Zaloguj się do konta

Gra Fishing Simulator 2

utworzono: 2010/02/23 11:13
jazdacz

Zakladam odzielny temat dotyczacy wspanialej gry jaka jest Fishing Simulator 2. Opisuje  i zachecam do sciagniecia sobie na dysk naszego PC-ta , dlatego iz widze ze od jakiegos czasu grupka osob grywa w Propilkki 2. Fishing simulator daje o wiele wieksze mozliwosci  podaczas np grania na serwerze czy  single player, mozemy takze stwarzac wlasne lowiska na podstawie dobrej fotografii lowiska. Swego czasu wiele autorytetow tej gry tworzylo piekne polskie lowiska, organizowane byly wspaniale  polskie  ligi   online i oflline.Gram juz w ta gre praktycznie od samego poczatku kiedy tylko sie ukazala i jak widac do tej pory mi sie nie znudzila. W tej grze nie ma tak czesto spotykanej monotonii jak w wielu podobnych. Pelna wersje mozna spotkac w necie na stronkach , pelno  tego jest . Mam nadzieje ze ta gra sie zadomowi na tym portalu i sie odrodzi tak jak kiedys byla na topie. Chcialbym znow grywac meczyki na serwerku tak jak sie zozgrywa w Prolpilkki 2. Jesli ktos nie wie co i jak w tej grze, poprostu prosze do mnie kliknac, pomoge. Podaje link do oficjalnej stronk producenta gry , gdzie sciagniemy demko lub zakupimy pelna wersje   http://www.fishsim2.com/purchase.asp         Mysle takze ze wielu wspanialych ludzi z dawnej areny fs2 to przeczyta i  choc sprobuje dalej propagowac aby sie  dalej gra rozwijala. pozdrawiam  fishmaniakow  [2010-02-23 11:13]

jazdacz

gra posiada najmniejsze wymagania systemowe i powinna pojsc na kazdym naszym sprzecie. Mi bez problemow chodzila na viscie i dalej chodzi  juz na windows 7 [2010-02-23 11:41]

Mlody1995

Nie wiem dlaczego  ale nie działa mi ta gra :/
[2010-02-23 16:58]

maciejsnow

witam sciagnolem demko i mam pyt. w demo tez sie lowi jakies ryby

[2010-02-23 20:19]

jazdacz

jesli ci nie biora zmieniaj przynety, zwiekszaj grunt, zeby z dna lowic. Dobra przyneta jest maggot  lub caster. Ja w demku lowilem nawet karpiki do 3kg na hempseed-konopie , braly mi  potorakilowe linki. Na demku gralem ladnych pare lat temu. Jesli ci nie biora nie zrazaj sie tym , kombinuj  z przynetami a napewno zlowisz, gra nie jest az tak trudna     [2010-02-23 21:56]

jazdacz

Nie wiem dlaczego  ale nie działa mi ta gra :/

Nie mam zielonego pojecia czemu, zadko to sie zdaza aby po pobraniu i instalacji nie szla gra. Sproboj odinstalowac i zainstalowac od nowa, napewno pomoze

[2010-02-23 21:59]

jazdacz

Dosc dobry opis tej gry po Polsku   -  http://fishsim.pl/?page_id=51 [2010-02-23 22:02]

jazdacz

Dosc dobry opis tej gry po Polsku   -  http://fishsim.pl/?page_id=5

http://fishsim.pl/?page_id=211

[2010-02-23 22:04]

jazdacz

witam sciagnolem demko i mam pyt. w demo tez sie lowi jakies ryby

zapomnialem dopisac wczesniej. Zaczynajac lowienie zaczynam lowic a  lowisku np River Lot peg 2 . nie powinno  byc problemow z braniem. Mozemy sprawdzic czy w lowisku sa ryby i jakie duze, naciskajac klawisz F8. W opcjach ,,sound''  zaznaczamy opcje ,,bite warning'' a gdy bedzie branie uslyszymy dzwiek o tym informujacy

[2010-02-23 22:10]

jazdacz

Zapraszam chetnych do polowienia  w Fisingh Simulator 2 na moim serwerze.Serwer czynny do godz. 13.00 [2010-02-28 11:06]

jazdacz

Podaje IP-- 83.26.193.105 [2010-02-28 11:07]

tswitek

gdzie można dostać pełna wersje tej gierki?
[2010-03-04 20:30]

marcoss82

Widzę że jest parę fanów tej fajnej gierki... mam ja od jakiegoś czasu ale  może jedna rybę złowiłem i potem zyłka pękała na inncyh.. i niewiedziałem jak sie zmienia bo nic sie niedało.. 

