Górne wymiary ochronne ryb nad Jeziorem Piwoniński

/ 9 odpowiedzi
Co sądzicie o wprowadzeniu górnych wymiarów ochronnych ryb nad Jeziorem Piwonińskim?

-Boleń - powyżej 70 cm
-Karp - powyżej 70 cm
-Okoń - powyżej 40 cm
-Sandacz - powyżej 85 cm
-Szczupak - powyżej 85 cm

Gruzinek

Nie znam Waszego jeziora, ale wg. mnie aby chronić ryby a nie zepsuć kolegą wędkarzom szansy na rekordowe sztuki; lepiej jest wprowadzać lub zaostrzać limity ilościowe a nie wprowadzać górne wymiary ochronne. (2010/10/17 16:19)

MARCIN SZUMIDLO

NIE MA TAKICH RYB NA JEZIORZE PIWONIŃSKIM O TAKICH WYMIARACH !!!!! POWĄZKA WYŁAPAŁ NA SIATKĘ  PO SWOJEJ STRONIE PO CO PŁACIĆ SKŁADKI???? JAK NIE BĘDZIE MOŻNA ZABRAĆ ZE SOBĄ ŻADNEJ RYBY!! (2010/10/22 23:30)

MARCIN SZUMIDLO

NIE MA TAKICH RYB NA JEZIORZE PIWONIŃSKIM O TAKICH WYMIARACH !!!! TAKI JEDEN WYŁAPAŁ NA SIATKĘ  PO SWOJEJ STRONIE PO CO PŁACIĆ SKŁADKI???? JAK NIE BĘDZIE MOŻNA ZABRAĆ ZE SOBĄ ŻADNEJ RYBY!!
(2010/10/23 09:55)

użytkownik5058

Co sądzicie o wprowadzeniu górnych wymiarów ochronnych ryb nad Jeziorem Piwonińskim?

-Boleń - powyżej 70 cm
-Karp - powyżej 70 cm
-Okoń - powyżej 40 cm
-Sandacz - powyżej 85 cm
-Szczupak - powyżej 85 cm

mocno popieram pomysł
jak widzę, że ktoś zabiera karpia powyżej 5 kg to mnie krew zalewa
pamiętajcie, że są także wędkarze, którzy nie łowią dla mięsa i wypuszczają wszystkie złowione ryby
więc dajcie nam szanse na złowienie dużej ryby i jej wypuszczenie
głosujcie na tak
pzdr
radek
(2010/11/15 19:52)

0
bartek88685

Moim skromnym zdaniem ma to swoje dobre i złe strony. Dobrą jest na przykład to ze jak ktoś złapie takiego giganta to go wypuści i inny wędkarz będzie mógł się pochwalić tą samą rybą a zła jest taka że szansa na złowienie takiej ryby jest mała więc i tak będzie ich ubywać (2011/04/17 14:38)

Daniec

bartek88685, jakoś niebardzo rozumiem.

Jeśli szansa na złowienie dużych ryb jest mała, a do tego nawet jeśli zostaną już złowione to będą wypuszczane, to dlaczego ma ich ubywać?!

Pozdrawiam

(2011/04/22 10:26)

qnonamec

Ja też popieram !

Zazdroszczę holandrzykom co łowią niezłe sztuki :( (2012/09/27 14:47)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja