Zaloguj się do konta

Gruntówka czy spławik?

utworzono: 2012/03/18 10:13
gomez7

Witam. Za nie długo chce wybrać się na pierwsze wędkowanie w tym roku. Ale mam problem. Nie wiem czy łowic na koszyk czy spławik. Co wy byście mi radzili. Dodam, że będe łowił na wodzie stojącej. [2012-03-18 10:13]

jedna wędke na spławik a drugą na grunt i zobaczysz co sie lepiej sprawdzi [2012-03-18 10:28]

mr Artur

trzy brązowe rybki nad profilem -- i takie pytanie ?
gratuluję pytającemu i redakcji portalu

tu już dochodzi do absurdów w związku z przyznawaniem punktów i kolejnych stopni tego portalu
[2012-03-18 10:41]

Piko2003pl

rybki nad profilem są za aktywność a nie posiadaną wiedzę
[2012-03-18 10:49]

mr Artur

więc odnoszę wrażenie ,że są osoby które zakładają nowe wątki , zadają bzdurne pytania - aby wykazać się aktywnością -- do tego dodać stopnie tej aktywności np Wędkarz II ,lub Zaawansowany -- to chyba już niezłe dowartościowanie swojego ego (*_*)
[2012-03-18 10:57]

adrianek19921

radziłbym na spławiczek spróbować,na płytszych regionach,woda tam szybciej się nagrzewa:) [2012-03-18 11:05]

Adam01

Również polecam lekki wiosenny spławik i delikatny gruncik naraz. A co do podwątku- oceniajcie ludzi po rybkach a daleko zajdziecie -.- [2012-03-18 12:08]

gomez7

trzy brązowe rybki nad profilem -- i takie pytanie ?
gratuluję pytającemu i redakcji portalu

tu już dochodzi do absurdów w związku z przyznawaniem punktów i kolejnych stopni tego portalu

za to ty masz tylko jedną niebieską.

dla twojej wiadomości to pierwszy raz mam zamiar łowic w marcu, zazwyczaj zaczynałem łowić w maju, także nie mam doświadczenia jesli chodzi o wczesno wiosenne łowienie.

[2012-03-18 12:22]

ayem

Zbędne są rybki za aktywność ale w każdym forum chodzi o to aby jak najwięcej ludzi było aktywnych bo tak żyją takie strony więc jest to jakaś zachęta do aktywności . Ewentualnie można by zmienić nazewnictwo czyli nie od początkującego do eksperta ale po prostu rybki za aktywność . A co do techniki łowienia to warto próbować i na spławik jak i na grunt .
[2012-03-18 12:40]

Jakie pytanie taka odpowiedż. Co lepsze Wielkanoc czy Boże Narodzenie.Kochani piszmy o łowiskach, sklepach wędkarskich ( recenzje) , sytuacji w związku ( składki, porozumienia etc.) o nowym sprzęcie ( jakieś porady ). Ale nie piszmy o bzdetach gdyż w tym momencie ta cała nasza ( nazwijmy to ) korespondencja mija się z celem. [2012-03-18 12:42]

simo

Ja również tak myślę. Są właśnie tacy ludzie na tym forum że wydaję im się że pozjadali wszystkie rozumy i później cwaniakują i wogóle nic nie wnoszą do pytania. Właśnie takim ludziom powinni odrazu ostrzeżenia walić !!! Jeśli jeden z drugi nie masz nic sensownego napisania na temat pytania tylko odrazu swoje mądrości wysnuwać kto ile rybek ma ( o boże !!) to omijaj takie tematy szerokim łukiem. Trochę się zdenerwowałem bo ja też już się spotkałem z takimi ludźmi w swoich pytaniach to jest FORUM każdy ma jakieś  pytania wątpliwośći i oczekuje prostej konkretnej odpowiedzi na pytanie. Jeśli cie takie czy owakie irytuje nie zaglądaj.
[2012-03-18 13:10]

Adam01

No to jeśli w marcu nigdy nie łowiłeś to zrób 2 zestawy- feederek i spławiczek. Możesz również mieć 2 inne przynęty, zobaczysz co sie lepiej sprawdzi. *PS- to wy nic tu nie wnosicie. Chłopak sie o porade pyta a wy tu pitu pitu o aktywności i wyżalacie sie. Nie podoba sie- to możecie w każdej chwili opuścić ten portal. [2012-03-18 13:31]