Zaloguj się do konta

Grupy - czy można je troszkę ulepszyć ?

utworzono: 2011/12/17 20:02

Proponuje by teraz każdy kto chce założyć jakiś wątek robił to tak, by otwierać nową grupę. Bedzie 10.000 grup. w każdej będzie ze dwóch moderów, forum przestanie istnieć i będzie święty spokój.  [2011-12-19 17:14]

Ja nie zamierzam korzystać z możliwości utworzenia grupy. Nie wstydzę się pisać na forum otwartym dla wszystkich. Czasami zaglądam do utworzonych grup jak chcę zabrać głos w jakiejś interesującej mnie sprawie ale szczerze przyznam że to tworzenie grup raczej nas dzieli niż łączy. To tyle o grupach.
[2011-12-19 18:10]

camelot

A ja się ciesze że jestem w grupie "Wędkarstwo Warta ...". Co prawda Warty nigdy nie widziałem ale jestem w grupie.:)
Pomysł z zbieraniem punktów też jest fajny.Mam już pomysły na moje grupy.

Kleń na kukurydzę. + 300 pkt.

Kleń na robaki.+ 300 pkt.
 
Kleń łowiony rano.+ 300 pkt.

Kleń łowiony wieczorem.+ 300 pkt.

Kleń smażony.+ 300 pkt.


Razem 1500 pkt.:)))

 Z tymi 300 pkt. - to jakaś lipa jest !    - Założyłem dwie grupy. - Ale ani jednego punktu nie dostałem !  - Nie reklamuję do redakcji , bo mi to po prostu wisi !   -  Niech sobie zbierają, zbieracze !  - A ja mam tylko kolejne negatywne  doświadczenie !  [2011-12-19 18:39]

Artur z Ketrzyna

Koledzy, Redakcja już coś fajnego zrobiła.
Teraz jak zakładam wątek nie muszę szukać grupy. Poprostu go zakładam, a w następnym kroku decyduję czy ma być on podany przez jakąś grupę do którejś należę.

Teraz wystarczy by jeszcze redakcja dodała opcje; wątek zamknięty (tylko dla członków grupy), i wątek otwarty/ogólno dostępny (założony przez grupę, ale dostępny dla wszystkich bez konieczności zapisywania się do grupy).

Droga Redakcjo, czy możemy się spodziewać takiego rozwiązania problemu?
[2011-12-20 09:52]

Zibi60

Artek - a jakie komplikacje z wypisaniem się z grupy ?

Mój profil - Grupy * zarządzaj - x wypisz się .
Takie są opcje techniczne i na razie nie ma innego sposobu .

Ja podepnę się do tematu Artura - który uważam za słuszny -
mianowicie:
założyłem Grupę i byłem jedynym moderatorem. Kliknąłem omyłkowo na "wypisz się", jest bardzo blisko "zarządzaj" i po ptokach. Wymiana poczty z Redakcją i decyzja - nie ma innej możliwości tylko likwidacja Grupy. Przydało by się może potwierdzenie decyzji.


[2011-12-21 09:20]

Diablo

Koledzy, Redakcja już coś fajnego zrobiła.
Teraz jak zakładam wątek nie muszę szukać grupy. Poprostu go zakładam, a w następnym kroku decyduję czy ma być on podany przez jakąś grupę do którejś należę.

Teraz wystarczy by jeszcze redakcja dodała opcje; wątek zamknięty (tylko dla członków grupy), i wątek otwarty/ogólno dostępny (założony przez grupę, ale dostępny dla wszystkich bez konieczności zapisywania się do grupy).

Droga Redakcjo, czy możemy się spodziewać takiego rozwiązania problemu?

No i masz :)
[2012-01-04 20:02]

JaroDaw

Artek - a jakie komplikacje z wypisaniem się z grupy ?

Mój profil - Grupy * zarządzaj - x wypisz się .
Takie są opcje techniczne i na razie nie ma innego sposobu .

Ja podepnę się do tematu Artura - który uważam za słuszny -
mianowicie:
założyłem Grupę i byłem jedynym moderatorem. Kliknąłem omyłkowo na "wypisz się", jest bardzo blisko "zarządzaj" i po ptokach. Wymiana poczty z Redakcją i decyzja - nie ma innej możliwości tylko likwidacja Grupy. Przydało by się może potwierdzenie decyzji.


Musiało zaboleć :)

[2012-01-04 20:18]

Zakładam ten wątek tylko po to by zwrócić uwagę na niedociągnięcia tak dobrego pomysłu. Czy można je troszkę ulepszyć? Tak wprowadzając kilka drobnych zmian.

1). To by grupy mogły zakładać wątki zamknięte i otwarte.

a). Zamknięte to takie w których mogą pisać tylko członkowie grupy.

b). Otwarte to takie w których mogą odpowiadać wszyscy, z wyjątkiem osób zblokowanych (niechcianych) w tej grupie. (coś takiego jak w "GG" ignorowani- są widoczni ale nie mogą do mnie pisać).

(dla mnie jest głupotą że muszę przynależeć do grupy by móc odpowiedzieć, podzielić się wiedzą, mimo iż grupa jest ze Śląska a ja mieszkam na Mazurach, lepsza opcja była by blokowanie niechcianych użytkowników).

2). Wprowadzenie opcji blokowania niechcianych użytkowników.

Opcja ta pozwoli uniknąć ciągłego usuwania jakiegoś użytkownika. Bo ponieważ fora są otwarte i taki delikwent może znów się zapisać do danej grupy mimo że go tam nie chcą.

3). Zwiększenie uprawnień modera grupy po przez dodanie mu możliwości usuwania postów (wulgarnych lub zawierających ataki personalne, bądź nie na temat) w wątkach założonych w jego grupie.

Opcja ta pomogła by zapanować nad forum, jak też wsparła by tych prawdziwych moderów w walce o poprawność na forum…

Nie wiem jak wy, ale ja uważam takie rozwiązania za dobry pomysł. Może Wy macie jakieś inne propozycje?

załóż sobie własne forum

[2012-01-04 23:46]

Artur z Ketrzyna

załóż sobie własne forum


Jak był bym dobrym informatykiem to czemu nie... [2012-11-23 08:31]

Artur z Ketrzyna

Miałem grupę dyskusyją. Puźniej założyłem stronę www. I co przy zakładaniu wątku by na stronie klubu były wyświetlane wątki z forum, musiałem zaznaczyć klub ale wtedy nie były widoczne na głównej stronie forum.
Propozycja jest taka by każdy autor wątku mógł zaznaczyć lub odznaczyć gdzie ma jego wątek się pojawić. Forum, strona koła, strona klubu.
[2012-11-23 08:35]

Artur z Kętrzyna nie wiem w czym masz problem z pisaniem w grupach ,przecież w grupach otwartych można pisać bez dołanczania do grupy
Post w którym pisałeś jest przypisany do grupy:

"Na żywca - wędkowanie na żywca, metoda żywcowa" .

 Śledź tą tematykę i przyłącz się do grupy

Post został opublikowany pomyślnie. Pamiętaj że w ciągu godziny od tej chwili możesz go jeszcze poprawić korzystając z opcji edycji postów w panelu użytkownika.

 Wyjdź bez dołączania do grupy

Jak napiszesz odpowiedź na temat w grupie otwartej to masz opcje .wybierasz tą z czerwonym "X" i po krzyku. [2012-12-10 22:25]