Zaloguj się do konta

Grilowicze nad Odrą Wrocław - brud i bałagan .

utworzono: 2011/06/23 17:36
boleSlaw551

Takiego brudu ,puste butelki po piwie ,po napojach ,talerzyki kubki nożyki widelce można wymieniać bez końca to wszystko po tak zwanych spotkaniach towarzyskich przy grilu nad Odrą we Wrocławiu mosty Trzebnickie nigdy nie widziałem .To wszystko przy stanowiskach wędkarskich .Wędkarz nie ma możliwości tego posprzątać,i jak się do tego ma przepis o porządku wokół stanowiska wędkarskiego.Wrocławianie czy tak samo postępujecie we własnym domu ,ogrodzie czy działce.Tam odbywają się zawody wędkarskie ,są to piękne stanowiska wędkarskie szanujmy to!
[2011-06-23 17:36]

780528

Wędkuję często w tej okolicy i tak jak Piszesz ,mnóstwo grilowiczów a śmieci jeszcze więcej.Kiedyś na początku czerwca byłem w tym miejscu i zastałem biwakowisko pozostawione przez grilowiczów.Kupa śmieci i jeszcze grila zostawili a śmieci rozrzucone w promieniu 5 metrów. Pozbierałem te śmieci na jedną kupkę i do worka wrzuciłem aby się nie walały i wiatr tego nie rozwlekał.I takie są realia trzeba sprzątać po wypoczywających nad odrą,bo inaczej będziemy potykać się o śmieci, nie wspominając o tych ,które pływają w odrze ,brak kultury.Ważne ,że balanga się udała a reszta się nie liczy.
[2011-06-23 19:43]

grzesiek35

To samo jest w Mietkowie.Bydło nie ludzie.
[2011-06-23 19:46]

robertxxx62

Witam ! Tak jest wszędzie , dużo chodzę i spinninguje to to co widzę na stanowiskach wędkarskich to masakra ! Pudełka po robakach , puszki ,woreczki nawet kalesony na krzakach widziałem, któryś z gumofilców powiesił . Bydło i jeszcze raz bydło , takim ala  wędkarzom to życzę połamania kija ale na plecach ! Brudasy , śmierdziele i taki sam śmietnik mają w głowie ! J...ć karać nie wyróżniać , bo to nic nie pomoże !
[2011-06-23 20:03]

maciek1974

dokladnie tak jest jak niektorzy koledzy zauwazyli,tak jest wszedzie i mozecie byc pewni nie tylko nad woda.duzo jezdze zawodowo po polsce,na parkingach lesnych tez nie jest lepiej a moze i gorzej,ludzie potrafia tam wywozic rzeczy typu,stara pralka,wersalka itd to poprostu taka polska mentalnosc,dobrze ze nie mamy elektrowni atomowej bo pewnie odpady radioaktywne tez mozna byloby znalesc w lesie czy nad woda,ale na to tez napewno przyjdzie czas [2011-06-24 07:13]

twister0207

kolego boleSlaw nierozumiem twojej irytacji jasli widziales takie towarzystwo trzeba bylo odpuscic wedkowanie i poczekac na zakonczenie imprezy telefon w gotowosci 112 a oni znajda na to paragraf ja jak jestem w mniejszosci tak robie skutek zadawalajacy  pozdrawiam
[2011-06-28 19:00]