grozby na wedkuje

/ 28 odpowiedzi

• konto usunięte

a ja dziś na prywatną pocztę od Kamila Skwary otrzymałem taką wiadomość:

"Nadawca:
kamil11269
Wiadomość wysłano: 2016-08-20 10:32
Możesz kur**a się zamknąć? Myślisz, że po takich komentarzach jesteś gwiazdeczką internetu? Jak chcesz to mogę Ci w ciągu jednego dnia narobić syfu. Nie zalogujesz się ani na Facebooka ani na wedkuje ani na żaden inny portal. Chcesz? Mi to zajmnie 5 minut... Myślisz że jesteś kur*a maczo bo wkurwia*z swoimi komentarzami. Żałosny jesteś!"

ot kultura na portalu.

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

pakul1206

K*rwa strach się bać, aż mi nogi zadrżały, czas kolego zmienić forum bo jak widać Twoje dni są policzone :))))  (2016/08/20 13:50)

luxxxis

Od Kamila? tego nastolatka co czasem coś tu naskrobie? bez jaj...
U mnie w StG jest teraz promocja w jednym tartaku,kup sobie ze dwa metry sześcienne suchych desek ,mogą się przydać,trumny drogie jak szatan...:)
Ja podobnie jak Pakul ,trząść się zacząłem.....trza szukać nowej mety bo tu mafija jakaś grasuje a sądząc po treści tego pw --ma ona charakter zbrojny,w kredki świecowe ale zawsze....
Meriadon-pozasłaniaj okna,nigdzie nie dzwoń,nikomu nie otwieraj,renty nie przyjmuj,zaszyj się gdzieś w bieszczadach w jakiejś gawrze z towarzyskim misiem-przeczekaj parę sezonów....Dam ci znać jak sytuacja się uspokoi,wypatruj dymu na północy. (2016/08/20 14:35)

luxxxis

Pofatygowałem się na twojego bloga ,tam przeleciałem trochę twoich komentów pod art. kamila i powiem ci że patrząc z boku to trochę za bardzo mu "jedziesz",sam sarkazm....Chłopina sporo pisze,stara się a że ku...wa nikt z nas mickiewiczem nie jest to dramatu nie widzę.
Tak czy siak nie motywuje to takiej treści pw,to dziecinne że aż w oczy szczypie. (2016/08/20 14:43)

użytkownik116256

Ja osobiście nie boję się tego dzieciaka. Jednak takie wiadomości p.w w stosunku do osoby dużo starszej są nie na miejscu. Nie ważne, czy ja ię ich boje -chodzi o zasady, czy chcielibyście aby tak wam pisano, czy za to że komentuję jego bloga 9oczywiście nie obrażając) mam czy każdy z Was dostawać wulgaryzmy i grozby-zastanówcie się tu chodzi o zasady. (2016/08/20 14:59)

pstrag222

A to wiaomośc od autora tematu
Wiadomość wysłano: 2016-07-21 19:35
ale ty to nie do końca teges co ?

Który sam prowokuje takie zachowania (2016/08/20 16:10)

pakul1206

Oj tam, zaczynacie płakać jak stare baby, odeślij mu perę H*II , lepiej się poczujesz i bedzieta kwita :)))) (2016/08/20 18:06)

Diablo

Kamil sporo kłamie w swoich wpisach więc krytyki w komentarzach dużo. Ale nie dziwie się że tak odpisał. Jeszcze niedawno sam podobne wiadomosci wysyłałeś. W dodatku z kilku kont które redakcja ci usunęła. Zwykły troll jesteś i tu też zaczepki szukasz. (2016/08/20 20:44)

Artur z Ketrzyna

Ja osobiście nie boję się tego dzieciaka. Jednak takie wiadomości p.w w stosunku do osoby dużo starszej są nie na miejscu. Nie ważne, czy ja ię ich boje -chodzi o zasady, czy chcielibyście aby tak wam pisano, czy za to że komentuję jego bloga 9oczywiście nie obrażając) mam czy każdy z Was dostawać wulgaryzmy i grozby-zastanówcie się tu chodzi o zasady.

chłopak tylko Ci odpisał że odpłaci ci pięknym za nadobne. Innymi słowy oko za oko.
- Taka zasada sprawiedliwości ;-)

Tak więc jak już nie jeden zauważył, i nawet kolega Ci napisał "sam prowokujesz takie zachowanie" a nawet lepszego czadu dajesz.
  (2016/08/21 09:16)

