Gotowanie kukurydzy z grochem?

/ 6 odpowiedzi
Witam.Mam jedno pytanie czy można gotować kukurydze razem z grochem w jednym garnku oczywiście po wcześniejszym namoczenie?? Czy dodawać do nich miodu lub melasy nastawiam sie na dużego leszcza nęcenie 3 dni przed i pózniej połów. Miejsce połowu rzeka Noteć okolice Inowrocławia.
Jędrula

Możesz gotować te ziarna razem ale nie wiem czy trafisz w ich odpowiednią miękkość ? A dosmaczać mieszankę możesz czym chcesz , miód czy melasa jak najbardziej . (2014/04/23 14:24)

Haryyy5

Będziesz miał pewnie problem żeby je razem odpowiednio ugotować. Podejrzewam że groch się rozgotuje a kukurydza będzie jeszcze twarda. Druga sprawa to kwestia zapachów. Ja wolę gotować wszystko osobno żeby każdy składnik miał swój charakterystyczny zapach, wtedy można też dopalić każdy ze składników inaczej. (2014/04/23 15:16)

u?ytkownik102837

Ja też gotuje wszystko osobno, i tobie też to radze ponieważ nigdy się nie wstrzelisz w odpowiednią miękkość obu ziaren (2014/04/23 17:37)

bachuino

a co bedzie jak rozgotuje groch?? ma on służyć tylko jako zanęta spełni swoje zadanie czy to będzie już lipa?? (2014/04/23 19:10)

johny77

rozgotujesz to bedziesz miał ciape ;) (2014/04/23 20:57)

cyprinus m

Witam.Mam jedno pytanie czy można gotować kukurydze razem z grochem w jednym garnku oczywiście po wcześniejszym namoczenie?? Czy dodawać do nich miodu lub melasy nastawiam sie na dużego leszcza nęcenie 3 dni przed i pózniej połów. Miejsce połowu rzeka Noteć okolice Inowrocławia.

ugotuj a potem zadaj fajne pytanie (2014/04/23 21:28)