Gopło czy da się coś zrobić?

/ 2 odpowiedzi
Witam mam do was pytanie czy da sie cos zrobic jakies petycje czy cos zeby zmienic wlasciciela gopla?Jak sami wiecie 2/3 lata temu w Gople było dużo sandacza,duzego leszcza,ploci,szczupaka a teraz jest tylko drobnica i raz na jakis czas szczupak 80/90cm a wszystko przez to ze Goplo jest systematycznie odlawiane,jest duzo klusoli.Mozna cos zrobic zeby zmienic wlasciciela? j
lucas4400


Racja co zrobić by wytepić klusoli. Moj pomysł to smiglowiec z kamera termowizyjna i jupiterem latal by nad jeziorkiem w nocy jesli na kamerce by zobaczyl klusoli na lodce oswietlil by ich jupiterem wydal ostrzezenie przez megafon jesli by to nie poskutkowalo oddal by serie w kierunku lodki i zatopil by ja w huj jedna taka akcje i srali by po gaciach  -to oczywiscie fantazja lecz szkoda ze tak nie mozna :)poza tym wymiana wlasciciela ktory poradzi sobie z klusolami i madrze bedzie prowadzilgospodarke w celu przyciagniecia wedkarzy bo to jest racja oplata kolosalna za sezon a ryby co roku mniej duuuzzzzooo mniej pozdrawiam (2012/11/28 22:36)

Mario18


Dużo było robione w kierunku zmiany właściciela ale nie wiele to pomogło.Pewne sprawy o których nie wiem są w toku i trzeba czekać. Ogólnie to dzierżawca ma umowę na gopło do 2023roku. (2013/02/16 22:47)