Granulat Trapera

/ 7 odpowiedzi
Stosujecie granulat trapera? Sprawdza się? Polecilibyście jakiś na płoć na długotrwałe nęcenie?
zeta136


Ja miałem okazje testować granulat squid & octopus lecz firmy Venire. Stosowałem go do nęcenia punktowego w woreczkach PVA. Złowiłem ładnego karpika 5,5kg więc mogę stwierdzić że się sprawdził lecz nie wiem ja zachowają się ryby w wodzie gdzie będziesz łowił. (2014/06/26 15:24)

u?ytkownik102837


Obecnie wole stosować produkty trochę innych producentów niż trapera chociaż ma on w sowojej ofercie kilka produktów po które często sięgam np. zanęta lin marcepan zielony. Granulat trapera jest stosunkowo tani ale zaobserwowałem że podczas stosowania droższych produktów miałem o wiele więcej brań. Wydaje mi się że nie ma on idealnej pracy pod wodą ale ujdzie w tłumie. Podsumywując wszystkie czynniki, ceny itp. moge śmiało stwierdzić że w skali od 1 do 10 dał bym mu mocne 6.


Pozdrawiam Boczny trok (2014/06/26 17:30)

nikodem977


Potrzebuję jakiegoś granulatu czy peletu 2mm więc jaki możecie mi polecić na płoć? Bedę łowił na jeziorze rynowym o głębokosci maksymalnej 80m ale są fajne pułki na głębokości 4-6m i tam pływają super płocie i super leszcze. I na te rybki potrzebuję właśnie pelletu. Może zamiast pelletu polecicie kukurydze wymoczyć, ugotować i zalać boosterem jakimś? (2014/06/26 21:06)

plotka97


Mi osobiście granulat w ogóle się nie sprawdza. Ale jeszcze będę próbował. Może w końcu przyniesie to jakiś efekt. (2014/06/28 21:17)

Lujski


kupilem wczoraj ten granulat halibuta 4mm  - łowilem na koszyki -  jedna wedka - jakas zwykla zaneta, druga wedka - namoczony granulat i o dziwo wiecej i wieksze płotki brały mi na wedke z tym granulatem - tu i tu łowilem na ziarko kukrydzy (2014/06/29 09:58)

bohdan321


Witam.Nie chciałem otwierać nowego tematu,więc napiszę tutaj a autora wątku przepraszam.Chciałem prosić o pomoc w znalezieniu zanęt na bazie mączki rybnej,łatwo dostępnych w naszych sklepach. (2014/06/29 10:58)

nikodem977


Więc autor odpisze :) Method mixy niektóre mają w sobie mączki rybne :) Są tańsze trapera za 10zł kg przez MVDE 25 zł kg do najdroższych np dynamite baits 40zł kg (2014/06/29 23:39)