groszek z supermarketu

/ 6 odpowiedzi
Witam, tak sie zastanawiam jest szansa zlowienia karpia na groszek z supermarketu?
jeśli tak to dać sam groszek? czy np. groszek + kuku+ biały
withanight88


Nie, nie kapry wolą groszek z małych sklepików:)))

Rzadko kto nastawia się na karpia z groszkiem, można próbować ale lepszy efekt daje chyba kuku.
Groszek dobry jest na jazia, klenia, leszcza. (2012/04/14 21:16)

Diablo


Wędkarstwo polega na wyszukiwaniu nowych sposobów i rozwiązań. Nie ma głupich pomysłów, jak wiadomo są lepsze i gorsze. Skoro można złowić rybę na marchewkę czy kapsel to można i na groszek. Na groszek z kukurydzą i na groszek z robakiem. Sam musisz sprawdzić co z tego wyjdzie. Nikt jednoznacznie Ci nie odpowie bo każda woda inna i metody połowu różne. (2012/04/14 21:17)

u?ytkownik65213


Witam, tak sie zastanawiam jest szansa zlowienia karpia na groszek z supermarketu?
jeśli tak to dać sam groszek? czy np. groszek + kuku+ biały


Jeśli już kupujesz w markecie to może kup kukurydzę.Groszek zostaw do sałatki jarzynowej. (2012/04/14 22:17)

Bernard51


Groszek nie koniecznie musi byc z supermarketu ale szanse zawsze masz , teraz na jaki masz na mysli groszek zielony z puszki czy z torebki caly ktorego trzeba parzyc, napewno trzeba by stanowisko miec podkarmione tym groszkiem bo na dzien dobry to slabe perspektywy bran.Teraz na karpia groszek to jeszcze wg.mnie za wczesnie predzej plotka leszcz, karp bardziej ciepla woda. Tez nieraz lowie na groszek parzony 2szt na wlos hak nr 6 i jakis czas karmione wczesniej stanowisko, ale to dopiero od sierpnia i przewaznie wieczorem jak drobnica mniej zeruje. Olów na rurce 80-100 i trzeba dosc daleko od brzegu smignac aby byl efekt ,wiekszy jest bardziej ostrozny to sie trzyma dalej od brzegu.
Jezeli masz mozliwosc lodzia lub pontonemwywiesc to jeszcze lepiej bo mozna podkarmic punktowo i tam wywiesc. Polamania! (2012/04/15 13:58)

jacenty75


Ja używam groszek Pudliszki po pierwsze bo jest u mnie aktualnie w promocji i ma calkiem przyzwoite duże i twarde ziarka.

(2012/04/15 15:50)