GPO Sieradz Anno Domini 2011

/ 10 odpowiedzi
Czy mamy już jakieś wieści na ten temat ? Chodzi o prostą odpowiedź "Tak" lub "Nie".... Praktycznie sezon wyczynowy się zaczyna lada dzień (taki poważny) i człek nie wie jak zaplanować sobie starty w zawodach (o ile chce jeszcze brać pod uwagę wspomnie w temacie GPO)... Bo później będą znów komentarze, że tyle pary idzie w gwizdek i nie będzie komu wziąć udział w zawodach?? Nigdzie nie ma żadnych informacji - ani na stronach Okręgu PZW (zresztą tam nie ma żadnych wiadomości z 2011 roku prócz składek i porozumień SIC !!), ani na stronach poszczególnych kół PZW w Okręgu... Czy nie czas obudzić Zarząd Okręgu i wyrwać ze snu zimowego, wszak już nawet poczciwe boćki wróciły na nadwarciańskie łąki ??
kuzyn78


Witam Marku
Z tego co wiem nowym V-ce prezesem d/s sportu będzie Władysław Stasiak.
W tą sobotę zdane będzie stanowisko właśnie Jemu i podjęte będą dopiero decyzje związane  z organizacją zawodów na ten roku.Wszystko to opóźnia się przez rezygnację Sławka Jakubowskiego ,a raczej nie prze niego tylko przez nieudolność zarządu w kwestii wybrania nowego V-ce Prezesa d/s Sporu.
Mogę uchylić rąbka tajemnicy przed zebraniowej (to nie znaczy że to na zebraniu przejdzie) że GPO będzie dalej kontynuowane .Czekajmy do poniedziałku ,powinniśmy już wszystko wiedzieć.
Co do informacji na stronie Okręgu to po prostu brak słów.Zaoferowano mi prowadzenia strony internetowej Okręgu (tak jeszcze nie oficjalnie) ale jakoś mi się do tego nie pali,ponieważ już cierpię na brak czasu i nie chciałbym robić tyle ile poprzednik.Prowadzę stronę swojego Koła ,jestem Strażnikiem Społecznym ,Sędzią,V-ce Prezesem Koła ,organizować będę od tego roku wszystkie nasze zawody ,więc wydaje mi się że mam już dość dużo społecznych obowiązków  .
Baa ,a gdzie  jeszcze czas na rodzinę ,łowienie , i pracę.Choć i tak myślę ,że to jakoś pogodzę. (2011/03/24 20:08)

kuzyn78


Z tego co wiem (wiadomości po zebraniowe) GPO będzie kontynuowane.
Organizatorem dwóch imprez ma być Klub Kępina,następnych dwóch Klub Top Sieradz i jedne zawody organizuje Stasiak Władysław.Regulamin jest dopiero w budowie.
Tyle na tą chwile,bo tyle tylko wiem. (2011/03/28 06:29)

zwir73


Moim skromnym zdaniem nie ma co "wyważać otwarych drzwi" .Czyli skopiować poprzedni  z zaznaczeniem że do GPO z pięciu startów jeden najsłabszy (lub nieobecność) jest odejmowany - poprostu liczą się cztery najlepsze .Celowo to zaznaczyłem bo jak widać w 2010 było to nieokreślone lub nie napisane na Waszej stronie. Tabela końcowa mnie nie przekonuje.

Jeśli już ma się tworzyć ten regulamin to niech się pojawi jak najszybciej ,wiele osób już planuje sezon .

p.s

znam takich co już zaczeli..... 

(2011/03/28 09:12)

kuzyn78


Dla informacji Marku O. tak jak już Ci mówiłem ,ale warto tu to napisać bo nie wszyscy wiedzą . Regulamin w 2010 roku w całości przepisałem z regulaminu który został stworzony przez Kazimierza Piotrowskiego (sędziego krajowego) , a zaakceptowany na zebraniu Kapitanatu Sportowego Okręgu Sieradz.
Nie wiem jak to się stało że są różne interpretacje tegoż regulaminu,jedni mówią że wszystkie się starty się liczyły ,a drudzy że jeden najgorszy wynik się odejmowało.

Natomiast w regulaminie nic nie ma na temat odjęcia 1-go najgorszego startu.

A jak jest to policzone ,tego nie wiem i chyba się już nie dowiemy.
Ja policzyłem tak jak jest to w regulaminie czyli :wszystkie tury liczą się do klasyfikacji. (2011/03/28 12:51)

kuzyn78


Nie wiem skąd masz Marku te informację,ale jeśli to są już faktyczne ustalenia to termin
III. GPX- zbiornik Zofijówka 05.06.2011  był wcześniej zarezerwowany na Mistrzostwa Okręgu . (2011/03/28 17:30)

Mariusz83


A dlaczego II. GPX - zbiornik Kępina 10.07.2011 jest wcześniej od III. GPX - zbiornik Zofijówka 05.06.2011??? Przecież czerwiec jest szybciej niż lipiec :D chyba, że nie znam się na kalendarzu. Poza tym wszędzie brak informacji dotyczących jakichkolwiek terminów GPX. Przewertowałem troche netu ale na żadnym forum nie znalazłem wzmianki odnośnie GPX. Od kogo te terminy?

Tomek jest przecież w okręgu i napewno by coś wiedział na ten temat. (2011/03/29 14:55)

kuzyn78


Tu jest ten problem, że ten niby terminarz nie był ustalony przez kapitanat tylko przez indywidualną osobę .Ten terminarz nie jest jeszcze oficjalny i nie długo się zmieni.
Poczekajmy,ja cały czas naciskam żeby dostać oficjalny terminarz i regulamin.
Jeśli będę to miał to wrzucę jak najszybciej na stronę Koła Łask-Grabia (2011/03/29 23:07)