Grill gazowy czy elektryczny ?

/ 7 odpowiedzi

  • konto usunięte

Witam Zamierzam zakupić jakiegoś grilla bo bardzo mi smakują potrawy z grilla no i są chyba zdrowsze niż smażone bo bez tłuszczu, więc zastanawiam się jaki jest lepszy Gazowy czy elektryczny??Grilla na węgiel /brykiet drzewny też mam ale zastanawiam sie nad gazowym lub elektrycznym bo są chyba łatwiejsze w obsłudze no i odpada kłopot z rozpalaniem.Mile widziane rady użytkowników ;wady ,zalety itd.itp.
Romuald55


Ja mam gazowy,składany w walizce.Wspaniała rzecz.Nie dość,że reguluje się temperaturę,przykręcając gaz,to można na nim gotować.I najważniejsze że niezależny od żródła energii elektrycznej.Możesz go zabrać nad wodę. (2012/07/24 12:17)

89krzysztof


U nas w domu korzystamy jedynie z gazowego i wszyscy są zadowoleni. Główne zalety, tak jak wyżej. Bez problemu z rozpaleniem, można ustawić odpowiedni płomień, dodatkowo można gotować wodę np. Wstaję rano, umyśli mi się zjeść kiełbaskę z grilla, 15minut i mam gotową. Kupisz butlę gazu i starczy Ci na rok, o ile nie grillujesz codziennie.  (2012/07/24 15:00)

u?ytkownik126655


nie ma to jak grill klasyczny czyli na węgiel :D mniam mniam (2012/07/24 17:25)

zibipilkarz


Ja mam elektrycznego , spoko sprawa (2012/07/25 20:50)

withanight88


Ze względu na wieksze mozliwosci zastosowania, wybrał bym gazowego. (2012/07/25 21:12)

Bernard51


Oczywiscie gaz nie ma co dyskutowac w domu i nad woda masz bez problemu, ponoć rozen  bo dla mnie ognisko i konstrukcja" kratka" metalowa  na podporach regulowanych jest lepsza, smak zapach , nawet ziemniaka jesienia zamiast w popiele na koncu nad żarem piekę, i smakuje jak z popiolu-zaru (2012/07/25 22:24)

adwil


Ja mam grill elektryczny i klasyczny (na węgiel). Nigdy nie korzystałem z grilla gazowego, więc się nie wypowiem. Elektryczny kupiłem jakiś czas temu przez Internet ze strony stylowazastawa.pl, bo niedrogi był i porządny. Do tej pory go używam, jest idealny na zimne wieczory albo na zimę i jesień, kiedy klasyczny grill muszę schować do garażu. To plus posiadania grilla elektrycznego, bo gazowego przecież w domu nie rozpalisz.  (2012/07/26 12:02)