Gruntowanie batem

/ 6 odpowiedzi
Witam. Mam pytanie, w jaki sposob dobrze wygruntowac sobie łowisko batem, czy to wyglada tak jak gruntuje sie tyczka. Bo jesli chodzi o bacika to jestem poczatkujacy, i nie moge sobie z tym poradzic. Jesli ktos by mogl mi to dobrze wytlumaczyc z góry dziekuje.. 
seboa


Gruntuje sie tak jak tyczka najlepiej pokazać ale jak tyczka gruntowales to sobie poradzisz. Polamania (2012/12/19 21:47)

zwir73


Pytanie na pozór śmieszne ale po obserwacji zawodników nawet średnio zaawansowanych   ma sens.Odpowiedzi należy szukać nad wodą w zajęciach praktycznych czasem proste sprawy trudno opisać .Jedno jest pewne nie zarzucamy bata z podczepionym gruntomierzem z za głowy jak zestawem ,tylko spod siebie płynnym ruchem. Zestaw wypuszczamy na najdalszą  odległość jednak tak aby odcinek spławik haczyk był zbliżony do kąta prostego z pozostałą żyłką ...nie co tu pisać najlepiej na wodą.....

pozdrawiam

zwir73

 

(2012/12/19 22:38)

bastek164


Temat uwazam za zamknięty.. Ponieważ na moje pytanie, dokładnej odpowiedzi dostałem od właściciela sklepu wędkarskiego w Pabianicach ,,HOBBY”.. Teraz czekam do wiosny żeby się wybrac razem z Panem na ryby i otrzymać kilka porad co do wedkowania.. Pozdrawiam (2012/12/29 22:59)