El Mariachi

@Meridianon- wiekszej patologi od ciebie nie ma na forum. Nie pamięta wół,jak cielęciem był strasząc po pv innych użytkowników bezpodstawnie sądami. A ujawnanie wiadomości pv publiczne to juz żenada wg mnie mająca na celu wywołanie gównoburzy (2016/08/21 12:28)

użytkownik116256

powtórzę jeszcze raz patologia w tutejszej mafii  (2016/08/21 16:12)

luxxxis

powtórzę jeszcze raz patologia w tutejszej mafii 

Jednym słowem albo jestem dla was ok,spoko ziom,albo jesteście patologiczne łotry z tutejszej mafii? Z tego co widzę i co teraz mi świta to sam jesteś nieliche,konfliktowe ziółko.Żalisz się treścią priva na publicznym wątku choć sam wysyłałeś podobne na przestrzeni lat do różnych ,niepowiązanych z sobą osób.Cytuję ciebie i pytam zarazem-"ale ty to nie do końca teges co ?".
Jestem już w tutejszej "mafii"??? pewnie tak.... (2016/08/21 19:07)

użytkownik116256

co ty chłopie piszesz? gówniarz pisze do mnie słowa wylgarne "zastrasza" włamaniami na kontana facebooku i wedkuje.pl ale dla ciebie to jest ok- czyli tak szczerze może z tobą coś nie teges? zastanów się co piszesz- co najciekawsze takie zachowanie znajduje poklask w zdawało by się u dorosłych poważnych ludzi?- to należy nazwać patologią ps. na tym portalu mam 1 konto + konto ma żona i syn i tyle i każdy kto pisze o moich jakiś multi  pie...li  głupoty. Koniec tyle mojego słowa (2016/08/21 19:20)

pstrag222

Jednym słowem albo jestem dla was ok,spoko ziom,albo jesteście patologiczne łotry z tutejszej mafii? Z tego co widzę i co teraz mi świta to sam jesteś nieliche,konfliktowe ziółko.Żalisz się treścią priva na publicznym wątku choć sam wysyłałeś podobne na przestrzeni lat do różnych ,niepowiązanych z sobą osób.Cytuję ciebie i pytam zarazem-"ale ty to nie do końca teges co ?".
Jestem już w tutejszej "mafii"??? pewnie tak....

Chłopie on musi być w centrum uwagi , lubi się wyżalić na forum , po pisać  sobie w komentach i dziwi sie , że ktoś nie wytrzymuje.
Prowkator, troll, ogólnie szkoda czasu na tak załosne zachowanie.

(2016/08/21 20:25)

użytkownik116256

Chłopie on musi być w centrum uwagi , lubi się wyżalić na forum , po pisać  sobie w komentach i dziwi sie , że ktoś nie wytrzymuje.

a ty świstku jesteś idealny co najciekawsze przychylasz się do patologicznego zachowania gówniarza -powinieneś być dla niego przykąłdem bo co z takiego wyrośnie? juz widać że nic. Jak czytam co piszesz to ogarnia mnie przerażenie bo jak tak samo wychowujesz swoje berbecie to to samo z nich wyrośnie i tyle. Temat kończę bo widać jak co niektórzy sa zdemoralizowani. (2016/08/21 22:08)

Sith

Niezła pyskówka. Warto było poczytać i pomedytować na tym tle nad własnym ego... (2016/08/22 05:35)

JKarp

@meridianon Żałosna logika Kalego - jak sam wysyłałeś z kilku kont wiadomości i straszyłeś było OK. Jak ktoś Ci napisał żal i placz... 
Nałóż długie spodnie chłopczyku i zmężniej bo czas najwyższy. Stary chłop i za hejt się zabrał... Tfu...
JK (2016/08/22 19:02)

użytkownik116256

a udowodnij mi karpiu, ze ja kogoś traszyłem? moze mnie teraz cwaniaczku pomawiasz? masz pewnosć? ,że to ja?. A ty nie cwaniakuj bo chojrak jestes i taki mądry wszystko wiesz najlepiej, bo kolegów adminów masz itp. taki pan z ciebie i władca-alfa i omega. Nie osmieszaj się pomagasz gówniarzowi w jawnym obrarzaniu, grożeniu ludziom- poniekąd dajesz mu zielone swiatło- sam nie wiesz co z takich ludzi pózniej wyrasta bo ja wiem. Swoje  dzieci też tak wychowujesz? jak tak to gratulacje:) (2016/08/22 20:35)

pajek0

generalnie jest ok. na weekend zapowiadają upały..... może bedzie brała ryba...... bedzie git!!!! (2016/08/22 21:04)

pajek0

był czas przywyknąć! do gości którzy mają nasr.....e w łeb. pozdrawiam wszystkich tego portalu?
  (2016/08/22 21:07)

