Zaloguj się do konta

Granulat Trapera

utworzono: 2014/06/25 23:18
nikodem977

Stosujecie granulat trapera? Sprawdza się? Polecilibyście jakiś na płoć na długotrwałe nęcenie?
[2014-06-25 23:18]

zeta136

Ja miałem okazje testować granulat squid & octopus lecz firmy Venire. Stosowałem go do nęcenia punktowego w woreczkach PVA. Złowiłem ładnego karpika 5,5kg więc mogę stwierdzić że się sprawdził lecz nie wiem ja zachowają się ryby w wodzie gdzie będziesz łowił.
[2014-06-26 15:24]

Obecnie wole stosować produkty trochę innych producentów niż trapera chociaż ma on w sowojej ofercie kilka produktów po które często sięgam np. zanęta lin marcepan zielony. Granulat trapera jest stosunkowo tani ale zaobserwowałem że podczas stosowania droższych produktów miałem o wiele więcej brań. Wydaje mi się że nie ma on idealnej pracy pod wodą ale ujdzie w tłumie. Podsumywując wszystkie czynniki, ceny itp. moge śmiało stwierdzić że w skali od 1 do 10 dał bym mu mocne 6.

Pozdrawiam Boczny trok
[2014-06-26 17:30]

nikodem977

Potrzebuję jakiegoś granulatu czy peletu 2mm więc jaki możecie mi polecić na płoć? Bedę łowił na jeziorze rynowym o głębokosci maksymalnej 80m ale są fajne pułki na głębokości 4-6m i tam pływają super płocie i super leszcze. I na te rybki potrzebuję właśnie pelletu. Może zamiast pelletu polecicie kukurydze wymoczyć, ugotować i zalać boosterem jakimś?
[2014-06-26 21:06]

plotka97

Mi osobiście granulat w ogóle się nie sprawdza. Ale jeszcze będę próbował. Może w końcu przyniesie to jakiś efekt. [2014-06-28 21:17]

Lujski

kupilem wczoraj ten granulat halibuta 4mm  - łowilem na koszyki -  jedna wedka - jakas zwykla zaneta, druga wedka - namoczony granulat i o dziwo wiecej i wieksze płotki brały mi na wedke z tym granulatem - tu i tu łowilem na ziarko kukrydzy
[2014-06-29 09:58]

bohdan321

Witam.Nie chciałem otwierać nowego tematu,więc napiszę tutaj a autora wątku przepraszam.Chciałem prosić o pomoc w znalezieniu zanęt na bazie mączki rybnej,łatwo dostępnych w naszych sklepach. [2014-06-29 10:58]

nikodem977

Więc autor odpisze :) Method mixy niektóre mają w sobie mączki rybne :) Są tańsze trapera za 10zł kg przez MVDE 25 zł kg do najdroższych np dynamite baits 40zł kg
[2014-06-29 23:39]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia