (blachy wahadłowe, obrotowe, gumy, jigi, spinnerbaity, woblery płytko pracujące, nurkujące, różnego rodzaju spinningowe rigi rodem z USA). Przydatnym bajerem jest mapa batymetryczna łowiska oraz echosonda. Generalnie spotkałem się z 2 tytułami, które w moim odczuciu były kopią tej gry (np Fisherman)

Dla fanów wędkarstwa stacjonarnego polecam Fishing Simulator II, super gierka, masa dodatków (łowiska, przynęty sztuczne i naturalne, zanęty, kije, kołowrotki itp).

ProPillki to dla mnie żart. Podobnie różne Masterpiece Fishing itp
Jeszcze dzisiaj zagram sobie jeszcze w Matt Hayes Fishing i zobaczę co to.
[2010-05-29 23:14]

zaku81

ogólnie rzecz biorąc gry są do d....y , ale taki mały plusik jest taki że moje dzieciaki właśnie przez takie gry zaszczepiły się wędkarstwem:))) Mają po 6 lat i już mają swoje wędziska i same wyciągają mnie na rybki i lepiej nie trzeba- przynajmniej kobieta nic nie gada jak idę z nimi na wędkowanie!
[2010-06-13 09:28]

gooral46

Tylko Fishing simulator2.Super gra, dużo dodatków.Fajne łowiska i duże ryby.Polecam na zimowe wieczory.:) [2010-09-05 12:36]

gg003

ProPilki2 wedkarstwo podlodowe, czasami sobie poszpilam [2010-09-05 14:17]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia