Grunt to feeder

/ 6 odpowiedzi
Witam wszystkich forumowiczów. Często śledzę forum i nie znalazłem nic o nowym sprzęcie który pokazał się w sklepach. Mam na myśli tu GENLOG. Jest to marka specjalizująca się w wędkarstwie gruntowym. Nie są to tanie kije ale warte swojej ceny, z pewnością mogą konkurować z np wyższymi modelami Shimano przy tym są o połowę tańsze. Wędziska dla wymagających wędkarzy z nowoczesnym wzornictwie. W ofercie również profesjonalne pokrowce na sprzęt gruntowy oraz żyłki. (to tyle co wyszperałem w necie) Pytanie do Was koledzy,  mam ochotę kupić taki kijek, a dokładnie http://allegro.pl/genlog-revolution-feeder-420-do-120g-nowosc-i5498193607.html Miał ktoś do czynienia z tymi wędkami? proszę o pomoc? 
robak99


na Facebook znalazłem profil Genlog i na youtube  GENLOG (2016/02/12 14:48)

zbyszekrzepka


Cześć,pierwszy raz słyszę o takiej marce,nie znam wię ci nie pomogę (2016/02/12 18:30)

zbyszekrzepka


Poczytaj http://eldoradosklep.pl/pl/producer/GENLOG/35 (2016/02/12 18:36)

robak99


szukałem, pytałem, czytałem i podjąłem decyzję, wędka Genlog Revolution zamówiona :) Teraz jeszcze trochę czasu to znaczy pogody i na ryby :) Pierwszy wypad na Wisłę. Dam znać o kijku.... po przetestowaniu.  (2016/02/17 10:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik102837


A ten Genlog ma coś oprócz wędek i pokrowców na wędki? Bo nie mogłem nic innego na necie namierzyć...  (2016/02/17 18:17)

robak99


Wędkę Genlog Revolution już mam w domu.... w temacie wędkarstwa nie jestem od 3 dni, widziałem dóżo dziwnych rzeczy... Dodam, że w moim życiorysie był też przez pewien okres sklep wędkarski i trochę informacji o których się nie mówi znam. Wrócmy do Genloga, jeszcze nad wodą nie byłem, Miłym zaskoczeniem do wędki dostałem żyłkę w gratisie także Genlog - seria Number One dedykowana na feedera. Nie wiem ile kosztuje taka żyłka, ale to górna pólka. (przez telefon jak kupuję zawsze muszę dostać gratisa:) ) Wędka: oj, zaskoczony pozytywnie. pierwszy rzut oka i widać, że kijek na poziomie. Cena i jakośc zpewnością nie idzie tu w parze, patrząc na konkuręcję cena powinna być co najmniej o połowę wyższa! okaze się po pierwszym wypadzie nad wodę co to za kijki ale jestem pozytywnych myśli. 

 

ps. co ma Genlog: 

wędki, podbieraki, kołowrotki, pokrowce, żyłki... to ma na pewno, dostałem broszurkę ze sklepu gdzie dokonałem zakupu. 

Gościówka przez telefon mówiła, że wprowadzają Genloga, czyli pewnie więcej tego będzie. 

(2016/02/24 09:59)