JKarp

a udowodnij mi karpiu, ze ja kogoś traszyłem? moze mnie teraz cwaniaczku pomawiasz? masz pewnosć? ,że to ja?. A ty nie cwaniakuj bo chojrak jestes i taki mądry wszystko wiesz najlepiej, bo kolegów adminów masz itp. taki pan z ciebie i władca-alfa i omega. Nie osmieszaj się pomagasz gówniarzowi w jawnym obrarzaniu, grożeniu ludziom- poniekąd dajesz mu zielone swiatło- sam nie wiesz co z takich ludzi pózniej wyrasta bo ja wiem. Swoje  dzieci też tak wychowujesz? jak tak to gratulacje:)

Moje dziecko nie reaguje na pewien rodzaj ludzi ;-)
Na szacunek to trzeba zasłużyć - to takie proste a Ty tyle lat tego nie rozumiesz.
Już samo pisanie o Kamilu "gówniarz" pokazuje jakim jesteś niewychowanym człowiekiem. 
Pisałem - KRYTYKUJ ale nie uprawiaj KRYTYKANCTWA.
JK (2016/08/22 22:03)

Paradys

Więc co teraz meridianon zrobisz?. Popłaczesz się i wejdziesz na profile wszystkich którzy narazili się Tobie i zaczniesz stawiać, wraz ze swoimi klonami, jedyneczki?. Jesteś mściwy i takim właśnie zostaniesz zapamiętany. (2016/08/23 09:22)

pstrag222

a ty świstku jesteś idealny co najciekawsze przychylasz się do patologicznego zachowania gówniarza -powinieneś być dla niego przykąłdem bo co z takiego wyrośnie? juz widać że nic. Jak czytam co piszesz to ogarnia mnie przerażenie bo jak tak samo wychowujesz swoje berbecie to to samo z nich wyrośnie i tyle. Temat kończę bo widać jak co niektórzy sa zdemoralizowani.

Ja tu widzę jedną żałosną patologię , która sama prowokuje ,szuka zaczepki, a póxniej wylewa smutki i liczy na poklask.
 A o mojego jak to określiłeś , żałosny człowieku berbecia się  nie martw:)))

Pilnuj swoich , aby nie wyrosli na podobnych do ciebie ludzi

(2016/08/23 09:38)

Artur z Ketrzyna

Więc co teraz meridianon zrobisz?. Popłaczesz się i wejdziesz na profile wszystkich którzy narazili się Tobie i zaczniesz stawiać, wraz ze swoimi klonami, jedyneczki?. Jesteś mściwy i takim właśnie zostaniesz zapamiętany.

Ha Ha Ha, w większości moich wpisów już to zrobił z kilku kont.
Tak wiec nie groźne to mi jest (2016/08/23 10:07)

krisbeer

Witam,

Źle Kamil zrobił pisząc takie słowa (jeżeli oczywiście to prawda), nie powinniśmy tego usprawiedliwiać nawet jeżeli zrobił to w stosunku do kogoś kto po stokroć sobie na to zasłużył. Skoro tyle osób o tym pisze, to może być coś na rzeczy i chłopak się trochę zagotował :(.
Zapewne każdy z nas ma tu swoich fanów. Konstruktywna krytyka - można z nią polemizować pamiętając że każdy ma prawo do swojego zdania, docinki dla zasady, złośliwości - po prostu olać. Nie śledzę aż tak bacznie wpisów ,,uprzykrzaczy'' na forum ale pisanie z klonów na forum jest po prostu obrzydliwe i każdy kto to robi powinien codziennie przed lustrem powiedziec sobie prosto w oczy  ,,jestem dupkiem''. Rada dla Kamila, bądź dalej aktywny, pisz ale częściej olewaj złych ludzi i nie reaguj w ten sposób bo to po prostu złe.

Pozdrawiam
  (2016/08/23 11:36)