Grupa Motocyklowa

/ 2 odpowiedzi
Witam serdecznie mam prosbe jesli ktos jest z okilic jarocina i posiada motocyl i chcial by lub myslal do przystopienia grupy motocoklowej to powstala ostanio nowa grupa motocyklowa nazwie "ALTERNATYWNA GRUPA MOTOCYKLOWA JAROCIN" jesli jestescie chetni i posiadacie motor lub myslecie o zakupie to jest mozliwosc zapisania sie do grupy .Jezeli jest kto¶ chetny prosze o kontakt wtedy podam terminy zebran na ktoe nalezy wpasc i sie zapisac i dolaczyc do wspanialem grupy jaka juz tworzymy juz .Ten post pisze tu bo gdzie indziej nie pasuje .Pozdrowienia dla wszystkich wedkarzy a jasli posiadasz motocykl ,skuter .motorower lub inny pojazd mechaniczny na dwoch kolkach i jestes z okolic Jarocina zapaszam .Jesli jestescoe zainteresowani napiscie d mnie .
pisaq


Na komarku raczej siê nie za³apiê, prawda? :(
Generalnie motor to ¶wietna sprawa - zawsze chcia³em ¶migaæ na jakim¶ cruiserze. Natomiast nie lubiê wszelkiego rodzaju motocykli sportowych i nakedów.
Junak power! :) (2009/09/05 17:10)

MARCIN8122


przyjacielu kazdy motor mile widziany mam tez u siebie w skladzie omarki romoty shl wsk wfm dniepr kazdy motor jest dobry (2009/09/06 10:00)