Zaloguj się do konta

Golonka

utworzono: 2011/01/10 11:38
Jędrula

Z calym szacunkiem kolego Jędrula ale ja też wiem co mówię , a kolega Mastiff wie chyba   wszystko bo się wypowiada w każdym temacie .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edit ty za bardzo nerwowa jesteś , zupełnie jak moja żona :))))))

Wyluzuj bo mamy demokrację ( moja żonka tego nie rozumie :)   )    i każdy mówi to co uważa :))))))  


 

[2011-01-12 20:57]

withanight88

Edit ty za bardzo nerwowa jesteś , zupełnie jak moja żona :))))))









Niema sie jej co dziwić skoro takiego męża znalazła :D :)))) hehehh 

 


 



[2011-01-12 21:01]

edyta35

Stwierdziłem tylko, to co widze i jak to nazywa się u nas, oraz co ja lubię. Nie przeczę, że możesz być kucharką, ładną kucharką (bynajmniej profil i fota swiadczą o płci) i wydaje mi się również, że golonki mają tą kość, a nie ten kość. KOŚĆ jest raczej rodzaju żeńskiego. W każdym razie czy to są golonki, czy podgolonki, nie miałbym z nimi problemów z musztardą sareską (TYLKO TĄ) i kielonkiem zimnej sety. No...., podzieliłbym się z Jędrulą. :)

Mają tą kość a nie tę kość , musztarda jest sarepska a nie sareska ale  wszystko ok  ,nie wykłócajmy się o takie pierdoły .


[2011-01-12 21:04]

Jędrula

Edit ty za bardzo nerwowa jesteś , zupełnie jak moja żona :))))))









Niema sie jej co dziwić skoro takiego męża znalazła :D :)))) hehehh 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No to moder juz szukam Twojego IP a Wiesz , że znajdę !

Szykuj się na ostry sex z facetem ! Znasz moje motto ?

Jak przyjdzie ochota to i pies kota wyłomota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale Cię strumyczku dojadę !!!!!!!!!!!!!!!!!

 


 





[2011-01-12 21:09]

withanight88

grozisz mi ?? ;D pastuszku  [2011-01-12 21:12]

withanight88

Podam Ci nawet adres ale jak z zoną przyjedziesz :D [2011-01-12 21:13]

Jędrula

Widać , że moder ma jaja jak słoń ! 

Świetny ruch moder ! Szacun !

[2011-01-12 21:13]

mienta

Edit ty za bardzo nerwowa jesteś , zupełnie jak moja żona :))))))









Niema sie jej co dziwić skoro takiego męża znalazła :D :)))) hehehh 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No to moder juz szukam Twojego IP a Wiesz , że znajdę !

Szykuj się na ostry sex z facetem ! Znasz moje motto ?

Jak przyjdzie ochota to i pies kota wyłomota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale Cię strumyczku dojadę !!!!!!!!!!!!!!!!!




to żeś teraz dowalił idę gacie zmienić bo się zlałem ze śmiechu hahahahahahahahahaha

 


 







[2011-01-12 21:13]

Jędrula

Podam Ci nawet adres ale jak z zoną przyjedziesz :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z żoną a fffffffffffeeeeeeeeeee brutalu ?!  Z chłopcem !



[2011-01-12 21:14]

edyta35

Nie koledzy nie jestem nerwowa ,wszystko ok ,ale zostałam jak by wywolana do tablicy ,wiec odpowiedzialam .  [2011-01-12 21:15]

Jędrula

@mienta też fika ? Też Cię dojadę  !!!!!!!!!!  Wszystkich Was dojadę ( Edytko to nie do Ciebie kochana bo ja nie lubię kobiet w tych sprawach  ) :)))))))))

[2011-01-12 21:17]

withanight88

Ja Twoich fetyszów tolerował nie będę . Wolisz chłopców prosze bardzo , zone zaniedbujesz to ja ja docenie jak Ty ją dla :chłopca : zostawiłes :))))

[2011-01-12 21:17]

780528

Siemka z wieczora wszystkim! Widzę ,że trwa batalia o Jędrkową golonę.Jędruś kolego to kiedy zjemy tą Twoją golonkę pod jakieś piwooo lub jakieś WD-40? Bo coraz bardziej mam smaka i chyba nie tylko ja.
[2011-01-12 21:18]

withanight88

 ,ale zostałam jak by wywolana do tablicy 








Kto przypomni , kto tak mówił ?


