głupota co o tym sądzicie

/ 46 odpowiedzi
emilrx

GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC. (2010/08/13 09:15)

leszcz23

http://www.youtube.com/watch?v=_PkTwUTO2ig (2010/08/14 15:21)

picnawode2

Niestety w Polsce istnieje publiczne przyzwolenie na przejawy chamstwa i wandalizmu.Musi minąć jeszcze wiele lat zanim zmieni się mentalność ludzi.Mieszkałem 4 lata w Anglii i widziałem co to znaczy etyczny wędkarz.Było mi wstyd,że jestem z Polski widząc ,co robią nad wodą "nasi". (2010/08/14 16:25)

użytkownik40353

Niestety w Polsce istnieje publiczne przyzwolenie na przejawy chamstwa i wandalizmu.Musi minąć jeszcze wiele lat zanim zmieni się mentalność ludzi.Mieszkałem 4 lata w Anglii i widziałem co to znaczy etyczny wędkarz.Było mi wstyd,że jestem z Polski widząc ,co robią nad wodą "nasi".

po pierwsze wytłumacz mi co to jest etyczny wędkarz ,i dlaczego ty się wstydziłeś że jesteś z polski??????????ja w niemczech widziałem dużo ,ale mi nigdy nie było wstyd że jestem z naszego kraju ,niech się wstydzą ci którzy robią scheis (2010/08/14 17:11)

picnawode2

Jeżdziłem na ryby z moim sąsiadem Anglikiem.Dużo się nauczyłem od niego.Świetny wędkarz.Co to znaczy etyczny?To znaczy,że zachowuje się nad wodą tak,jakby go nie było.To znaczy,że nie wjeżdża swoim terenowym autem w krzaki,żeby nie zniszczyć roślinności.To znaczy,że jedzie powędkować a nie napełnić bagażnik dwoma wiadrami 10-cio centymetrowych płotek.To znaczy,że nie zostawia nad wodą sterty puszek po piwie.
Było mi wstyd,bo kiedy trafialiśmy nad wodą na pseudowędkarzy z Polski,znacząco kręcił głową. (2010/08/16 09:59)

DARO2165

Witam.I otóż to ,tylko na zachodzie umieją się zachować nad wodą ,a u nas tylko puste puszki po piwie.Ten czy inny za zaśmiecanie u nas nad wodą powinien zębami zbierać w promieniu 5 km.Gonić i karać b.....ów. (2010/08/16 22:34)

użytkownik40353

Jeżdziłem na ryby z moim sąsiadem Anglikiem.Dużo się nauczyłem od niego.Świetny wędkarz.Co to znaczy etyczny?To znaczy,że zachowuje się nad wodą tak,jakby go nie było.To znaczy,że nie wjeżdża swoim terenowym autem w krzaki,żeby nie zniszczyć roślinności.To znaczy,że jedzie powędkować a nie napełnić bagażnik dwoma wiadrami 10-cio centymetrowych płotek.To znaczy,że nie zostawia nad wodą sterty puszek po piwie.
Było mi wstyd,bo kiedy trafialiśmy nad wodą na pseudowędkarzy z Polski,znacząco kręcił głową.

no to my Kolego prawie wszyscy jesteśmy etyczni ,oprucz paru chwastów którzy dla mnie nie są wędkarzami i tak ich wogóle nie powinniśmy nazywać ,a wstyd powinno być tym co robią gówno innym rodakom ,jestem w niemczech tu się przyjeła teoria że polak to złodziej ,kradną rowery ,samochody i co tam popadnie ,i co wtedy ja miałbym się wstydzić????dlaczego ja ???bo polak jestem ????dla mnie tacy ludzie za granicą to chwasty i ja się za nich wstydzić nie będę (2010/08/16 22:52)

leszcz23

według mnie wędkarz przyłapany na bałaganieniu powinien oprócz kary pieniężnej dostać nakaz sprzątnięcia brzegu łowiska w promieniu np.kilometra co o tym sądzicie oczywiście trzeba znaleźć sposób by to egzekwować  (2010/08/17 11:57)

