Zaloguj się do konta

Grunt

utworzono: 2016/02/05 18:47
Tomcio9090

Witam.  Mam pewien problem albowiem łowiąc na grunt zarzucałem zestaw do wody a za jakieś 20 min. wyciągałem lecz zestaw był cały oblepiony jakimiś wodnymi roślinami i teraz nie wiem co zrobić aby nie wyciągać zielska tylko grube ryby. Proszę o pomoc :-)                                                                                                                                        Tomasz Tabor [2016-02-05 18:47]

Jędrula

Zmień miejsce , poszukaj takiego gdzie nie ma roślin . Ewentualnie wyczyść łowisko lub zastosuj kulki pływające . [2016-02-05 19:08]

zbyszekrzepka

Czasem tak się dzieje po dużej ulewie woda niesie różne rzeczy,mówię oczywiście o rzece [2016-02-05 20:18]

notaki

Witam.
 Mam pewien problem albowiem łowiąc na grunt zarzucałem zestaw do wody a za jakieś 20 min. wyciągałem lecz zestaw był cały oblepiony jakimiś wodnymi roślinami i teraz nie wiem co zrobić aby nie wyciągać zielska tylko grube ryby.


Generalnie dwie mozliwosci:
 1. Jak pisał wczesniej kolega znaleźć miejscówkę, gdzie nie wystepuja rośliny
2. Przerzucić się z gruntu na splawik i podać przynetę bezposrednio nad roslinnoscią

To pozwoli Ci nie wyciągać zielska. A czy zaczniesz łowić ryby i do tego grube - to już kwestia wiedzy , umiejetnosci i szczęścia. [2016-02-06 10:24]

Artur z Ketrzyna

Witam.
 Mam pewien problem albowiem łowiąc na grunt zarzucałem zestaw do wody a za jakieś 20 min. wyciągałem lecz zestaw był cały oblepiony jakimiś wodnymi roślinami i teraz nie wiem co zrobić aby nie wyciągać zielska tylko grube ryby.
Proszę o pomoc :-)
 
                                                                                                                                     Tomasz Tabor

Poznaj łowisko, i jak pisze Jędrula zmień miejscówkę na której będziesz miał podwodny blacik bez roślinności, w innym przypadku będzie to cały czas w nim grzęznąć.
Lub jak pisał Zbyszek zmień metodę.
A to czy zaczniesz duże ryby łowić właśnie zależy od tego czy poznasz łowisko i zwyczaje ryb, po czym się do tego dopasujesz (metoda, pora dnia, przynęta i miejsce jej podania).
[2016-02-06 16:18]