Goczałkowice- dodatkowe wkładki ?

/ 8 odpowiedzi
Mam zamiar się wybrać nad jezioro goczałkowickie i mam pytanie jak z opłatami.
Mam wykupiony znaczek na okręg katowicki, żeby tam łowic musze jakąś dodatkową wkłade wykupywać.
82marco


Witam.

Musisz udać się do swojego koła, tam wykupisz wkładke na Goczałkowice. 

Ale ile taka przyjemnosć kosztuje w tym roku to niestety nie wiem. Najlepiej przedzwoń do swojego koła tam Ci wszystko powiedzą.

Pozdrawiam

(2011/05/02 11:07)

simo


aha pytam dlatego bo jeszcze nie wiem na jakie wody wokół mnie są potrzebne dodatkowe wkładki mimo tego że mam zezwolenie Pzw, bo nie chciał bym sobie łowić z przekonaniem że wszystko na legalu a przy kontroli jakiegoś zonka załapać. (2011/05/02 11:14)

82marco


W wykazie łowisk masz wszystko opisane gdzie możesz łowić oraz numery łowisk. Jak nie dostałeś wykazu na 2011r to w Twojim kole Ci wydadzą :)

Połamania

(2011/05/02 11:29)

simo


Dostałem ten cały wykaz ze spisem, tylko jeszcze się właśnie nie orientuje gdzie co i jak,na jednej wodzie bez wkładek póxniej kawałek dalej z wkładką jest dla mnie normalnie pomieszane.
Po prostu musze się obeznać gdzie trzeba wykupywac dodatkowe wkładki.

 Ja łowiłem zawsze tylko w zachodniopomorskim tam karte wyrabiałem i tam znam na pamięć gdzie jaka woda jakie fajne stanowisko, no ale teraz zachciało mi się łowić tutaj na śląsku i  wszystko od początku musze poznawać bo tutaj na rybki jeszcze nie jeździłem nigdzie :)
Pozdrawiam. (2011/05/02 11:37)

simo


Oczywiście na okręg katowicki kartę mam również opłaconą. (2011/05/02 11:43)

ivel 83


oprocz oplaty pzw musisz miec wukupione zezwolenie na goczalkowice koszt 120zl a jak chcesz lapac na zywca lub trupka koszt 210zl na rok
  (2011/05/02 16:41)

STASH


Tu masz linka do strony internetowej z informacjami na temat zezwolenia

http://www.gpw.katowice.pl/load.php?PageID=1202000

Powodzenia. (2011/05/13 14:48)

Grabar


nie wiem kolego zkad jestes ale jabardziej polecał bym ci paprocany badz dokupic wkładke i  łowić na żywieckim pozdarawiam (2011/05/13 17:51)