użytkownik24522

A sposobu na to nikt nie znajdzie , kto bedzie go pilnował ? jesli będzie sam sprzatał jak mu udowodni ktoś że nie posprzątał ........itd...itp........... (2010/08/17 12:02)

użytkownik51217

Należałoby dowiedzieć się  - kim są autorzy filmu , po czym  zgłosić skargę do ich macierzystego koła , celem dożywotniego odebrania karty  wędkarskiej . Takie jest moje zdanie . (2010/08/17 13:56)

leszcz23

Należałoby dowiedzieć się  - kim są autorzy filmu , po czym  zgłosić skargę do ich macierzystego koła , celem dożywotniego odebrania karty  wędkarskiej . Takie jest moje zdanie .

a skąd wiesz że oni mają kartę wędkarską (2010/08/17 14:20)

użytkownik24522

Należałoby dowiedzieć się  - kim są autorzy filmu , po czym  zgłosić skargę do ich macierzystego koła , celem dożywotniego odebrania karty  wędkarskiej . Takie jest moje zdanie .

a skąd wiesz że oni mają kartę wędkarską

Wyrażnie napisał że................ należałoby dowiedzieć się ! (2010/08/17 14:25)

sumas552

i jeszcze takie małe łeszcze to mają dużo kości takich to tylko puścić nie męczyć.:( (2010/08/23 16:41)

Bercik75

Chwile szukając po Internecie można dość szybko dotrzeć do danych osoby która wrzuciła ten film na youtube.com (2010/08/27 16:20)

striggley

obejrzałem właśnie ten przykry film, rzeczywiście smarki je...ane nie wyrosną na porządnych wędkarzy postępując juz tak wcześnie w ten sposób, leszcze leszczami na jaką hole..re im one były to nie wiem , ale ten młody szczupaczek nie dość że co raz to  mniej tej wspaniałej ryby to małe hu..e jeszcze takiego brzdąca wyciągnęli ...".ryby wrócily do wody " ...jeśli się idzie na ryby bez zamiaru zabierania ich z łowiska to się nie zabiera siaty....ja osobiście nawet nie mam na wyposażeniu siatki i nie sądzę żeby mi się przydała (2010/08/27 22:14)

82marco

No to już podchodzi pod paragraf. Niestety tacy idioci byli będą. (2010/08/28 10:54)

wiechu86

co za debile ktoś powinien ich na żywca też pozbawić skóry i wnętrzności. zero litości dla takich ludzi!!! (2010/08/28 14:11)

użytkownik44916

Panowie, owszem, sprawa nie jest przyjemna. Ale ilu  z nas tak na prawdę ma odwagę podejść do naszej kulturalnej młodzieży czy zupełnie świadomych już wędkarzy i zwrócić im uwagę? Niejednokrotnie będąc w Warszawie miałem okazję wdać się z tego pokroju osobnikami w rozmowę o wymiarach czy limitach. Niektórzy owszem, opróżniali siaty, ale najgorsi są właśnie nastolatkowie. Albo zacznie taki pyszczyć kiedy się człowiek o kartę zapyta, albo straszyć zacznie że z Pragi jest i zadzwoni po kolegów. Nie jestem ułomkiem (184 cm wzrostu, 84kg) i wiem że twarz nie szklanka, ale kiedy taki zacznie pyszczyć to mam ochotę nakopać jednemu z drugim do d... żeby mózg z powrotem znalazł się im w głowie. Pytam się więc, jak poprawnie reagować na coś takiego żeby zwiać nie zdążyli? Można użyć środków przymusu bezpośredniego? (2010/09/03 11:53)

jmakd

Ktoś wspomniał o PSR, mam karte od 1985r kontrolowano mnie raz zaraz na początku. Był prezez z milicją, a teraz to są jakieś PSR ale chyba UFO, każdy słyszał ale nikt nie widział !!!! (2010/09/21 21:26)