[2011-01-12 21:19]

Jędrula

Nie koledzy nie jestem nerwowa ,wszystko ok ,ale zostałam jak by wywolana do tablicy ,wiec odpowiedzialam . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edit proszę Cię jak '' koleżanka "  nie zwracaj uwagi na Tych brutali bo oni tylko o jednym !

Feeeeeeeeeeeeeeeeeee GBURY !!!!!!!!!!



[2011-01-12 21:19]

withanight88

Wracamy do Golony :DD [2011-01-12 21:20]

Jędrula

Siemka z wieczora wszystkim! Widzę ,że trwa batalia o Jędrkową golonę.Jędruś kolego to kiedy zjemy tą Twoją golonkę pod jakieś piwooo lub jakieś WD-40? Bo coraz bardziej mam smaka i chyba nie tylko ja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Normalnie nie mogę się opędzić od tych adoratorów !?

[2011-01-12 21:21]

arekde

A ja myślełem, że tu o wędkarskie sprawy chodzi............ [2011-01-12 21:21]

withanight88

Siemka z wieczora wszystkim! Widzę ,że trwa batalia o Jędrkową golonę.Jędruś kolego to kiedy zjemy tą Twoją golonkę pod jakieś piwooo lub jakieś WD-40? Bo coraz bardziej mam smaka i chyba nie tylko ja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Normalnie nie mogę się opędzić od tych adoratorów !?







Przynajmniej nocki nad Odrą nie będą samotne:))



[2011-01-12 21:26]

Jędrula

A ja myślełem, że tu o wędkarskie sprawy chodzi............

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Widać , że porządny gej z Ciebie bo w lot załapałeś o co chodzi :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



[2011-01-12 21:26]

Stwierdziłem tylko, to co widze i jak to nazywa się u nas, oraz co ja lubię. Nie przeczę, że możesz być kucharką, ładną kucharką (bynajmniej profil i fota swiadczą o płci) i wydaje mi się również, że golonki mają tą kość, a nie ten kość. KOŚĆ jest raczej rodzaju żeńskiego. W każdym razie czy to są golonki, czy podgolonki, nie miałbym z nimi problemów z musztardą sareską (TYLKO TĄ) i kielonkiem zimnej sety. No...., podzieliłbym się z Jędrulą. :)

Mają tą kość a nie tę kość , musztarda jest sarepska a nie sareska ale  wszystko ok  ,nie wykłócajmy się o takie pierdoły .



Widze, że lubimy sie czepiać.... Poprawiłem nazwę musztardy jesli czytasz posty. Zjadłem poprostu literkę. I jeszcze raz przeczytaj jak napisałem o kości. Tą, 
czy tę....... Ty za to, napisałaś:
TEN kość. Jeszcze jakieś zarzuty?





[2011-01-12 21:28]

withanight88

A ja myślełem, że tu o wędkarskie sprawy chodzi............




Zapraszam do pozostałych tematów na forum . Jest ich co niemiara , nie nasza wina że akurat wybrałes ten teamt i nie jest on o wędkarstwie, a przynajmniej nie w całości.


[2011-01-12 21:28]

780528

Oj widzę ,że kosmate myśli chodzą po głowach,a więc trzeba dać upust żądzom i popuścic wodze fantazji.Czyż nie byłoby to wspaniałe?!
[2011-01-12 21:30]

Jędrula

Oj widzę ,że kosmate myśli chodzą po głowach,a więc trzeba dać upust żądzom i popuścic wodze fantazji.Czyż nie byłoby to wspaniałe?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Widzę , że Raf też świat na różowo widziiiiiiiiiiiiii ???

hehehehheheehehehe



[2011-01-12 21:37]

mienta

@mienta też fika ? Też Cię dojadę  !!!!!!!!!!  Wszystkich Was dojadę ( Edytko to nie do Ciebie kochana bo ja nie lubię kobiet w tych sprawach  ) :)))))))))




dawaj zekam :)))



[2011-01-12 21:38]