Jak sie obsługuje ta gre... chodzi mi o hamulec jak sie reguluje  by żyka niepękła.. czy tam nie ma takiej opcji...jakich klawiszy sie używa?? mam jedna przynete i nic sie nie da zrobić mam pełną gre z gazety jakiejść.. i nie mam kasy by w tym niby sklepie kupic jakieś haczyki żyłki itp...To jakies rady od kolegów .. jak wyglada obsługa w tej grze.. jak juz ta wędką zażucimy.. zanete tez wiem jak  ale z reszta gorzej gdy weźmie  zazwyczaj hak zrywam i musze od nowa uruchomic gre bo nie mam haka

[2010-03-15 21:56]

bonek18

kasy nie trzeba.Jest za darmo.
To tak:
[  ] regulujesz prędkość zwijania żyłki
strzałki góra i dół to regulacja hamulca. Ale zakręca się go jak najmocniej bo inaczej nic nie wyjmiesz a ryby w fs2 się nie męczą.
A to jest automatyczne zwijanie żyłki.( przydatne w spinningu)
C zmiana przynęt. wybór przynęty od samej góry to jest na haczyk niżej to zanęta sypka i na samym dole zanęta gruntowa.
L nęcenie zanętą sypką
G nęcenie zanętą gruntową(kule zanętowe)
Na wersjach od 2.12 przyciski od 1 do 9 to są markery
przycisk F8 to jest lista ryb dostępnych na łowisku
T podczas gry zmiana sprzętu.
Enter podczas gry to sprawdzamy ilość ryb jaką złapaliśmy
ESC to wyjście z łowiska
B otwieramy/zamykamy kabłąk od kołowrotka.
spacja zmiana wędki na drugą (obok)
jeszce Parę klawiszów F.. ale to już są nie potrzebne. Jak jeszcze coś nie jasne to pisać
[2010-03-16 07:40]

marcoss82

oo dzięki.. dziś wypróbuje te klawisze i zobacze jak mi te wędkowanie idzie... ale i tak nie ma to jak na wiosne pójśc sobie  nad rzeczke czy kanał i połowić ładne płocie... [2010-03-16 16:49]

krowka1958

na stronie chomikuj pl  ściągniesz pełną wersję orginał
[2010-06-21 09:13]

krowka1958

Cześć a stronie chomikuj pl poszukaj chomika krowka1958 to ja mam pełną wersję  pozdro
[2010-06-21 09:16]

Zako

Wcale Niechce Mi Brać (v. Demo) probuje przynenty i nic Mozecie mi powiedz jakie tam sa Ryby??!

A i jescze 1 Czy w tej grze jest sum Bo w wielu grach Wędkarskich niemA??

[2010-11-08 19:20]

mielec

mi łachudra nie chce hulać
[2010-11-08 19:31]

bonek18

w tej grze są wszystkie gatunki ryb występujących na całym świecie.Oczywiscie na każdym łowisku są gatunki.Jest to symulator który idealnie odwzorowuje wędkarstwo w realu.
http://fishsim.net/addonsel.php?Ven=1&Order=1&Update=Update+display&List=10&SRCH=&Strt=
Z tego linku możesz ściągnąć łowiska które tworzą gracze z całego świata.Oraz inne dodatki jak sprzęt wędkarski
[2010-11-08 22:20]

Zako

aLE JA MAM wERSJE demO BO NIEMAM lINKU NA pelna wersje i niechca mi wcale brac !

[2010-11-09 20:09]

Sniper64

mi łachudra nie chce hulać

to pod nęć..:)) Co to za gierka?
[2010-11-09 21:21]

Zako

Mam Juz Full Versje i niechca brac (bez dodatkow)

[2010-11-10 17:55]

bonek18

To wez sobie ustaw łowisko river lot peg4. Ustaw zestaw spławikowy z haczykiem 18 i żyłką 1lb.
Grunt taki by był tuż nad dnem.Na haczyk daj caster albo sweetcorn. I rzucaj w prawy górny róg. No i data 9june godz 9. Musi coś wziąść!
[2010-11-11 12:01]

jazdacz

Dle przypomnienia podam  link do obfiteego w porady forum dotyczacego lowienia ryb w tej grze. Bardzo duzo jest tu porad wiec majac problem napewno go tu znajdziemy.  Link -   http://fishsim.pl/forum/index.php?sid=8fac01222ab7ea9829b129cde1ca816f
[2010-12-08 18:10]

jazdacz

link do stronki gdzie oficjalnie mozna za jej posrednictwem zakupc pelna wersje gry   -    http://www.fishsim2.com/
[2010-12-08 18:29]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia