Gotowana mielona kukurydza do przynęt

/ 12 odpowiedzi / 3 zdjęć
WITAMmam pytanie,czy gotowana mielona a puzniej dobrze wysuszona kukurydza nadaje sie jako dodatek do zanęt?Ostatnio troche sie nudziłem więc postanowiłem zrobic sobie jakiś dodatek do zanęty, bazą miała byc kukurydza.Na początek postanowiłem ją ugotowac lecz tylkotak aby sie dobrze mieliła przez maszynke do mielenia mięsa,po lekkim obgotowaniu mojej kukurydzy wysypałem ją na stół i pozwoliłem jej odparowac.po ok 2 godzinach zmieliłem ją i wysypałem na noc na podłoge aby troche przeschła.Po kilku dniach gdu moja kukurydza już wyschła przesiałem ją przez drobne sitko i podzieliłem na dwie cześci. Pierwsza częśc to grubsza kukurydza która sie nieprzesiała mam nadzieje że nada sie jako dodatek do koszyka,a druga to kasza najdrobniejsza częśc kukurydzy,nada sie jako dodatek do zanęty lub dodatek do kulek protejnowych.Prosze o opinie czy moja kukurydza sie nada.Zgóry dziekuje.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

wrobel862


Jak najbardziej. Drobną możesz dodać do kulek lub do zanęty. Grubą do koszyka, lub wykorzystać do nęcenia z procy. (2013/05/02 08:20)

Boolek


Uważam to za dobry pomysł nie długo wybieram się  na parę godzin i sam tego wypróbuje. 
Pozdrawiam. (2013/05/02 08:45)

karateka994


Ja tak samo ostatnio mam taką fazę, tak mi się nudzi, więc porobiłem już sobie chyba ze 3 kilo zanęty (2013/05/02 08:51)

Boolek


hehe ja już zrobiłem 2 KG dzisiaj uderzam na ryby tylko najpierw muszę na przegląd pojechać ;p (2013/05/02 10:11)

Boolek


Zrobiłem dzisiaj tak samo suszy się już na noc jutro wieczorem wykorzystam. (2013/05/03 20:33)

Boolek


Pokaże wam jak mi to wyszło i dodam, że działa. (2013/05/04 21:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Boolek


A o to wyniki ... :P
Hehe żartuję :P (2013/05/04 21:23)

Boolek


A o to wyniki :D
żartuję hehe : P (2013/05/04 21:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Boolek


musiałem inaczej nie dałbym rady go wyciągnąć : ) (2013/05/05 22:43)