Zaloguj się do konta

Gospodarstwo rybackie Gosławice- opłaty

utworzono: 2014/06/16 14:30
Haryyy5

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wygląda sprawa opłat na jeziorach należących do gospodarstwa ?  Link do opłat :
http://www.powiercie12.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-nr-12-powiercie,5396,5897,558.html

Chodzi mi konkretnie o to że są 2 opcje :
- 2 wędki z brzegu bez spinningu
-  spinning z brzegu i z łodzi, 2 wędki zwykłe z łodzi.

Chodzi mi konkretnie o to czy żeby mieć pełen wachlarz możliwości z brzegu tj 2 wedki zwykłe lub spinning muszę opłacić obie składki ? Tak by to wygladało według zapisów. Zawsze byłem przekonany że w tej wyższej opłacie mam już wszystko ale wychodzi na to że się myliłem :(

Prosiłbym o wypowiedź osób tam łowiących jak to wygląda w praktyce.
[2014-06-16 14:30]

darek-salamon

Najlepiej zadzwonić na rybacka 2 w Koninie  tam sie kupuje od ręki  zezwolenia + 48  63 242-73-17  i wszystko powiedzą dokładnie ile gdzie i za co. [2014-06-16 14:59]

Haryyy5

Dodzwoniłem się, wywołałem małe zamieszanie ale już chyba wszystko wiem. Tak jak pisałem wcześniej są dwa rodzaje opłat :

Wysokość opłat na jedno jezioro:

Dwie wędki zwykłe z brzegu bez spiningu:
- cały okres 175,-
- 14-dni 120,-
- 7-dni 100,-
- 3-dni 55,-

Spining z brzegu i z łodzi lub dwie wędki zwykłe z łodzi:
- cały okres 290,-
- 14-dni 160,-
- 7-dni 130,-
- 3-dni 85,-

Z tego co słyszałem przez telefon w tle to miła Pani z którą rozmawiałem zaangażowała chyba wszystkich pracowników w okolicy żeby rozwiązać zagadkę czy w tej wyższej opłacie zawarte są również uprawnienia tej niższej. Ostatecznie otrzymałem potwierdzenie że wyższa opłata pozwala również łowić na 2 wędki zwykłe z brzegu.

Chyba opłacę na cały rok, najbardziej się opłaca a może na parę weekendów uda się urwać, szczególnie w okresie jesienno zimowym ciepłe jeziora będą fajną alternatywą. Żeby nie kumulować kosztów opłacę tylko jedno jeziorko także moje pytanie do miejscowych : Które wybrać ? Zdecydowanie główną bronią będzie gruntówka z koszyczkiem, okazjonalnie spinning.
[2014-06-30 12:57]